Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе разбрах, че днес по Фокс Лайф са давали Рекламна пауза от 18.00ч. Някой гледа ли го и знае ли дали ще има повторение?

 

Верно ама кво беше тва Рекламна пауза? :excl:

Link to comment
Share on other sites

да, ама плащаш двойно на показанията на апарата

 

То ако е само двойно даже банкет трябва да се дига :D Нерядко пъти е и повече.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

ако имаш активирана "call waiting" услугата и обслужващата те клетка е била по-свободна в момента, явлението не е чудно.

Не знам дали я имам активирана. Аз лично не съм я активирал. А днес даже ми отчете разговор, когато се обадих на моя номер, и ми взе пари от сметката :punk Май трябва да питам в някой офис на Мтел защо така се получава при мен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае днес 31.12.2006 къде има работещ оръжеен магазин че трябва спешно да си взема халосни защото едва снощи се усетих че имам само 10 ;( ???

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че в Алати оръжейния щанд работи с работното време на магазина. Има вероятност до час да ходя натам, ще проверя и ще ти пусна СМС.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много :)

 

 

EDIT: Получих информация от 3-то лице че след 00:00 аванта сървърите ша бъдат спряни ... някой с повече инфо ?

Edited by Lord_Gudo
Link to comment
Share on other sites

То ако е само двойно даже банкет трябва да се дига :D Нерядко пъти е и повече.

Вчера като се прибирах, питах шофьора дали наистина утре ще е двойно(ама и аз съм хитра) и той:"Оо, ама то само утре да беше! Всяка година е така по Нова година."

Аз:"Е, значи, ако ми е примерно както сега - 3,83... утре ще е 7,66 ли?"

Той:"А, не - 7,50. Все пак 10 стотинки там могат да се махнат..."

Може и да не бъде съвсем тройно, вероятно зависи от шофьора.

 

И въпрос: Днес има ли градски транспорт? И до колко часа?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакво символично значение това? И носенето на пръстени на точно определен пръст има ли, отново, някакво символично значение и какво? :)

Link to comment
Share on other sites

Това е знака за Biohazard.

 

biohazard: Infectious agents that present a risk or potential risk to the health of humans or other animals, either directly through infection or indirectly through damage to the environment.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Оо, вярно че оттам ми е познато. Мерси много, звучи добре :)

 

Едит: http://www.natamno.com/e-shop/33/38/308.html <- какво означават размерите на пръстена? Предполагам диаметъра на пръстена, но на мен ми е добре такъв с 19, ако е така - кой по дяволите би носил 9 ?! Затова се съмнявам...

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Ами размера на пръстените по принцип не отговаря на стойности в някаква мерна единица за разстояние, но тези тук са много странни. Аз като купувах дамски пръстен, бяха цифри от рода на 51, 59.

Link to comment
Share on other sites

90 100 ? az li4no ne razbrah toq post... :)

asylum(5), Winter(4), Mama(19), Krasi(45), ValeO(5), DJ MaTriX(23), tantramantra(102), paranoia.com(102), heco(96), Gaden(26), 5star*(16), mg42(102), Dungeon_Siege_(26), rusev(27), aigner(101), hkalamov(18), eurofootball(100)

Link to comment
Share on other sites

asylum(5), Winter(4), Mama(19), Krasi(45), ValeO(5), DJ MaTriX(23), tantramantra(102), paranoia.com(102), heco(96), Gaden(26), 5star*(16), mg42(102), Dungeon_Siege_(26), rusev(27), aigner(101), hkalamov(18), eurofootball(100)

Ехеее 5 столетника... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...