Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой да ми каже как се води като модел костенурката на VW. Ровя в мобиле.де, ама нещо не мога да се оправя :bgrin: Дайте едно рамо :P

За бръмбара ли става въпрос ... http://images.google.bg/images?svnum=10&am...tle&spell=1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, за същия. Намерих го. Много ми харесва, макар и да съм фен на други коли :D
Ами като караме френски коли, да не би да сме сектанти случайно :)? Класиката си е класика. И мен ме кефи, обаче (пред)последната модификация - онази с по-заоблените форми и извити стъкла. Опитът за римейк нещо не ме впечатли.
Link to comment
Share on other sites

Ами като караме френски коли, да не би да сме сектанти случайно :)? Класиката си е класика. И мен ме кефи, обаче (пред)последната модификация - онази с по-заоблените форми и извити стъкла. Опитът за римейк нещо не ме впечатли.

 

На мен новата ми харесва повече. Представям си я с един двигател 160-170 к.с. и ще има Ламбада :D

Link to comment
Share on other sites

Откъде могат да се купят щифтчета за обеци?

не знам кво точно е "щифтчета за обеци",но има един много голям магазин само за такива неща в Капана,точно на кръстовището,дето едната улица води за Сенса,другата за Макалали и Найлона,третата за XXL,четвъртата за Мармалад и Петното.Та там е този магазин на 2 етажа и се казва BIJULAND.Предполагам,че там ще има това нещо.

Link to comment
Share on other sites

А някой ще може ли да ми обясни, защо от известно време насам, ъплоуда се влияе от даунлоуда при положение, че преди бяха 2 съвсем различни канала и не се влияеха по никакъв начин. Сега като свалям и не мога да качвам като хората!

 

Интернета е .... Евроком.

Link to comment
Share on other sites

А някой ще може ли да ми обясни, защо от известно време насам, ъплоуда се влияе от даунлоуда при положение, че преди бяха 2 съвсем различни канала и не се влияеха по никакъв начин. Сега като свалям и не мога да качвам като хората!

 

Интернета е .... Евроком.

няма такова нещо,поне не и при мен.последните 2 седмици не съм си спирал компа.даунлоада ми е според сийда,но ако има е на макс,ъплоуда...е той никога не е на макс,но варира 20-30к

Link to comment
Share on other sites

А някой ще може ли да ми обясни, защо от известно време насам, ъплоуда се влияе от даунлоуда при положение, че преди бяха 2 съвсем различни канала и не се влияеха по никакъв начин. Сега като свалям и не мога да качвам като хората!

 

Интернета е .... Евроком.

Най - странното е, че и аз наблюдавам това явление. Когато ъплоадвам с макс скорост и интернета все едно го няма.

Link to comment
Share on other sites

няма такова нещо,поне не и при мен.последните 2 седмици не съм си спирал компа.даунлоада ми е според сийда,но ако има е на макс,ъплоуда...е той никога не е на макс,но варира 20-30к

 

Не си ме разбрал. Аз искам да кажа, че един вид, общо даунлоуд и ъплоуд са ми 180К, а не даунлоуд 180К и ъплоуд 60К. Ако огранича даунлоуда на 120К, ъплоуда става 60, но ако даунлоуда ми е на 180, ъплоуда се движи между 2-3К. Аномалията до сега се е проявявала само (само така съм пробвал) като съм свалял от локалния и през това време съм ъплоудвал през скайп към Гигабит. към двама различни потребители.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми карта на Солун, някой може ли да помогне?

 

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&...mp;t=h&om=1

 

Предложете подходящ подарък за юбилеен рожден ден на 60 годишен мъж ,че аз нещо немога да измисля подходящ :( за около 50-60 лв макс

 

Obi4am knigi da podariavam, moze niakoi noz (knife)....skoro 6te si zalepia na KBDto lepenki za BDS, 4e mi pisna taia 6liokavica!!

Edited by Pisach
Link to comment
Share on other sites

Имам в колата оригинална музика вградена (не е със стандартен изход като за плеърите които се продават, а просто в таблото) и 6 диска чейнджър, ама проблема е че не чете мп3.Може ли някъде да ми сменят само четеца примерно, така че да разчита мп3ката или няма начин?

Link to comment
Share on other sites

Да питам някой дали е на ясно мръднаха ли цените на колите 2-ра ръка?! Нали отпадна ДДС-то след 1-ви?!

 

Не само това ами и митница няма да минават, но не се надявай промените да случат още на 8-ми

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...