Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

за колко пари мога да си купя кралско жако ? и всъщност това ли е папагала който най-лесно се научава да говори и имитира звуци

 

 

Ето тук видях , че продават един такъв

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя от онези игри с ръчки и жетони ? :lol: :lol:

До нас има едни джаги, преди бяха много вървежни и посещавани ходих да цъкам мустафа едно време и от 2 години не бях ходил.Вчера минах да видя кво става от 6 автомата останали само 2.Останалите загассени нещо и лелката отстрани супер отаяна.Та ако си сериозен мога да питам ако продават нещо....щото така като гледам натам отива работата.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив може да се кара курс за заварчици, дърводелци, вътрешни облицовки и всякакви други строителни работи?

Link to comment
Share on other sites

ама защо на ИЕ7 бацат а на Мозила не

С Мозила съм и у нас и на работа и на двете бацат без отказ версия 2.0.0.6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще съм благодарен, ако някой ми разясни две неща за Ф1:

1. Колко болида се класират за състезанието в неделя?

2. Какво е "последна квалификационна сесия" и как се определя кой ще участва в нея?

Link to comment
Share on other sites

Ми 22?!Освен ако са променили правилника през посл. 2 години.Има 1-ва предварителна част на квалификацията и която участват всички.1-вите 16( не съм сигурен ) само продължават в следващата сесия.Другите нямат право да записват повече обиколки.Това е.Според мен голяма простотия.Едно време колко беше красиво като се надлъгваха кой кога да излезе и нямаше ограничения за бензина за другия ден и за гумите...сега унищожиха красивия спорт Мозли и компания.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

Питам, защото попаднах на един интересен залог - кой няма да се класира за състезанието - и са дадени точно 22 състезателя. Да не би не всички да са включени в тази бройка? Нямам идея колко са общо. Примерно Ямамото и Сутил - тия са пълни лузъри и едва ли някога ще стартират.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност ако не се покрие 120%( да 120 не се бъркам ) от времето на 1-вия ,то не те допускат до участие в самото състезание ;) Така стана преди години с Ероуз ,доколкото си спомням ,на Имола и някои други писти.

Link to comment
Share on other sites

До нас има едни джаги, преди бяха много вървежни и посещавани ходих да цъкам мустафа едно време и от 2 години не бях ходил.Вчера минах да видя кво става от 6 автомата останали само 2.Останалите загассени нещо и лелката отстрани супер отаяна.Та ако си сериозен мога да питам ако продават нещо....щото така като гледам натам отива работата.

 

Питай и аз се интересувам и ако може питай дали знае от къде и колко струват игрите за тея джаги... :)

Link to comment
Share on other sites

джага е това с футболистчетата тоест мини-мачовете , това с ръчките не се води джага . а ако искате такава машинка си пригответе към 1000лв.... а пък да не говорим колко трудно ще си я намерите мога да ви дам телефон къде ги дават под наем но не се продават , исках да купя 3-4 но никъде няма за продаване :(

a и вече са усъвременени в имат инсталирано нещо като маме32 и са с по 400+ игри а не са като едно време само с по 1 игра на машина :P

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой от форума, който се занимава с видеонаблюдение, или който може да ме насочи към фирма, която се занимава с това. Трябват ми 4 камери и сърбър, на който ще се записват нещата... Такиа мити работи .. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.comelsoft.com/

 

Сървър ти не требе... кой да е комп с по-голямшък хард става... имам в момента четири камери вързани за обикновено РС Dell Optiplex GX270 с 120 гига хард - записват при движение пред тях и пазят записите си за 90 дена назад - не са запълнили и 50 процента от харда.

 

Камерите се вързват за платка която се намества в PCI порт на дъното - инсталираш софтуера, настройваш и готово. Даже може да си ги гледаш и през интернет ако компито е вързано за световната мрежа - има си собствен уеб сървър...

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам..дали има някой който да се обучава в ПУ и евентуално да ми каже дали заваряват книжките ако не си ходил на лекции и въобще кво е положението.А, и също дали има работещи студенти и как се оправят с времето и други глупости.Демек, много ли е хард или се ядва..

Link to comment
Share on other sites

Абе само в София ли няма Skype?

:lol: Да, наказват Софиянци щотот много говорели по скайп :lol:

Навсякъде няма и никъде има :lol: :lol:

Ех пак много смях тая вечер. Тамън да се разтовари човек след работен ден.

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност ако не се покрие 120%( да 120 не се бъркам ) от времето на 1-вия ,то не те допускат до участие в самото състезание ;) Така стана преди години с Ероуз ,доколкото си спомням ,на Имола и някои други писти.

 

Това беше едно време и това правило го елиминираха защото щяха да останат много малко пиулоти на стартовата решетка.Сега и време 5 минути на обиколка да запишеш пак участваш в състезанието естествено като последен :)

Link to comment
Share on other sites

Правилото беше за 107% от времето на първия ;].

Ъъъ... Един хубав според мен въпрос.

Сега е лесно да се измери височината на един връх, но... Как са го правели през 18-ти, 19-ти век, когато не са разполагали с технология като днешната?

Link to comment
Share on other sites

имам един бърз въпрос,че не ми се рови.

 

колко е месечната лихва по депозирана сума в банка хикс?

имам едни пари и се чудя,дали има смисъл да ги влагам в банка

Link to comment
Share on other sites

Зависи от банката... Търсих за банка Хикс, ама не намерих... А като не ти се рови - хората са събрали тази информация на куп, но мързела е велика сила :)

 

http://infosave.netinfo.bg/

 

пък ако толкова не ти се рови и те мързи - дай ги на мен тия пари и забрави - аз ще те отърва от всички грижи и гъзоболия за тях... имаш пари - имаш проблеми, нямаш пари - аз имам пари.

Link to comment
Share on other sites

Сега е лесно да се измери височината на един връх, но... Как са го правели през 18-ти, 19-ти век, когато не са разполагали с технология като днешната?

с теодолит с голямо увеличение

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...