Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

slay БНБ е като излезеш от подлеза на 6ти септември и тръгнеш по долната главна втората сграда отдясно голяма и стара и пише Българска народна банка над входа.

 

Legop4o гласувай за Волен Сидеров ;) а ако все пак не си много убеден за кого да гласуваш по добре не си прави труда ами иди и пий една бира по-добре :)

Под иди и пий една бира се има предвид хладилника... Днес до 22 е забранена продажбата на алкохол.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже сайт за временни резултати от гласуването, защото гоогле не ми казва нищо.
Няма и да ти каже, щото не знае ;). Има прогнози, но не и резултати. Резулатите са само за процента гласували.
Link to comment
Share on other sites

Като (ако) влезнем в ЕС догодина ще отпаднат ли всякаквито такси (мито, акциз, ддс... или там както се водят) за внос на автомобили втора употреба ?

Пак ще има някакво ддс върху цената на самата кола . Ще отпаднат част от таксите НО за да вкараш кола трябва да бъде произведена след 2002 година коли над 5 годишна възраст няма да мога тда се вкарват .

Link to comment
Share on other sites

пълни глупусти говориш, няма да има никакво ддс върху цената на колата, ще бъде същото все едно отиваш и си купуваш кола от София, ддс ще се плаща само ако внасяш от страна извън ЕС и поне за сега няма ограничение за възрастта на колата, която внасяш. Поне като не знаете си мълчете не давайте грешна информация

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

пълни глупусти говориш, няма да има никакво ддс върху цената на колата, ще бъде същото все едно отиваш и си купуваш кола от София, ддс ще се плаща само ако внасяш от страна извън ЕС и поне за сега няма ограничение за възрастта на колата, която внасяш. Поне като не знаете си мълчете не давайте грешна информация

И 2мата сте в грешка.

Първия - няма ддс, а @slay - няма да може да се вкарват коли с двигател над определена от ЕС норма на вредни емисии. Еко4 или 3 там, не знам какъв. Другото е, че 2 еърбага ще са задължителни за всяка кола. Въпреки това коли от 93-94 насам солидно се вписват в изискванията. Въпреки че има изключения.

Link to comment
Share on other sites

В момента е 19/71. Преди 45мин почна и я дават пряко по GTV. Ще има запис на биТВ 30мин след полунощ.
Кофти, без кабелна ще чакам още 3 часа :(
Link to comment
Share on other sites

Върти ми се нещо в главата, че беше приет един закон за задължилна информация, която трябва да присъства, когато се рекламира заем от банка...

Интересува ме някой знае ли как стоят нещата и съответно поне да ме насочи къде да го търся този закон.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Прочети го тук, няма да ти отнеме повече от 30 минути. Хем ще имаш лично мнение.

Когато попитах вече го бях прочел няколко пъти,но неможех да измисля темата...БЕЛ suxx... :cry

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко пари струва Nokia N70 чисто нова или да ми даде някой сайт,в който да проверя.

 

П.П.В www.mtel.bg няма цена :angry:

mobilebulgaria.com

get.bg

gsm4you.com

mobibg.com

o-connect.com

Link to comment
Share on other sites

Има едни машинки за пречистване на въздух. Резервоарче с вода, вътре се слага и някакъв аромат и филтрират прах и разни други лайна в стаята. Та въпросът ми е дали някой има такава, за да сподели ефекта, отде мога да си купя и за какви пари приблизително.

И мен ма интересува информация за тая джаджа. НИкой ли няма представа :confused

Link to comment
Share on other sites

Разгледах малко из интернет и цените бяха от 600-1500$. имаше и някакви единични бройки по 150-300$. Дават ли ви се толкова пари за такова нещо?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...