Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хора, моля ви помогнете ми, много е важно за мен, а и нямам много време :wacko:

 

Търся цветна (оранжева, или някакъв друг топъл цвят), прозрачна хартия. Независимо каква е, опаковъчна, оризова, разтегателна или нз-си-к'во. Може и да не е точно хартия, стига да прилича на такова. Ако е това което слагат на тия модерните квадратни лампи дето ся има по заведенията - идеално. За подобна цел ми трябва.

 

После ми трябва кабел, ама от ония които са отгоре с нещо като тапицерия, като на тея дето висят лампите на тях.

 

Благодаря ви много.

Edited by ``Go0dRich``
Link to comment
Share on other sites

Кое е момичето от рекламата на М-тел в дискотеката, където засича гаджето си в изневяра и го проследява в автобуса? Страшно ме кефи като външност.

Link to comment
Share on other sites

Май е трудно да се разбере,бая търсих инфо за актьорите от рекламите на Мтел,но не открих нищо.Аз се интересувах от Вики и Мики

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив се продават шпицарки ?

Миналата година си взех шпицари от магазин, намиращ се на малката главна, непосредствено преди подлеза на аптека Марица вдясно, на ъгъла на пресечката, водеща към РДВР-то.

Link to comment
Share on other sites

Кое е момичето от рекламата на М-тел в дискотеката, където засича гаджето си в изневяра и го проследява в автобуса? Страшно ме кефи като външност.

 

Рекламата е на Водафон, не е българска.Иначе наистина е страхотна :love

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив се продават шпицарки ?

 

кво е шпицарки? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Четох някъде, че за ученици входа в панаира е 1 лев, а zlobil вика 3. Кое е вярно и студентите водят ли се учащи :) също така, как се доказва, че си учащ при положение, че на повечето ученици не са им излезли картите още.

Link to comment
Share on other sites

ми по принцип е 3лв за ученици , аз дадох 3лв понеже съм ученик но една съученичка купи билетите (~10 билета) нямам идея как е доказала че сме ученици

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да си проверя паричната наличност в дебитната ми карта през инернет?

Разбира се!Предполагам си регистриран в системата на ePay. Някои банки обаче не поддържат тази услуга... :read:

Link to comment
Share on other sites

Входа на панаира е 5 лева.За групи е 3лв.Мисля че няма намаление за учащи,ако са индивидуално на панаира.Но да ви кажа освен колите и по точно Мазерати,Курвет и Хонда няма какво да видите,прекарвам по 10 часа на ден на панаира и вече :sick .Не си заслужава да дадете 5лв.

Link to comment
Share on other sites

Ми бях неска на панаира и мн ми хареса авто изложението като цяло :) .3 кинта платихме за вход-за ученици и пенсии е по толкова.Мн хубави коли имаше и наплакнах окото :) .Определено мисля,че си заслужаваха трите леа :excl:

 

О ся са сетих да питам.Там до централна поща борсата на учебници още ли работи да ида да ги продам мойте.Смисъл има ли хора още да купуват от продавачите,че иначе ги зиат мн ефтинджос :lol:

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме информира в темата или на ЛС къде изкупуват в Пловдив златни бижута изгодно? Благодаря предварително:)

Link to comment
Share on other sites

emi problema e 4e ne sam na globul

 

Кво ти пречи да си купиш една карта ако не нова втора ръка и проблема ти е никав!Ще дадеш най-много 5 лв за нова и ще и ги избиеш преспокойно!

Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой от колко часа утре започва учебната година в Земеделския колеж?Помня,че беше от 8:00...спомени,спомени... :blink:

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Свалих си програмата за англ. филология, но как да разбера коя група съм? И в нея като пише, че в понеделник нокоя група няма никакви класове и лекции пак ли трябва да се ходи там ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...