Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хахах ех таз каменица :Р, като ида на раота понеделник ще питам мойте шефове, мой да знай някой :)

Ахаах :bgrin:

Кофтито, е че ми трябва в хартиен формат по възможност де, или къде го има написано. Понеже аз знам на колко време се полагат нови ( 2 години и половина), ама ми трябва написано.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм десняк и си нося часовника на дясната ръка. Така съм свикнал, така ми е удобно. От друга страна лявото око ми е "водещо" така че явно съм си малко крив по рождение :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли сайт, където евентуално бих могла да видя статистика за читателите на по-големите издания на вестници. Интересува ме извадка за читателската аудитория и в кои браншове работят.

Благодаря много! Аз намерих само на Капитал, а на повечето места посочват възрастовата граница, а тя ми е почти ненужна...

Link to comment
Share on other sites

edit : има ли такава настройка в winampa която да ми слага най-новите песни от плей листа най-долу или най-горе понеже си ми ги подрежда както си му е кеф а преди ми ги слагаше най-долу?

 

айде бе никой ли незнае не може да няма такова чудо :wacko:

 

Ами аз гледах едно синьо и едно жълто. С бяла якичка, доста тънки. те са по-скоро за цвят отколкото да пазят :D . Може да не са същите, но аз като ги гледах бяха 70 лева (69).

 

Fashion Victims се намира в безистена. От пощата посока към джумаята. След бившия магазин Тийнейджър, там отляво в тунелчето, където имаше Скейт Шоп. Стената е нашарена и пише Fashion Victims. Няма много дрехи, но има яки. Само пари да имаш.. :) Оригинални, но не са от масовите марки, а са някакви неизвестни. И са по 1 бройка.

 

днеска бях в fashion victims но нямаше нищо кои знае какво , имаше хубави блузки но нищо друго

в 4you ги видят тези якета за които ти каза но ония ден ги нямаше , не ми станаха , мерих и от по-дебелите и от тях най-големият номер не ми стана , кофти работа май трябва да спирам тренировките ;)

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме някой,който е имал "Fiesta" да каже дали си заслужава мъника?Предимства,недостатъци?Благодаря! :D :crazy: :blink:

Всичко е относително . Кажи коя година си се насочил , кви пари за какво ти трябва ( семейна , собствена за превоз ) . Един познат има ФИеста ( с двигател на Бош така ми каза снощи ) двигателя е подобен на ХР даже да не кажа по-добър . Возил ме е и определено върви и то доста за това малко купе от 2 години нищо не е сменял ( освен масла ремъци и други козметични неща ) . По добре кажи за какво ти е и към какво си се насочил за да ти се даде подходящ съвет .

Link to comment
Share on other sites

Някой да е чул нещо за спирането на Радио Ритмо от 5 ноември? В един форум чета, че новите собственици от SBS спират Ритмо и пускат на негово място Атлантик София...

Link to comment
Share on other sites

Един познат има ФИеста ( с двигател на Бош така ми каза снощи ) двигателя е подобен на ХР даже да не кажа по-добър.

 

:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Някой да е чул нещо за спирането на Радио Ритмо от 5 ноември? В един форум чета, че новите собственици от SBS спират Ритмо и пускат на негово място Атлантик София...

 

ако е вярно съм в траур :cry

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше програмката , с която може да се свалят клипчетата от сайтове като http://www.youtube.com/ , http://www.metacafe.com/ ... ?

 

Благодарско ! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

ако е вярно съм в траур :cry

 

Ами и аз съм така и май е вярно. Не мога да си обясня за какво ни е Атлантик при наличието на Сити, NRJ, Витоша, Катра, Фреш и т.н. Да не говорим, че Ритмо е единственото радио с такъв формат в ужна България... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Така, айде и аз да задам няколко въпросчета :).

1. Къде в китния ни град може да се намери женски дънков гащеризон (така ми беше формулирано запитването, не ме гледайте странно :D)?

2. Къде могат да бъдат намерени кубинки Dr. Martens?

3. Къде могат да бъдат намерени бомбъри?

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Абе и вие като почнете с тия конкретни въпроси. Тук хората да не знаят на коя сергия или в кой магазин какво точно има. Еми ставаш от компа и тръгваш - главната, халите, капана,пешеходния мост, пазара в тракия, бившия детски свят, магазина на капитан райчо, който откриха на скоро, fashion place, Иван Вазов, подлеза на гарат и ако не намерите никъде тогава питате.

Link to comment
Share on other sites

Абе и вие като почнете с тия конкретни въпроси. Тук хората да не знаят на коя сергия или в кой магазин какво точно има. Еми ставаш от компа и тръгваш - главната, халите, капана,пешеходния мост, пазара в тракия, бившия детски свят, магазина на капитан райчо, който откриха на скоро, fashion place, Иван Вазов, подлеза на гарат и ако не намерите никъде тогава питате.

Ти пък откъде знаеш, че не ги е обиколил? Бомбер и такива кубинки се намират много трудно, като знаеш толкова мини през тези места, които изброи, за да видиш, че няма...

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли някакъв онлайн сайт за продажба на имоти , принципно ми трябва да разгледам как вървят къщите в с.ягодово понеже на там сме се насочили

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...