Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Абе има ли летен грип?Щото сега съм с температура и ми е лошо.Пих вече едно парацетамолче и витамин Це.Та се чудя настинка ли ша е или грип?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе има ли летен грип?Щото сега съм с температура и ми е лошо.Пих вече едно парацетамолче и витамин Це.Та се чудя настинка ли ша е или грип?

 

Има някакъв вирус. Доста хора има натръшкани :excl:

Link to comment
Share on other sites

бая вятър подухва и сигурно пушилката е от пожарите. казаха, че близо до лисичово гори, та от там.

Link to comment
Share on other sites

как се казва когато с хеликоптер

летиш ниско под наклон

и с перката режеш хора(или др) ?

 

мисля че е ЗОБ но нз нито от какво е съкращение нито дали е това :)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли информация относно концерта на Епизод (то вече днес се води че ще е) знам че е от 19:30 и ще се проведе до паметника на Хан Крум в ЖК Тракия някой да знае нещо повече ?

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли на колко време горе долу са рейсовете в Бургас за Несебър?
През 30 минути.
Link to comment
Share on other sites

направо си вземи климатик и като си го нагласиш на колко да ти духа горе доло може да е верен :lol:

поне ще ти е хладно

иначе проверката е с три термометъра , вземи от комшиите и гледаш трите и осредняваш и който е най-близо той е верният , поне аз така си мисля

 

Димната завеса около града в сряда . ето защо е била :( жал ми е за дърветата които изгоряха тези години , заради пари пак , да покрият че яко секат и изнасят за Гърция , тези хора не само нямат сърца , но и бял дроб ,щом могат да дишат още :sick

Link to comment
Share on other sites

Нещо не толкова нестандартно - има ли във форума човек, който се е явявал на устен изпит по журналистика?

Link to comment
Share on other sites

Пробвах се да публикувам обява в i.mobile.bg за продажбата на 1 кола! Обаче след това в обявата не ми излезе нито телефона ,нито снимките на колата :confused Моля някой който е публикувал да ми помогне!

Link to comment
Share on other sites

Пробвах се да публикувам обява в i.mobile.bg за продажбата на 1 кола! Обаче след това в обявата не ми излезе нито телефона ,нито снимките на колата :confused Моля някой който е публикувал да ми помогне!

 

Ще излезнат след няколко дена (не помня колко точно бяха). До тогава обявата ще е със статус "оферта"

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив останаха ли магазини на "булдозер" и къде?

В подлеза на Тримонциум и до Лиляната ако не се лъжа също има. :)

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив останаха ли магазини на "булдозер" и къде?

 

В търговския център Сани в Тракия има точно 2 магазина на булдозер :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се свързва електромер Елиа? :)

Ето и снимки тук и тук :D

 

И по принцип кой модел е по-добър - този или другия, който е по-малък от този? Мога да взема един от двата и се чудя кой :bgrin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Купих си термометър за стая. Как мога да разбера дали е точен? :ghost

 

вземаш лед и го изкарваш на топло. В момента в който започне да се топи, "сместа" от разтопен лед и вода трябва да е точно 0*С с малка разлика. Трябва водата да е чиста и да няма някакви примеси - спирт и т.н. Чешмяна вода би трябвало да свърши работа.

 

Ако е за над 100*С - завираш вода - когато започне да ври трябва да е достигнала 100*С.

 

Това е относително лесен начин за пробване и не би трябвало да има голяма разлика с действителните стойности.

 

Това,което казаха за различните термометри - има няколко начина за изчисляване на грешките от няколко измерени стойности,така че при едно измерване и 3 изчисления може да излезнат 3 различни "верни" термометри :)

Link to comment
Share on other sites

В търговския център Сани в Тракия има точно 2 магазина на булдозер :)
Мерси. Никъде в центъра не намерих повече от 7-8 грозни модела. Взех си чепици, сега си търся кецове/платненки, но не за 5-6 лева, а някакви... по-така. На главната не ми харесаха. Идеи?
Link to comment
Share on other sites

На Васил Априлов мисля , че имаше след 2 РПУ на пресечката със Пещерско шосе или преди самата пресечка или след нея съм виждал .

ЕДИТ: тук някъде

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Мерси. Никъде в центъра не намерих повече от 7-8 грозни модела. Взех си чепици, сега си търся кецове/платненки, но не за 5-6 лева, а някакви... по-така. На главната не ми харесаха. Идеи?

Виж в Diamond-a-имат хубави модели,а и цената им е горе-долу колкото на Buldozer-а :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...