Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мерси и на двамата :)

 

Ама защо така не се чувствам добре, че разбрах как може да стане :bgrin:

 

мамицата им на тия флашплеъри! Цял ден ми тровят живота, но това не им стига! :cry

 

Пробвай това Конвертва от FLV в почти всичко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще прозвуча много тъпо(не заради друго, а защото вече е 28-ми :) ) ама дали ще има някъде свободни куверти за Нова година?За 7-8 човека примерно? Някой да ми даде някакъв ориентир къде да търся? :unsure: Просто купонът ни отпадна тази сутрин и ся увиснахме 10 човека :bgrin: И понеже никой не се наема за нищо, а на мен не ми се въртят телефони...просто някой ако може да ми помогне с нещо? :notify:

Link to comment
Share on other sites

Ще прозвуча много тъпо(не заради друго, а защото вече е 28-ми :) ) ама дали ще има някъде свободни куверти за Нова година?За 7-8 човека примерно? Някой да ми даде някакъв ориентир къде да търся? :unsure: Просто купонът ни отпадна тази сутрин и ся увиснахме 10 човека :bgrin: И понеже никой не се наема за нищо, а на мен не ми се въртят телефони...просто някой ако може да ми помогне с нещо? :notify:

 

99% не. Най-много да има места там където куверта е над 200 лева. В разделя "Тя и Той" имаше един ентусиаст който си търсеше компания за Нова Година за някакъв купон. Ако имате 4-5 момичета в компанията може да идете, останалите 5-6 ще минат като ултиматум за присъствието на първите 5 :) .

Link to comment
Share on other sites

кои двд дискове са що годе качествени?

от къде да си купя не дотам качествени двд-та,но по тънкана?

Аз от метро си зимам Datawrite или Mediasys. Цената е доволно ниска в сравнение с други марки като Maxell примерно :sick И до ся от приблизително 200 изпечени диска няям нито един фира. Само не знам дали бройката няма да ти е проблем, щото са по 50 в пакет поне тия дето аз купувам де, може да има и по-малки разфасовки :) Общо зето иди разгледай в метро има доста кучи марки :D

Link to comment
Share on other sites

кои двд дискове са що годе качествени?

от къде да си купя не дотам качествени двд-та,но по тънкана?

 

Зависи кво разбираш под качествени ( щото Сони, Макслел и другите известни марки са си яки) + това трябва и да знаеш колко количество ти трябва щото в Метро е мизерия, според мен истината е някаде там :punk :tongue :cry

Link to comment
Share on other sites

ако набабана 10-20 отделни видео файла на едно двд ще си вървят ли едно след друго?

 

утре зимам двд писачка и съм малко бос с тия двд-та

Link to comment
Share on other sites

ако набабана 10-20 отделни видео файла на едно двд ще си вървят ли едно след друго?

 

утре зимам двд писачка и съм малко бос с тия двд-та

 

на какво да си вървят едно след друго?

Link to comment
Share on other sites

на пръста да вървят момчето пита дали ще тръгват един след друг филмите кагато сварши единия да тръгне другия!!!

 

Отговор на питането-ДА.

Edited by MititU
Link to comment
Share on other sites

на пръста да вървят момчето пита дали ще тръгват един след друг филмите кагато сварши единия да тръгне другия!!!

 

Отговор на питането-ДА.

 

Хитрец. Аз момчето го разбрах много добре какво пита, но ти явно гледаш доста повърхностно на въпроса. На какво ще се пускат клиповете да ми кажеш ти, след като отговори толкова сигурно? На плейър? на компютър? всичко зависи от софтуера и плейъра. ама много сте бързи всичките в отговорите. И по тоя въпрос, каква изобщо е разликата дали са 10 клипа на DVD или 10 клипа на CD?

 

едит: айде да ти запиша 20 клипа на едно DVD и да ти ги дам да ги пуснеш на моя плейър или на WMP6 един след друг да вървят без допълнителни настройки като си толкова позитивен? искаш ли? ще ти дам 10 лева ако след 1-то тръгне второто.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

аре да ми пратиш твоя снимка моля ти се че много ми трбява до колкото помня учеше в техническия да но не се лъжа че изкам ти видя интилигентната физиономия а колкото до въпроса на тъп въпраос тъп отговор както и да е

Link to comment
Share on other sites

значи искам да си запиша един сериал на двд-та,но сериите са по 175мб.въпросът е ако нахакам по няколко дали ще тръгнат на двд-то,става въпрос за двд плеър,а не такова на компа.естествено ще провера какви формати чете и тем подобни,но утре зимам двд писачка и вече няма да се зимат дискове от видеотеката :)

