Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето един нестандартен въпрос....къде се изгуби авторът на настоящата тема...вече 2 години е в липса...сигурно е в странство някъде...а беше доста колоритна личност с въпросите си из разни теми... :)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Регонални настройки -> настройката за език по подразбиране за non-unicode софтуер...
A drug na4in nqma li, za6toto diska s Windowsa ne e v men, a kato promenq nastroikite tam mi iska disk?
Link to comment
Share on other sites

Ето един нестандартен въпрос....къде се изгуби авторът на настоящата тема...вече 2 години е в липса...сигурно е в странство някъде...а беше доста колоритна личност с въпросите си из разни теми... :)

Доколкото си спомням имаше някакви спорове около подписа май и го баннаха перманентно :( , но не съм 100 % сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Ето един нестандартен въпрос....къде се изгуби авторът на настоящата тема...вече 2 години е в липса...сигурно е в странство някъде...а беше доста колоритна личност с въпросите си из разни теми... :)

 

"Ако пак си сложиш подпис по-голям от 100 пиксела на височина, сам ще докажеш че си дебил."

 

Разправиите около подписа му завършиха с едни глупави приказки от негова страна и Килъра го килна.

 

Не ми се търсят сега цитатите, но Килерично си спомням как написа "танкис приключи кариерата си в този форум" :punk

 

Той самият може да ти покаже къде какво и как

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

...танкис приключи кариерата си в този форум" ...

При сегашните обстоятелства мисля, че вече не е проблем за всеки да се регва многократно, дори и малкото останали потребители на ЕК с динамичните IP-та...поне аз не се сещам друг начин за следене на един и същ потребител. ;)

Link to comment
Share on other sites

:) Искам да си купя преходник от нашия EU стандарт щепсели към 110 волтовия US вариант тъй като може да ми се наложи да свържа един лаптоп купен от щатите. Някои има ли идея откъде мога да си купя нещо такова... ама.. не искам чак.. цял travel-kit комплект тъй като ми трябва само за този стандарт. Предполагам че захранванията на лаптопите са широколентови и няма да изгори на 220 волта :>

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен че ще ти се наложи да купуваш ново захранване за EU стандарт. Тва с преходника трябва да си е цял понижаващ трансформатор със сичката му електроника и т.н. Предполагам, че ново захранване ще ти излезе по-еффтино.

Link to comment
Share on other sites

:) Искам да си купя преходник от нашия EU стандарт щепсели към 110 волтовия US вариант тъй като може да ми се наложи да свържа един лаптоп купен от щатите. Някои има ли идея откъде мога да си купя нещо такова... ама.. не искам чак.. цял travel-kit комплект тъй като ми трябва само за този стандарт. Предполагам че захранванията на лаптопите са широколентови и няма да изгори на 220 волта :>

 

Благодаря предварително :)

 

 

Преходници има във Викиват. Не ти трябва никакво захранване ОСВЕН ако уреда не е направен да е на 110 волта. Вече 2 лаптопа идват от Щатите при нас и няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сайт, на който мога да залагам за снукъра... Искам да сложа за финала утре... Някой? Нещо? .. Помощ..

Или ЕФУ предлагат ли го?

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Тук

Специално за снукъра пуснах заявка за виза електрон, при това експресна, и точно на мен ще се падне стажантка в банката - отивам аз в петък следобед и тя още от вратата почна да ми се извинява. Оплескала нещо. Като си шаран, шаран си оставаш.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Тук

Специално за снукъра пуснах заявка за виза електрон, при това експресна, и точно на мен ще се падне стажантка в банката - отивам аз в петък следобед и тя още от вратата почна да ми се извинява. Оплескала нещо. Като си шаран, шаран си оставаш.

По тоя повод някой клон на SG експрес банк работи ли утре да мина да зареда визата, че не са останали никви пари. Иначе спортингбет-а имат много яки залози за снукър (сумати пари сам профукал там) и bwin.com също има снукър с добри коефициенти

Link to comment
Share on other sites

:) Искам да си купя преходник от нашия EU стандарт щепсели към 110 волтовия US вариант тъй като може да ми се наложи да свържа един лаптоп купен от щатите. Някои има ли идея откъде мога да си купя нещо такова... ама.. не искам чак.. цял travel-kit комплект тъй като ми трябва само за този стандарт. Предполагам че захранванията на лаптопите са широколентови и няма да изгори на 220 волта :>

 

Благодаря предварително :)

 

Vikivat - 30st.

Link to comment
Share on other sites

направиха конкурс за превод.ето виж :

 

Ето и най-накрая една чудесна възможност да поправиш всички тъпотии, които са те ядосали (и продължават да те ядосват) около глуповат и неподходящ превод на филмови заглавия.

 

Лесно е да се подиграваме на немощната креативност на някои копирайтъри, но сега е време да се изявим самите ние като такива.

 

Удачната възможност е предоставена от разпространителите на двата най-нови филма на Куентин Тарантино и Робърт Родригес - Sunny Films заедно с LOOP.

 

Най-точният и интересен превод на заглавията “Grindhouse: Death Proof” и “Grindhouse: Planet Terror” ще спечели на автора си прозвището Кръстникът и мобилен телефон Sony Ericsson K800i с 3,2 мегапикселова камера, плакати с автографи лично от Тарантино и Родригес и покани за премиерите на филмите.

Link to comment
Share on other sites

При регистрация на кола в КАТ гледат ли дали има аптечка, пожарогасител, резервна гума и такива работи?

Link to comment
Share on other sites

Ами желателно е да имаш. Ако нямаш една циганка продава отвън. Аз си взех пожарогасител за 15лв., а същия на бензиностанцията Еко (ако не се лъжа) до КАТ беше 25 лв. Ако имаш късмет може и да не ти ги проверят. Иначе проверяват светлините и задължително измий двигателя където е номера, че може да те пратят на пароструйка.

Edited by mandirimuniak
Link to comment
Share on other sites

При регистрация на кола в КАТ гледат ли дали има аптечка, пожарогасител, резервна гума и такива работи?

 

Задължително и светлоотразителна жилетка :) Двигателя е хубаво да е измит и да се вижда табелката с номера за да не търкаш на място(или не дай си боже да те върнат)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде продават от онези малките електрически моторчета , като големи тротинетки , които са :lol:

 

Едит : На брезовско съм проверявал и там ме гледат много странно , като им обясня за кво съм отишъл . По цялото Брезовско съм обикалял

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

При регистрация на кола в КАТ гледат ли дали има аптечка, пожарогасител, резервна гума и такива работи?

Спирачки, светлини, и всичките му глупости... А ти какво ще регистрираш там? :ghost :P :unsure: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...