Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

айде бе никой ли незнае не може да няма такова чудо :wacko:

 

Настроил си в опциите да ти Randomize-ва листата като добавяш песните. Махни отметката (незнам къде е точно) и ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой знае ли някакъв онлайн сайт за продажба на имоти , принципно ми трябва да разгледам как вървят къщите в с.ягодово понеже на там сме се насочили

http://www.imot.bg/

 

Днеска четох виц за думата " такова" и немоаг да го намеря къде във форума го четох моля помощ.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли някакъв онлайн сайт за продажба на имоти , принципно ми трябва да разгледам как вървят къщите в с.ягодово понеже на там сме се насочили
Най-популярните са imoti.net и imot.bg :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Как мога да направя две снимки да сливат една в друга, като начупени или пъзел...

Link to comment
Share on other sites

Съответни документи от фирмата - или за собственост , или генерално пълномощно

 

Това е само за първата сменена карта... Освен това те снимат на място.

Link to comment
Share on other sites

В Метро подменяли картите за пазаруване с нови.Освен снимка някой знае ли какво друго е необходимо?

Снимка не е необходимо да носиш ти. Те ти я правят на място :)

 

 

едит:Изпревари ме :P

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Понякога ме изнервят разни вятърничави постове та извадих брошурата на МЕТРО:

 

1. Вашата стара МЕТРО карта

2. Вашата лична карта

3. Подписване на новите условия за покупка

 

За НЕсобственици - пълномощно, съдържащо:

 

- данни на фирмата

- изрично пълномощно на името на приносителя за подписване на новите общи условия

- пълномощно с петте избрани лица за пазаруване /вкл. имената им/ в МЕТРО за нуждите на фирмата

- подпис и фирмен печат

Link to comment
Share on other sites

Как се отварят файловете от арена.бг с разширение APE? Би трябвало да е музика с FLAC формат, но не знам какво точно да го правя. Идеи?

С това !

Link to comment
Share on other sites

Е то във всеки торент, който съдържа флакове има линк към описания що е то флак и има ли почва у нас. С големи букви и цветно. Как може да се пропусне? Или никой не чете описанията на торентите вече?

Link to comment
Share on other sites

Направих нова инсталация на Уиндоус и съответно нова на скайп. Само че когато си влязох в акаунта ми се заредиха само част от контактите в листа. Останалите трябва да ги добавям отново ли и ако да, как става?

Link to comment
Share on other sites

Направих нова инсталация на Уиндоус и съответно нова на скайп. Само че когато си влязох в акаунта ми се заредиха само част от контактите в листа. Останалите трябва да ги добавям отново ли и ако да, как става?
Всички ще ти се появят. Аз много се притеснявах да не загубя контакт-листата и си записах щателно всички никове. Оказа се излишно. Единственото, което може да се загуби са чат-логовете, но има си начин да се запазят и пренесат след пре-инсталацията.
Link to comment
Share on other sites

zlobil kvo naprai s qketo 4e i az tiq dni poobikalqh ama ni6ot ne mi haresa a durja da e razli4no ot qketata koito stavat hit sred vsi4ki i ti stava sme6no kato vidi6 100 4oveka s ednakvo qke ta i ti turse6e ne6to takova za tva pitam ? az si haresa edno oba4e to e za zimata :/

Link to comment
Share on other sites

Пак да попитам

Откъде мога да намеря кварцов пясък?

 

 

И кой е този филм

knarrevw0.gif

Link to comment
Share on other sites

Всички ще ти се появят. Аз много се притеснявах да не загубя контакт-листата и си записах щателно всички никове. Оказа се излишно. Единственото, което може да се загуби са чат-логовете, но има си начин да се запазят и пренесат след пре-инсталацията.

И писането е било иузлишно.Скайп има опция "резервиране във файл" на контактите.Просто го местиш на партишъна който няма да форматираш,или ако нямаш такъв го слагаш на една дискета и си готов. :)

 

 

Аз да питам от къде мога да намеря рекламата на Кока-кола "Жажда за музика"(онази с "За първия урок по китара не ти трябва учител......").Някой знае ли сайтове с рекламни видеоклипове,или направо изпалнителя на музиката от рекламта(но ме съмнява,че е правена специално за Кока Кола).Търсих адски мнгоо време в гугъл,но не я намерих.Или търся не каквото трябва или просто я няма. :(

Link to comment
Share on other sites

Пак да попитам

И кой е този филм

knarrevw0.gif

Прати ЛС на ZGAN. Преди работеше в една фирма която използваха кварцов пясък. Той най - добре ще ти обясни къде се намира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...