 

mitiu-въпроса може да е тъп за тебе,ама аз кат не съм правил до ся двд диск от де да знам

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

значи искам да си запиша един сериал на дискове или на двд-та,няма значение,но сериите са по 175мб.въпросът е ако нахакам по няколко на сд или на двд дали ще тръгнат на двд-то,става въпрос за двд плеър,а не такова на компа.естествено ще провера какви формати чете и тем подобни,но утре зимам двд писачка и вече няма да се зимат дискове от видеотеката :)

Абе за да си спокоен, защо не му направиш authoring (да си опечеш стандартно DVD с последователните файлове) и така ще знаеш, че където и да го пуснеш ще се чете.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли от къде мога да ти си купя едноцветна тениска,но да е свястна не да е като белъо,хубава кройка .също да има разнообразни цветове не черни и бели само.мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

значи искам да си запиша един сериал на двд-та,но сериите са по 175мб.въпросът е ако нахакам по няколко дали ще тръгнат на двд-то,става въпрос за двд плеър,а не такова на компа.естествено ще провера какви формати чете и тем подобни,но утре зимам двд писачка и вече няма да се зимат дискове от видеотеката :)

 

mitiu-въпроса може да е тъп за тебе,ама аз кат не съм правил до ся двд диск от де да знам

 

 

 

извинявай фродо бях се изнервил от един индивид неисках така да прозвучи вярно е като не си правил нещо няма как да знаеш и аз съм имал такива моменти

Link to comment
Share on other sites

аре да ми пратиш твоя снимка моля ти се че много ми трбява до колкото помня учеше в техническия да но не се лъжа че изкам ти видя интилигентната физиономия а колкото до въпроса на тъп въпраос тъп отговор както и да е

 

Няма да ти пратя нищо. Изкай си колкото си изкаш. Който трябва, ме е виждал. Не уча в техническия, незнам от къде "помниш" такава информация. Като е тъп въпроса, не видях някъде да пише твоя ник като лице от което се очаква обратния отговор. На кратко - можеше да не отговаряш след като не си разбрал точно.

 

Някой да знае кувертите в отделните дискотеки/клубове-Exit,Paparazzi,Infinity(и не само те :)) през новогодишната нощ?

 

Ликьор - 70 лева.

Link to comment
Share on other sites

значи искам да си запиша един сериал на двд-та,но сериите са по 175мб.въпросът е ако нахакам по няколко дали ще тръгнат на двд-то,става въпрос за двд плеър,а не такова на компа.естествено ще провера какви формати чете и тем подобни,но утре зимам двд писачка и вече няма да се зимат дискове от видеотеката :)

 

mitiu-въпроса може да е тъп за тебе,ама аз кат не съм правил до ся двд диск от де да знам

Az gi pisha kato standarten data disk. Blyskash sichkite failove vytre i sled tva dvd-to ti izkarva direktoriqta s failovete kato meniu (est mnogo po primitivno ot na disk s dvd format) i cykash koito iskash da sa startira i gledash :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли от къде мога да ти си купя едноцветна тениска,но да е свястна не да е като белъо,хубава кройка .също да има разнообразни цветове не черни и бели само.мерси предварително

"Дино" с/у х-л Лайпциг. 5лв са. Имам няколко такива и съм доволен. Не знам за кройката какво имаш предвид, за това най-добре иди и виж сам на място.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да си сваля видео от сайт, подобена на YouTube?

 

http://keepvid.com/

 

записваш си .flv файла и след това най-добре си го конвертираш - мисля, че вече дадоха линк за

добър free конвертор - http://www.erightsoft.net/SUPER.html

 

edit:

всъщност може да не е ясно какво да се прави на този сайт http://keepvid.com

ами там в него се слага URLто на страничката с клипчетата и се казва от кой сайт е евнтуално

 

примерно линка към страничката в youtube и съответно за сайт - youtube

 

сайта вади линковете към .flv-тата и просто е лесничко да си ги запише човек

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

в Exit мисля че е 25лв

 

35 лева е в някакви супер долнопробни кръчми. В Exit ще е поне 70.

 

Сега като минавах покрай синдикалния дом, видях че в кръчмата срещу Германос, все още има свободни места за по 35 лева куверта. Не съм питал, просто табелата с цената беше на средата на тротоара.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...