Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

викиват

 

 

а аз имам един друг въпрос , къде в тракия се намира блок 290 че довечера трябва да ходя до там а си нямам и идея къде се намира

 

edit : мерси много ;)

едит2: ориентирах се минавам от там като си ходя към село :tongue

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Блок 290

 

Май най-точното обяснение е "на майната си" :)

Ако не можеш да се ориентираш - това е изходът на Пловдив -> посока Бургас.

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

вчера на един билборд видях реклама на един гсм LG , пишеше нещо от сорта че е колкото визитка , но не помна точният модел някой може ли да ми даде един линк да го погледна ако се сеща за кои гсм говора понеже в мобилебългариа.ком такова не видях

KG320S mai

Link to comment
Share on other sites

Моето е по-скоро молба. Понеже почти цялото си време прекарвам в София, а форумът отново е забранен за външни доставчици... та някой може ли да ми издейства някакво еврокомско/ггбитско прокси? Ако се намери благодетел - бих бил благодарен на един РМ.

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Трябват ти удостоверения от двамата родители, че те пускат да пътуваш в чужбина подпечатани от нотариус.

 

Мерси и на двамата. А някой има ли представа колко горе-долу се заплаща на нотариуса и какви са цените за издаване на международен паспорт. Доколкото знам нормалната (до 1 месец ти го издават) е към 30 лева, ама другите нямам представа как са.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже хубав магазин в Пловдив за женски шарфюми.Гледам рекламират някакъф LaCoste Inspirate или нещо от сорта-идея къде да го намеря :bgrin: и горе долу колко пари да си приготвя за него специално :)

Link to comment
Share on other sites

Защо Ред Бул-а и пастата Блендамет са забранени във Франция?

Ред Була-а е забранен и в Дания, и Норвегия. Причината е съдържащият се в него таурин, който, според местни здравни власти, спада в категорията на медикаментите, и клиентите, преди употребата на Ред Була, трябва да се консултират с лекар. Подобни енергетици се продават във Франция, но без съдържание на таурин.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже хубав магазин в Пловдив за женски шарфюми.Гледам рекламират някакъф LaCoste Inspirate или нещо от сорта-идея къде да го намеря :bgrin: и горе долу колко пари да си приготвя за него специално :)

 

Към 100 лева, че може и повече. В магазините по центъра го има. City Center и EМИ.

Link to comment
Share on other sites

Моето е по-скоро молба. Понеже почти цялото си време прекарвам в София, а форумът отново е забранен за външни доставчици... та някой може ли да ми издейства някакво еврокомско/ггбитско прокси? Ако се намери благодетел - бих бил благодарен на един РМ.

Благодаря предварително!

 

Нямаш нужда от прокси ;)

Ето какво да направиш.

 

Пускаш си notepad и с него отваряш файла hosts (няма extension), който за Windows XP се намира в

 

X:\WINDOWS\system32\drivers\etc

 

а за Windows 98/ME

 

в

 

X:\Windows\

 

На последния ред от този файл добавяш реда:

 

217.10.240.60 www.evrocom.info

 

Save-ваш файла и пишеш www.evrocom.info в Internet Explorer ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не става така ;)

 

Нещо не правиш както трябва. Аз така влизам във форума от вкъщи с BTC ADSL. Проблемът не е, че форума е забранен за външни IP-та, а че DNS-ите (освен еврокомските) на domain-а сочат където не трябва.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си идея къде в Пловдив може да се хване автобус до Поморие? Автогара или фирма.

 

Директно за Поморие може да няма автобус,но по принцип рейсовете за морето тръгват от Автогара Юг.

 

Искам да попитам с коя серия и кой сезон свърши сериала LOST по NTV

Link to comment
Share on other sites

сериалът още не е свършил, но доколкото знам в момента снимат 5 сезон. Аз да питам някой знае ли какво значи rudebox в контекста на едноименната песен на роби уилямс

Link to comment
Share on other sites

сериалът още не е свършил, но доколкото знам в момента снимат 5 сезон. Аз да питам някой знае ли какво значи rudebox в контекста на едноименната песен на роби уилямс

 

питам конкретно за NTV

 

едит:мерси! ;)

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

еми тая вечер свърши, с 24 епизод от втори сезон, от утре започват вместо него да дават prison break или бягство от затвора

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...