Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

7 minutes ago, kotora said:

Да си имам и да не ги ползвам хахах. С хондата нито 1 път не съм слагал вериги, а си ги карах цяла зима в багажника. 

 

Ангеле Гумите са оригинален размер с оригинални джанти. Могат да се слагат вериги. Не са рънфлат ;) 


Виж сега! То вериги ЕДИН път се налага да сложиш ама като се наложи и ги няма е плач. Навремето така отиваме на Мостово екипа и Весо ми дошъл с един Воксхол с летни гуми... Познай кво се случи като влезнахме в заснежено-заледената зона. Та слагах моите вериги на неговата кола. Един път се налага, но осъзнаваш колко точно важно е да ги имаш. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми така като гледам, ако взема топ топ вериги тия ще са https://www.mjautobox.com/product/вериги-за-сняг-thule-konig-xg-12-pro-размер-247/

 

Видене, това е била някаква много ама много различна ситуация. Аз съм със зимни гуми, не карам за 1ви път на сняг, проблема е че нямам никакви вериги. 
 

В Италия и Франция се чисти :) 

Link to comment
Share on other sites

Абе ИМАЙ бе, бастун! ИМАЙ! 50-60 лева са, 100 да са станали! На мен преди години така ми носиха по спешност на Стойките, понеже иначе 8-ми декември щеше да си продължи до стопяване на снега. Послушай батко си - ВЕДНЪЖ ти трябват и се изплащат за цял живот. И никога не знаеш кога ще дойде това време.  

Link to comment
Share on other sites

И в старта кола имах ( 7 години я карах, 1 път не сложих) и в новата съм си взел и то хубави.

Аз с таз кола мен и семейството карам. Ако закъсам някъде, ще е с тях. Парите за верига няма да ме бутнат, ама както казва Виден - то е достатъчно 1 път да ти потрябват и да няма.

Link to comment
Share on other sites

E ок разбрах ви, ама не са по 100лв за тоя размер гуми хахаха.  Поне разбрах на кои колела се монтирах и каква е идеята :) Слагат се отзад и така задните гуми стават по-големи, отивам повече въртящ момент към задните колела :) 

 

едит: Поръчах Konig-a :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва момент, той е проблема даже.

Сигурно е за да има сцепление точно на задните гуми, където при Ауди е повечето момент (май 60% беше на задните).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

И в старта кола имах ( 7 години я карах, 1 път не сложих) и в новата съм си взел и то хубави.

Аз с таз кола мен и семейството карам. Ако закъсам някъде, ще е с тях. Парите за верига няма да ме бутнат, ама както казва Виден - то е достатъчно 1 път да ти потрябват и да няма.


Ще му напудря ушите аС!!!!! Даде три хилди леа и отгоре за ремонти по тоя дарак за едни вериги се куми!!! 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Аа и други пари давах за Термостат и Водна Помпа :D Ама това е без значение. Поръчах ги Ведене, не бой са. Даже ми звъннаха веднага от Магазина и казаха, че утре ще са при мен :)

Само ще трябва да направя 1 суха тренировка как се слагат :) Да няма изненади. 

Link to comment
Share on other sites

Мноо бързо щи светне ако си бос на леда... И тоя камьон не е ли 4х4? 
Тури ги ся в отваряемия джоб отзад и мирясай. Там трябва да са и кабелите за подаване на ток, чифт ръкавици клас заваръчни, аерозолна смазка и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде мога да намеря maschine micro mk3 в Пловдив? В Гугъл излиза само мизикер а там доставката е 1 седмица. Докато дойде може са се откажа lol

Link to comment
Share on other sites

Те имат магазин само в София, но имат франчайзи из цялата страна, като няколко са в Пловдив.
Този, например: https://radoslavmusic.com

 

Звънни им по телефона и ги питай. Ако поръчаш онлайн, утре вероятно ще е тук.

Link to comment
Share on other sites

В продължение на питането ми за предимство на кръстовище в кичука. Ако може някой да ме светне за някое неписано право за велосепедисти да трябва да карат в средата на платното нищо, че зад него се движи автомобил. И ако след 2 кръстоваща случайно му се бипне се почва едно чудене и псуване. 

Link to comment
Share on other sites

Длъжни са да се движат най-вдясно на платното. А ако има велоалея - трябва да ползва нея, вместо платното.

Всичко друго са педераски изпълнения.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея защо от центъра почти до скобелева майка полицайте са на всяко кръстовище? В пловдив24 не намирам нищо да са писали.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mIRCata said:

Някаква идея защо от центъра почти до скобелева майка полицайте са на всяко кръстовище? В пловдив24 не намирам нищо да са писали.

 

"НЯКОЙ" ще минава явно. Нищо ново. Интересно защо в събота... 

Link to comment
Share on other sites

ей ся свекъра каза, че там до оня голям аграрен магазин имало жандармерия, полиция, бариери, една камара полицаи. Едното платно направо било затворено.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае пловдивска пекарна, която регулярно да пече питчки брьош за бургерчета? Не намирам такова място,а  само в суперите пускат от време на време,... Единственият вариант ми е Метро и то замразени

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasshko said:

Някой да знае пловдивска пекарна, която регулярно да пече питчки брьош за бургерчета? Не намирам такова място,а  само в суперите пускат от време на време,... Единственият вариант ми е Метро и то замразени


Или в пекарната на Лидл, или на КауфланТа има ако имаш предвид тия кръгличките. Само да предупредя - за моментална употреба са, че на другия ден са като камъни

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Той пита за питки за бургери, не за тия земели-те. Продават се редовно в големите магазини, готови, не са замразени. Намирал съм в Лидл, тмаркет, май и в кауфланд, но не съм сигурен за там.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2023 at 4:50 PM, mIRCata said:

Длъжни са да се движат най-вдясно на платното. А ако има велоалея - трябва да ползва нея, вместо платното.

Всичко друго са педераски изпълнения.

 

Не е ли най-вдясно на лентата за движение, ако няма велоалея?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...