Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко струва в Пловдив коркова подова настилка на квадратен метър? Миналата година слагахме на едната стая, сега искаме на другата, но никой не се сеща колко струваше.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си програмата за англ. филология, но как да разбера коя група съм? И в нея като пише, че в понеделник нокоя група няма никакви класове и лекции пак ли трябва да се ходи там ?

 

Като идеш там, ще ти кажат коя група/подгрупа си. На лекции обикновенно ходи целия курс, само упражненията са разделени.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам няколко въпроса - колко струва 1 грам платина,по-плътна ли е от златото или обратното и някой знае ли дали някъде в Пловдив се изработват бижута от платина.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли програма с която да блокирва хора които ми влизат в компа?Защото ми се случвало много пъти да искам да изтрия някой филм или концерт и ми дава съобщение,че не мога да го изтрия,защото някой друг използва файла.Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос, че файла се ползва от някоя друга програма, а не човек. Нищо особено, често стават такива бъгове. ;) Огледай се добре от коя програма може да е и я затваряш, или трий под сейф мод.

Link to comment
Share on other sites

Къде има зала за играене на футбол :) ? ? ? Казаха ми , че някъде в Тракия имало нещо такова ... някой да знае къде точно , колко $$$ и други ... ?

Link to comment
Share on other sites

в тракия на асеновградско шосе точно след мебелна къща посока асеновград има такава зала но за цената не мога да ти кажа май беше нещо от сорта на 50тина лева

Link to comment
Share on other sites

Къде се прозвеждат оригинални обувки адидас и найк? В коя държава?

 

ВСИЧКО се произвежда в Китай. Китайския пазар просто ни залива и другите работи едва ли ще могат да се преборят с него ( поне в източна Европа, специално България ). От това което се произвежда в ЕС ( а то е много малко ) едва успяват за себе си да го пласират, а камо ли за нас. Единствената разлика е дали обувките са шити от квалифициран работник или от малко китайче за 15 цента на час ;).

Link to comment
Share on other sites

до сега на абсолютно всички оригинални стоки на найк на етикета им е пишело виетнам

на адидасите ми е тайланд , виетнам и чат пат китай

Link to comment
Share on other sites

10х на всички :)

Някой може ли да ми даде линк за някаква класация за най-добрите песни на всички времена?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме информира в темата или на ЛС къде изкупуват в Пловдив златни бижута изгодно? Благодаря предварително:)

 

в столипиново! (не се бъзикам!). като се видим ще ти кажа и къде точно да отидеш, за да си сигурен в покупката. :pirate

Link to comment
Share on other sites

от къде в скапаният ни град мога да си зема някъкво тънко яке като за сега днеска съм обиколил целия център , петера и където още се сетя и никъде няма нещо което да ми хване окото , навсякъде едно и също а на центъра пък да не говора във всеки магазин типичните бежави якета с които е всеки втори с надписи дизел , реплей и така нататак , никъде ли няма нещо светличко , да няма да хода на погребение със скапаните тъмни цветове

искам нещо светло от лека материя и определено не дънково ако на някой му е направило впечатление къде има подобно нещо нека да сподели защото съм отчаян

 

edit : и има ли някъде магазин който да предлага марката DICKIES

понеже си харесах ето това в амазона

http://www.amazon.com/Dickies-61-261-Diamo...=sporting-goods

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Аз имам няколко въпроса - ...платина,по-плътна ли е от златото или обратното...

 

Златото има отн. плътност 19.3 g/cm3 а платината - 21.45 g/cm3 , което ще рече, че платината е по-плътна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...