Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

GOODBYE CRUEL LIFE

 

o¬ alt 0172 suicide човече

 

А "коскоджамити" се разгръща в редица лингвистични плоскости, в зависимост от речевата ситуация :D

 

Но ако аз трябва да го преведа/обясня с една дума, думата ще е "ТОЛЧАВ" :P

 

[Edit] Перфектния хиляден пост, едва ли можех да кажа по-голяма лингвистично насочена глупост, с която да стана Дървен философ! :D [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

А какво означава "коскоджамити"? :lol:
Това е израз, зает от турския език и побългарен. Правилно се изписва "коскоджа ми ти". Прилагам линк 1 и линк 2 ("... Светна оня ми ти бенгалски огън, дигна се един пушек към тавана, Пеньо декламира, даскалът лежи и пъшка и нещо червено му подмокря ризата близо до сърцето..." - Чудомир, "Жив е той, жив е") Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Как се казва първата в света компютърна игра, коя година е създадена и от кой? :)

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае каде се намира "Тотал спорт" ... ? Там можело да се играе тенис на маса ... :)

Многофункционално ли е или е само за тенис на маса ?

 

Намерих сайта ама http://www.totalsport-bg.com/home.htm нещо не виждам да пише за тенис на маса .... :(

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае каде се намира "Тотал спорт" ... ? Там можело да се играе тенис на маса ... :)

Многофункционално ли е или е само за тенис на маса ?

 

Намерих сайта ама http://www.totalsport-bg.com/home.htm нещо не виждам да пише за тенис на маса .... :(

 

Ако искаш да играеш тенис на маса в панаира има зала. Не помня коя палата, но ще питаш на входа и ще ти кажат. Беше 5лв на час. Има още една заличка, но ми е доста трудно да обесня точно къде се намира. Тя е в уличката, която е м/у училище "Климент Охридски" (онова, което е на Васил Априлов) и там има някакъв хотел или не знам какво. По тази уличка продължаваш надолу и след 2-3 пресечки в дясно ще видиш една леко порутена сграда влизаш в нея на последния етаж има зала за тенис там е 3лв на час, а и дават що годе свестни хилки. Дано ме разбереш макар че се съмнявам :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има още една заличка, но ми е доста трудно да обесня точно къде се намира. Тя е в уличката, която е м/у училище "Климент Охридски" (онова, което е на Васил Априлов) и там има някакъв хотел или не знам какво. По тази уличка продължаваш надолу и след 2-3 пресечки в дясно ще видиш една леко порутена сграда влизаш в нея на последния етаж има зала за тенис там е 3лв на час, а и дават що годе свестни хилки. Дано ме разбереш макар че се съмнявам :lol: :lol:

Хотела се казва Копчето и може да се познае веднага :)

Като продължиш по въпросната улица стигаш до един кръстопът. Огледай се на дясно и няма начин да не видиш голямата табела със сини букви на бял фон(или обратното) "Тенис на Маса". От там вече е лесно да се ориентираш :)

 

 

П.С. Мерси на Curunir за отговора на моя въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

В кой от всички магазини, където продават работно облекло, може да се намери по-качествено (стилно, здраво, скъпо) такова?

 

 

Значи Познай препоръчвам ти да се свържеш със Nrg_God който е потребител във форума. Майка му работи в един склад в който продават наистина качествена стока ако не се лъжа е Чешка. И е на добра цена има си всичко. :)

 

 

 

Оле направо се влюбих в тая игрица от 62 година когато е бил големия сняг в Чехия.

Link to comment
Share on other sites

В кой от всички магазини, където продават работно облекло, може да се намери по-качествено (стилно, здраво, скъпо) такова?

 

Виж Тук

Поръчвала съм при тях и останах доволна.

Link to comment
Share on other sites

Един леко несериозен въпрос. :) Онзи ден ми хрумна "гениалната" идея да набера от моя мобилен телефон собствения си номер и за голяма изненада ми даде "свободно" и след като отказах разговора, ми отчете пропуснато повикване от собствения ми номер:) След това още десетина мои приятели накарах да пробват да звъннат и те на техните си номера и на всички им даваше сигнал "заето". Та има ли някой друг, на който да му дава сигнал "свободно" и въобще ми е чудно защо така се получава при мен? Обадих се да питам инфоцентъра на мобилния оператор, но ми казаха, че за пръв чували за подобен случай! Хммм...

Link to comment
Share on other sites

А около 3 часа преди 12 пак ли е двойно?

Виж, А на горния въпрос, моя самсунг изобщо не прави връзка, направо прекъсва

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Един леко несериозен въпрос. :) Онзи ден ми хрумна "гениалната" идея да набера от моя мобилен телефон собствения си номер и за голяма изненада ми даде "свободно" и след като отказах разговора, ми отчете пропуснато повикване от собствения ми номер:) След това още десетина мои приятели накарах да пробват да звъннат и те на техните си номера и на всички им даваше сигнал "заето". Та има ли някой друг, на който да му дава сигнал "свободно" и въобще ми е чудно защо така се получава при мен? Обадих се да питам инфоцентъра на мобилния оператор, но ми казаха, че за пръв чували за подобен случай! Хммм...

ако имаш активирана "call waiting" услугата и обслужващата те клетка е била по-свободна в момента, явлението не е чудно.

Link to comment
Share on other sites

да, ама плащаш двойно на показанията на апарата

ако е двойно пак добре ама повечето гасат апарати и радиостанции и си определят тарифите сами :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...