Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Каква е разликата между "кражба" и "грабеж"? В сериозността?

най просто казано кражбата е без упражняване на насилие

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко струва билета за "Комиците"?

Билетите са по 6, 8 и 10 лева в зависимост от разположението на местата. Обаче, побързай, че преди три дни бяха останали много малко свободни места.

Link to comment
Share on other sites

А сега си свалих да гледам Умирай трудно 4, обаче излизат 2 ленти на екрана - една синя със зелено и една червена със зелено. Искам да питам, проблема в моя телевизор ли е или файла е повреден? На други филми не е правило така!

Link to comment
Share on other sites

С какво се чистят аквариуми и терариуми от водните капки и бели петна останали от "хубавата" ни чишмяна вода ???

Link to comment
Share on other sites

Търся плувни очила на марката Tyr - такива. Може ли да се намери подобно нещо в България и ако да, къде :(

 

хм..какво им е специфичното ?

можеш да провериш все пак в "големите" спортни магазини (люлю,златна топка,онзи до вега на главната,ексел)

но не съм срещал досега

Link to comment
Share on other sites

нямам спомен да съм се ровил из настройките , ето така ми излизам постовете

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/9/2144_073.JPG

 

а искам да са си 1 след друг както си е нормално и да си се виждат

помощ......

Спокойно... :) ...чукни горе вдясно на Options и смени Outline на Linear+.

Link to comment
Share on other sites

С какво се чистят аквариуми и терариуми от водните капки и бели петна останали от "хубавата" ни чишмяна вода ???

 

С киселина някаква ;)

Можеш да си слагаш Calgon, за да не се получават :P

Link to comment
Share on other sites

Ще натровиш гадинките. Пробвай с тея магическите кърпи дето са от микро фибър.Те софт артилерията ако не то има специялни препарати за котлен камък за аквариуми който не нарушават ph на биологичната среда.

Link to comment
Share on other sites

Има ли известни проблеми с несъвместимост на Виста и ХР при свързване на две машини в мрежа?

И ако по време на работа хардът "цъкне" и машината забие - това може ли да се дължи на кабел или нещо друго, или хардът е готов за надлежно изхвърляне в кофата за боклук?

Link to comment
Share on other sites

Има ли известни проблеми с несъвместимост на Виста и ХР при свързване на две машини в мрежа?

Аз правих такава мрежа. Главното ПЦ ми беше под ХР и нямаше МНОГО проблеми :). От време на време трябва да на се направи някоя Диагностика или рестарт на някое от ПЦ-тата, ама горе-долу се траеше. Проблем с мрежата имах между 2 Висти. На второто нямах Нет, само File Sharing-a бачкаше.

 

За харда незнам какво да ти кажа, но си мисля че не е от кабел. И все пак не можеш да бъдеш сигурен дали е за боклука докато не спре окончателно да не бачка.

Edited by midas
Link to comment
Share on other sites

Спокойно... :) ...чукни горе вдясно на Options и смени Outline на Linear+.

 

оо стана чудото :P

имаш една бира на следващото картинг състезание ;)

Link to comment
Share on other sites

Чек ся и аз да питам :D

Как се размножават таралежите ?

Кога ще е готово влакчето на тепето?

Ам да и къде мога да намеря записа на концерта на пайнерките или поне на онази част която даваха по тв :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...