Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Такам.....имам само два въпроса : На кой стадион последно ще бъде концертът и откъде ще се купуват билети? Т.е. явно ще се купуват от бутките на стадиона, но важното е на кой стадион?

Четох в sport.info, че Христолов не искал да бъде на ст.Хр.Ботев, а феновете на Локото заплашвали да развалят концертър ако бъде на Лаута. Надявам се да си е на нашия Хр. Ботев.....но.....ако вие знаете? :)

 

Едно от нещата, които знам е, че билетите ще са по 6 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

плочите са балкантонски, пазени са, но са и много слушани, така че... а за грамофона съм те излъгал - не е Респром, респромски е усилвателя... грамофона самия е някакъв западен, но доста стар... в смисъл от преди бая години е... щом не го помня, начи не е известна марка... това което се набива на очи е някаква сложна система, нещо като "антишок", в основата на рамото му - нещо прилично на жироскоп едва ли не с малка тежест, обръчи и тънки корди... сори - в Бургас е и не мога да го погледна къв е сега...

 

Ликуид, нема какво да се чудиш - щом профан като мен, инвалид с поялника и човек дето хал-хабер си няма от аудио техника се оправи... ти що да не се оправиш сам?!

Link to comment
Share on other sites

Значи щом имаш антискейтинг система значи ще имаш и тънко кабелче да избегнеш брума :)

А ликуид и то незнай какво търси и що го търси, но вяврам ще се оправи, сега приказвахме с него и един кабел XLR s 9 pin'а към 3x3.5mm ще заспи, може и да има може и да няма ако няма да са си вземе преходниците по три броя и пак ще заспи.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми надеждна информация за рейсовете Пловдив-Слънчев бряг-откъде тръгват,цена,разписание...Мерси предварително!

виж на автогара юг.от там са за морето.до приморско е 20лв билета-нощни, дневни-има рейсове

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя билет за полет на България Ер ? На страницата им няма информация за офис в нашия "малък" град.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми надеждна информация за рейсовете Пловдив-Слънчев бряг-откъде тръгват,цена,разписание...Мерси предварително!

 

Има такъв рейс. Тръгва от автогара юг по някое време около 6 или 7 сутринта. Фирмата мисля, че се казваше Виктори 13. Рейсът е за Варна, като минава през Бургас, Несебър, Слънчев и така... Най-добре иди на автогара юг и разпитай. Другия вариант мисля, че е от автогара север - до ФЕГ и Мегамарина. Там рейсовете са на EtapGroup /от София за Варна пак, мисля, че бяха/ и не ти ги препоръчвам, че шофьорите имам чувството, че са ударили едно кантарче преди да се качат зад волана. Миналата година имаха 3 катастрофи за 1 месец... Препоръчвам ти Виктори 13, преди съм пътувал с тях няколко пъти и нямам никакви оплаквания :)

 

@RaZor - обади се в офиса им в София и питай за такъв в Пловдив :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

някой да знае от къде могат да се купят билети за Концерта на Слави , че един познат да взима на друг, далга и широка, само да се знае къде се продават ?

Благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча стъклар който ще може е навит да ми изреже около 50-60 огледалца с размер 1x1 см от най-тънкото огледало и да не ми вземе повече от 10 лв :P

Edited by didkoo
Link to comment
Share on other sites

някой да знае от къде могат да се купят билети за Концерта на Слави , че един познат да взима на друг, далга и широка, само да се знае къде се продават ?

Благодаря ;)

 

И аз точно това щях да питам ...

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя билет за полет на България Ер ? На страницата им няма информация за офис в нашия "малък" град.

 

Solvex. Namira se pod sgradata na ygyla na krastovishteto na cyrkvata Sveta Petka. :) Te moje da ti dadat i po-dobra oferta daje. Osven ako ne dyrjish na Bulgaria Air.

 

някой да знае от къде могат да се купят билети за Концерта на Слави , че един познат да взима на друг, далга и широка, само да се знае къде се продават ?

Благодаря ;)

 

ПЛОВДИВ

 

*БТК

бул.България 17

пл.Централен 1

ул.Иван Вазов 47

ул.Димитър Талев 49

ж.к. Тракия, бул.Освобождение 47 /Кауфланд/

Метро, бул."Санкт Петербург" 135

Международен панаир, бул.Цап Борис III 37, Щанд БТК

Usitcolours

ул. Константин Стоилов 12, 032/ 622 530

 

Вестникарска Група България

бул. “Христо Ботев” №92 В, 032/ 50 04 26

 

Мюзик център ул. Отец Паисий 5, 032/626361

 

Rock Shop ул. Петко Каравелов 9, 032/65 34 56

 

za informaciq samo, vzeh gi ot www.slavishow.com.

easy, hm?

Link to comment
Share on other sites

някой има ли телефон на фирма която доставя по домовете автомати за вода и съответно вода за тях

 

0899822157 - Стоян Божков. Носи ми на мен вода от 3 години - доволен съм. Обади му се и разговаряй с него

Link to comment
Share on other sites

някой купувал ли си е телефонче от щатите и да проработи тука?става въпрос за кодиран телефон към техен оператор и по точно за qteck6100.тука :bgrin: върви над 1100лв, а там го зимаш за 150-200долари :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Амм... САЩ не бяха ли на система различна от GSM? Не би трябвало да работи.

ами те са на различни мгх-ци на телефона.ама ако телефона си поддържа и другите видове мгх-ци защо да не работи като му се подмени софта :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ми един познат дето бачкаше там , си взе един самсунг и сега си е с него , нямаше грижи , но е Самсунг , а не нещо със симбиан или Win Mobile

Link to comment
Share on other sites

Просто трябва да е четирибандов телефона - 850/900/1800/1900. Друг въпрос е, че не се знае до колко ще могат да ти го разкодират тук. Особено КюЧека :)

Link to comment
Share on other sites

:) Едно въпросче - от къде мога да си купя флакон със сгъстен въздух. Че днес за пореден път си чистих компито и вече наистина ми умръзна да духам за да излезе тоя прах Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Само се чудя дали тия хора които извършват измамите… щом толкова добре се справят със social engineering… се хващат на "жертвите" които доста активно успяват да ги бъзикат и да ги овътрят с телефоните. Все пак говорим за мобилни разговори… Отделен е въпроса… какъв е смисъла един човек с дарбата да прави s.eng да се занимава с такова мошеничество на дребно.

 

По-скоро… да си намери работа като търговски представител а у… но не.. мангала търси мекото на баницата…

 

По-скоро ..... се чудя ти проблем ли имаш с търговските представители или просто така ти доиде на устата т.е на пръстите ? :)

Защото "мангала" със същите дарби може да бъде и ...... шофьор на такси примерно

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...