Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

???

Там се пейства линка на клипчето и започва да се сваля . Формата обаче е .флв и се гледа с флв плеър :)

(дано да не съм объкрал нещо)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам едно въпреосче.

Поради обясними причими смятам да си махам кабелната и да минавам на цифрова телевизия.

Та да ви питам може ли от един декодер да се изпрати сигнал към 2 приемника :confused

Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпреосче.

Поради обясними причими смятам да си махам кабелната и да минавам на цифрова телевизия.

Та да ви питам може ли от един декодер да се изпрати сигнал към 2 приемника :confused

леко доуточнение по въпроса като отговора не го знам :woot

имаш предвид пиратски сигнал-да плащаш за 1 телевизор,а да си пуснеш втори?щото квото четох за айтиви и булсатком от скоро са почнали да предлагат услуга втори телевизор :blink:

Link to comment
Share on other sites

леко доуточнение по въпроса като отговора не го знам :woot

имаш предвид пиратски сигнал-да плащаш за 1 телевизор,а да си пуснеш втори?щото квото четох за айтиви и булсатком от скоро са почнали да предлагат услуга втори телевизор :blink:

Еми, срам, не срам - да!

Не ми харесва идеята да ме друсат по още 7 лева на месец заради 2ро тв.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че може, само че каквото се гледа на единия телевизор се гледа същото и на другия.

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпреосче.

Поради обясними причими смятам да си махам кабелната и да минавам на цифрова телевизия.

Та да ви питам може ли от един декодер да се изпрати сигнал към 2 приемника :confused

Теоретично би трябвало да можеш закупуваш си втори примник и преди първия със един сплитъер 1към2 може и да може да стане далаверата но не съм сигурен и аз поне така си мисля .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми предложи къща или вила(в околностите на Пловдив) под наем за 1 събиране????Ако някой има идея да казва(който помогне успешно 1 бира от мен :) ) Може и в Пловдив

Edited by Nostradamos
Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че ако се отрежат мустаците на една котка започва да губи равновесие и залита? Демек те играят роля на нещо като рецептори на равновесието. Изкушавам се да ги кръцна на моя котак за проба, но сърце не ми дава...

Link to comment
Share on other sites

Теоретично би трябвало да можеш закупуваш си втори примник и преди първия със един сплитъер 1към2 може и да може да стане далаверата но не съм сигурен и аз поне така си мисля .

а на втория приемник кой ще му купи сим карта с кодовете на месеца, та да разкодира смислено, а?!

 

цифровото предаване на телевизионни програми няма нищо общо с аналоговото и не го бъркайте ;)

 

именно за да се избегнат подобни пиратизми са измислени сеттопбоксовете (или като явно е по-популярно "цифров приемник" или "цифров декодер"). едно устройство - един абонат. по принцип пиратизма и при тази система не е невъзможен, но засега не е масово явление, тъй като се изискват доста добри технически познания и още повече свободно време от пирата :)

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че ако се отрежат мустаците на една котка започва да губи равновесие и залита? Демек те играят роля на нещо като рецептори на равновесието. Изкушавам се да ги кръцна на моя котак за проба, но сърце не ми дава...

Не е вярно

Link to comment
Share on other sites

Е как да не е...

Аз пък съм чувала, че с мустаците усещат как да не се блъснат в някой предмет, нещо от сорта :D звучи много глупаво... обаче мисля, че определено не е хубаво да се режат. А за равновесие и опашката може да служи по някой път.

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че ако се отрежат мустаците на една котка започва да губи равновесие и залита? Демек те играят роля на нещо като рецептори на равновесието. Изкушавам се да ги кръцна на моя котак за проба, но сърце не ми дава...

Що не се изкушиш да си изкараш окото? Същото ще е. :bgrin: Не се обиждай, ама какво ти пречат мустачките на котката?

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че ако се отрежат мустаците на една котка започва да губи равновесие и залита? Демек те играят роля на нещо като рецептори на равновесието. Изкушавам се да ги кръцна на моя котак за проба, но сърце не ми дава...

 

Напълно вярно е. Залитането не е чак толкова фрапиращо, но се наблюдава. Не си прави експерименти и не мъчи животното. Между другото по-зле е ако само от едната страна липсват мустаците - тогава се вижда ефекта по-добре. Ако ти се случи да видиш някоя котка с опърлени мустаци ще разбереш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има само един начин да се разбере .

Аз пак си търся медикометозна ( медикаметозна ) аплазия ако някой има роднина доктор или познат в онкохематологично отделение може да даде отговор аз нямам затова питам .

Link to comment
Share on other sites

По молба на 1 приятел: Някой знае ли къде се продава паста (или нещо такова) което премахва драскотини от часовници/бижута и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

ХОРА.ВЪПРОСА НЕ Е НЕСТАНДАРТЕН АМА Е МНОГО СПЕШНО.КАЖЕТЕ ОТ КЪДЕ МОГА ДА ПРЕПИША ЛИТЕРАТУРНО ИНТЕРПРЕТАТИВНО СЪЧИНЕНИЕ ВЪРХУ СТИХОТВОРЕНИЯТА НА НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ-"тихият пролетен дъжд...","Светло утро..." и "Кръгозори"

 

Много благодаря предварително.Проверих в referati.com,но там има много малък откъс по-скоро онова е само тезиса :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ХОРА.ВЪПРОСА НЕ Е НЕСТАНДАРТЕН АМА Е МНОГО СПЕШНО.КАЖЕТЕ ОТ КЪДЕ МОГА ДА ПРЕПИША ЛИТЕРАТУРНО ИНТЕРПРЕТАТИВНО СЪЧИНЕНИЕ ВЪРХУ СТИХОТВОРЕНИЯТА НА НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ-"тихият пролетен дъжд...","Светло утро..." и "Кръгозори"

 

Много благодаря предварително.Проверих в referati.com,но там има много малък откъс по-скоро онова е само тезиса :bgrin:

 

Ти ако върху Лилиев не можеш да пишеш най-добре още сега се махай от даскало и хващай хъра...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно сте чували за токовия удар в Коматево на връх Нова година.... е и ние изгоряхме с 3 телевизора, 1 видео, 1 субуфер, 1 телефон и 1 модем. :sick

Решението от EVN е всеки си носи уредите на поправка и взима касови бележки, фактури и всякакви такива документи, след това в енергото си получаваме сумата. Намерих сервиз за телевизорите и субуфера, на телефона и модема им купих нов адаптер и всичко е 6, но остава видеото....

 

ТА, някой да знае сервиз в който могат да го оправят, но и да издадат касова бележка или нещо от сорта?!

Ако да - за по-лесно посочете го тук.

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Впрочем, (оффтопик) като става въпрос за котки, ако не сте виждали котка, на която са и парализирани предните лапи, да се катери по дърво само със задни, значи нищо не сте виждали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...