Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже колко енергия консумра един хард - 40Гб, 120, 250 - Откога ме мъчи пък съм виждал стоиности от сорта на 20W за 160Гб и ми се вижда странно малко :confused

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя (нали има краш тестове с оценки..), та къде да намеря сигурността която е дадена за някой модел на BMW, защото имам чувството, че тези коли когато и както и да катастрофират стават на нищо..ако някой пък може да ми разясни нещата пак става..

Link to comment
Share on other sites

Кой от китайските ресторанти в града е най-свестен ?

Недей ходи в Червената роза на Руски, не съм ходил но приятел е споделя че е много зле особено откъм хигиена. Азията мисля също като Aquila че е най-приемливото :)

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми към 50ГБ webspace. Не става въпрос за сайт - дори само сторидж е достатъчно.

 

Има ли шансове да го открия някъде, най-вече с рамо от някого или да търся начини да създавам платен архив?

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми към 50ГБ webspace. Не става въпрос за сайт - дори само сторидж е достатъчно.

 

Има ли шансове да го открия някъде, най-вече с рамо от някого или да търся начини да създавам платен архив?

Лоллл еми не може ли да направиш повече регистрации и да разделиш на парчета тоя архив от 50гб.Аз доколкото знам има сайтове които предлагат по 1-2 гб сторидж.Ако не те устройва така май ще трябва да плащаш.

А и аз да попитам.Имам идея да приемам интернет със сателит и след това с рутер да го разпространявам в определен радиус (говорим за над 1 км).Възможно ли е това нещо - да приемам нет със сателит и съответно и декодер ще трябва и да го разпространявам в такъв радиус с по-мощен рутер.

Та въпросите са ми колко пари горе долу струва такъв рутер(ако има толкова мощен) и колко се плаща за да приемаш така нет(щото доколкото разбрах трябва някаква честота да закупиш и някакви лицензи там).

Link to comment
Share on other sites

Лоллл еми не може ли да направиш повече регистрации и да разделиш на парчета тоя архив от 50гб.Аз доколкото знам има сайтове които предлагат по 1-2 гб сторидж.Ако не те устройва така май ще трябва да плащаш.

 

Мили ми смехурко - не мислиш ли че преди да задам въпроса съм проверил тия хави???

 

 

5 гб фрий на центрум груп явно вече е история и нищо друго подобно в зоната няма

 

Не се нуждая от остроумни отговори, а от евентуални решения

Link to comment
Share on other sites

Имам един наистина нестандартен въпрос. Тия дни съм решил да си изчистя мазето, което е пълно с разни стари хартиени одпадаци. Някой може ли да ми каже къде и за какви пари мога да ги дам за вторични суровини. Всякаква информация ще ми е от ползва. Благодаря ви.

Link to comment
Share on other sites

Raptor, платения сървър не струва малко поне за мен, а и 50ГБ си е бая, незнам за какво ти трябва но аз ако не е нещо натоварващо връзката аз лично бих си пуснал сървър при мен.

Link to comment
Share on other sites

Румене трябва ми не за друго ами знаеш че редовно ъплоудвам неща, които общо взето показвам тук, на Центрум-груп вече никакво доверие не мога да имам, да не споменавам че всичко ми е там досега.

 

Не ми се мисли каъв панаир ще настане ако нещо се прецака там. Затова ми трябва сигурен сторидж и най-вероятно ще се минава на платен вариант или както каза - ще ставам аз сървър.

Link to comment
Share on other sites

Даам, втория вариант е най-рационален сякаш, ако искаш мога да ти дам и софтуерни решения, безплатни и много удобни файл и уеб сървъри. Наетия сървър, найстина е много удобен, много повече бандуит и прочее, обаче за некви 30ГБ сторидж, 300ГБ трафик на месец ще ти струва около 50 лева за исталация и по 150 лева още на месец абонамент, ако немислиш да вадиш пари от това просто аз лично невиждам за какво да се набутваш.

Link to comment
Share on other sites

Knigata, koiato tarsia ne se sreshta po tezi mesta. I s eMule sym tarsil - niama efekt.

Няма ли да ти е по-лесно просто да ни кажеш името на книгата :)

Link to comment
Share on other sites

Доколко е нормално дискът с игра (за PSP) така да зацикля, че да трябва да го вадя, з-то чакането да зареди не помяга (чаках 15 мин., мисля е достатъчно). Или може проблемът да е в самата конзола? И още нещо - колко време игра, нормално би издържала батерията (със сигурност не е 2-3 дена, както ми казаха в магазина)

Link to comment
Share on other sites

Даам, втория вариант е най-рационален сякаш, ако искаш мога да ти дам и софтуерни решения, безплатни и много удобни файл и уеб сървъри. Наетия сървър, найстина е много удобен, много повече бандуит и прочее, обаче за некви 30ГБ сторидж, 300ГБ трафик на месец ще ти струва около 50 лева за исталация и по 150 лева още на месец абонамент, ако немислиш да вадиш пари от това просто аз лично невиждам за какво да се набутваш.

 

 

Току що оправи везните :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...