Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

някой знае ли дали в гермонос или във вегата на центъра вече има нокиа 8600 луна че искам да я разгледам на живо преди да си я поръчам ?

luna-8600-nokia.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кво става с дънната платка ако се прекъсне процесът на флашване на биоса?? Заминава ли си или все пак може да се оправи? :ghost

 

Не заминава но трябва да намериш някой който да ти го пренапише чрез програматор.

Link to comment
Share on other sites

Познаваш ли някой, който може да го направи?

За съжаление не знам къде в Пловдив може да стане това. Като имаме зор в офиса с гаранционни дъна ги пращаме в София и от там насетне те си знаят къде ходят да ги правят.

Link to comment
Share on other sites

кажете ми добър сервиз за гсм, тъй като преди малко изпуснах на майка телефона и малко се потроши панела. става въпрос за нокиа 6101 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някаква метална тръба, ама разните строителни магазини не ми вършат работа, 'щото едва ли ще имат каквато дължина ми трябва с точност до милиметри, може ли някъде да се намери, да ми я отрежат на място колкото ми трябва?

Edited by Rattlebrain
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някаква метална тръба, ама разните строителни магазини не ми вършат работа, 'щото едва ли ще имат каквато дължина ми трябва с точност до милиметри, може ли някъде да се намери, да ми я отрежат на място колкото ми трябва?

 

Не знам точно каква тръба визираме, и и в Хъс и в Ангел Стоилов и в Хелиос ще ти отрежат каквото си поискаш

Link to comment
Share on other sites

Понеже улицата ни се наводни при вас как е?Има ли много наводнени улици и блокове и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

Дам и при нас има едно кръстовище което редовно става море до колене но сега има и закасал рейс . Дано да не вали повече щом пред входа има вода работата е що гпде добра .

Link to comment
Share on other sites

Кво става с дънната платка ако се прекъсне процесът на флашване на биоса?? Заминава ли си или все пак може да се оправи? ..... :ghost .....

.....Познаваш ли някой, който може да го направи?

 

За съжаление не знам къде в Пловдив може да стане това. Като имаме зор в офиса с гаранционни дъна ги пращаме в София и от там насетне те си знаят къде ходят да ги правят.

А няма ли да е по-лесно да намериш някой със същото дъно, взимаш биоса (временно разбира се), слагаш го на твоето дъно, стартираш нормално, след това пускаш отново процедурата за флашване и като те попита за последно дали си сигурен, че искаш да го флашнеш ("Yes or No?"), преди да натиснеш "Y", махаш в движение читавия биос и го сменяш с твоя. Лично на мен не ми се е налагало да го правя (за щастие :D ), но доколкото знам номерът сработва безпроблемно.

Link to comment
Share on other sites

А няма ли да е по-лесно да намериш някой със същото дъно, взимаш биоса (временно разбира се), слагаш го на твоето дъно, стартираш нормално, след това пускаш отново процедурата за флашване и като те попита за последно дали си сигурен, че искаш да го флашнеш ("Yes or No?"), преди да натиснеш "Y", махаш в движение читавия биос и го сменяш с твоя. Лично на мен не ми се е налагало да го правя (за щастие :D ), но доколкото знам номерът сработва безпроблемно.

:D Оказа се че един познат от ЖАР има програматор и ще ми го оправи без проблеми, та на някой ако му излезне такъв проблем да ми пише да го свържа с него.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който работи(или негов познат) в бюро по труда? Трябва ми информация относно инвалиди.

 

 

ПП Колко е таксата за пощенски превод на 150-200 лева?

Link to comment
Share on other sites

Че то пощенски преводи май няма вече?! или телеграми нямаше... едно от двете го няма...
Ахаха има пощенски и телеграфни, но отдавна не съм пращал толкова голяма сума и ме интересува дали няма да ми излезе същите пари да ида до София да си свърша работата.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...