Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам един въпрос ама ще ми е малко трудно да обесня(незнам точните имена на термините) :bgrin:

Значи откъде в Плождив мога да си купя такоава нещо за захранването(на компа), което да е като разклонител(т.е. тези захранвания които са за харда, двд-то, видеокартата и т.н. просто не ми достигат а не искам да слагам второ захранване)

Офф обясних го доста малоумно ама :( (ама от доста време ме боде тоя въпрос' а потърсих в доста фимрми в Пловдив н без успех) дано някои да ме е разбрал

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам един въпрос ама ще ми е малко трудно да обесня(незнам точните имена на термините) :bgrin:

Значи откъде в Плождив мога да си купя такоава нещо за захранването(на компа), което да е като разклонител(т.е. тези захранвания които са за харда, двд-то, видеокартата и т.н. просто не ми достигат а не искам да слагам второ захранване)

Офф обясних го доста малоумно ама :( (ама от доста време ме боде тоя въпрос' а потърсих в доста фимрми в Пловдив н без успех) дано някои да ме е разбрал

 

Искаш да кажеш че не ти достигат молексите на захранването?Демек тези неща? Ако е така в компютърните фирми май имаше разклонители се продават.

Link to comment
Share on other sites

@jozo абсолютно, първо благодаря че ми каза как всъщност се казват тия нещица- молекси :D

А можеш ли да ми кажеш в коя фирма ги има (ако знаеш), защото съм пообиколил но без успех :)

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

@jozo абсолютно, първо благодаря че ми каза как всъщност се казват тия нещица- молекси :D

А можеш ли да ми кажеш в коя фирма ги има (ако знаеш), защото съм пообиколил но без успех :)

 

Мисля че в JAR-a срещу кино Лъки синема трябва да има.Поне в сайта пише че имат.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Абе чух от някъде, че към Globul можело да се говори безплатно към 1 номер или да имаш някакви безплатни минути към 1 номер, който ти си избереш,когато си презаредиш картата,та въпроса ми е някой ако може да ми разясни как става,и как да си ги активирам ако мога.За сега знам че има промоция 5 безплатни минути за 1лв към мрежата на Globul,така че не става въпрос за нея.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя глезенка Ето за такова става въпрос :) .Ако може до утре да кажете,че другиден вече ще трябва да я слагам :)

 

Злобил-мерси колега.Утре ще отидем да проверим там :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

в спортният магазин преди вегата имаше преди такива (на малката главна точно преди магазина за гсм-и вега магазинчето се пада от лявата страна като вървиш от джумаята към подлезчето) , в рондото също имаше по 1 време

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя глезенка Ето за такова става въпрос :) .Ако може до утре да кажете,че другиден вече ще трябва да я слагам :)

 

Злобил-мерси колега.Утре ще отидем да проверим там :)

Във всяка по-голяма аптека се продават.
Link to comment
Share on other sites

Eletd.com .... Във форума има играта за доунлоад. Не мога да влезна, защото обещах, че ще съм бетатестер на новата версия и ... Не се вяснах на нито едно от 17те събирания. :)

Link to comment
Share on other sites

Eletd.com .... Във форума има играта за доунлоад. Не мога да влезна, защото обещах, че ще съм бетатестер на новата версия и ... Не се вяснах на нито едно от 17те събирания. :)

Проблема е че не мога да влизам по такива сайтове ;). В момента съм на работа и имаме ограничения за подобни сайтове. На всичкото отгоре е извън офиса ограничението и не мога да го спра :(.

 

 

Мерси на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

Jesus grew up in Nazareth, which was a very small village

Link to comment
Share on other sites

Защото е роден във Витлеем... Брат ми е роден в Пазарджик, но семейството ми вече се е било установило в Пловдив по това време - сега той е Иван от Пловдив, нищо че е роден в Пазарджик.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам като се записваш в ТУ нужно ли е преди това да се вади медицинско ?

До колкото ми казаха по телефона НЕ. Само стандартните неща - дипломи, лична карта и т.н. ти си знаеш

Щото и аз тругнах да вада медицинско и глупости и звън... :D

Link to comment
Share on other sites

Значи въпроса ми е много малоумен :) Трябва да си сложа вода в радиатора на колата, но врътката на пластмасовото контейтерче, дето си сипвам водата от там, от налягане ли е от кво е незнам, ама не мога да я развартя. Не че съм чак толкоз силен, ма и други хора не можаха да я развартят. та въпроса ми е как мога да отпусна това налягане, или от къде другаде да си сипя водата ? или идеи как да я развъртя също ще помогнат :) мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли сервиз в Пловдив, в който могат кадърно да ми преинсталират фърмуеъра на телефона - (SE P900) ???
В сервиза на М-Тел на бул. "Марица". Преди струваше 13 лв, сега не знам.
Link to comment
Share on other sites

Керамичната чашка на наргилето ( където се слага тютюнът ) продава ли се отделно и на каква цена горе-долу.

 

Отговора е същия като на въпроса "Продават ли се отделно стелки за часовник" :P

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде приблизителна цена на 125 кубиков мотор?

Много относително години марки модели виж в мобилето там има ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми спешно(за събота) товарно такси. Не камион, а бус. Идеи, телефони, адреси? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...