Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

от къде в скапаният ни град мога да си зема някъкво тънко яке като за сега днеска съм обиколил целия център , петера и където още се сетя и никъде няма нещо което да ми хване окото , навсякъде едно и също а на центъра пък да не говора във всеки магазин типичните бежави якета с които е всеки втори с надписи дизел , реплей и така нататак , никъде ли няма нещо светличко , да няма да хода на погребение със скапаните тъмни цветове

искам нещо светло от лека материя и определено не дънково ако на някой му е направило впечатление къде има подобно нещо нека да сподели защото съм отчаян

 

edit : и има ли някъде магазин който да предлага марката DICKIES

понеже си харесах ето това в амазона

http://www.amazon.com/Dickies-61-261-Diamo...=sporting-goods

 

Във 4you има такива якета, цветове Жълто, Електриково Синьо. В Екселсиор по магазините там също има. Щом търсиш нещо по-различно от масовото, е нужно да се бръкнеш повече пари. Примерно към 130-140 лева. Тези във 4you бяха по 70.

 

Като това което показваш, бях гледал миналата година, не помня на коя фирма. Във Fashion Victims, 222 лева. (Нали искаше светли цветове, този е възможно най-тъмния).

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

днес бях в 4 you и го видях точно това яке за което говориш електриково синио но не ми стана беше ми малко а другите размери бяха още по-малки , в екселсиора пообиколих но чесно казано такова яке не видях за цената по принцип ми е извесно че трябва да се бръкна повече пари бях готов да го взема това яке от 4you-то макар че цената беше 149лв (незнам ти кое си гледал но там яке под 100лв нямаше) но просто не ми стана в понеделник каза момичето че ще карат номера дано да докарат и от това

 

а колкото до якето на дикиес просто ме грабна от пръв поглед макар че е тъмен цвят все пак е доста по различно от масовите модели с които всеки втори е облечен знам че в момента модерно е зелено и бежаво ама просто само като го видя тоя цвят и ми се повръща да не говорим колко са селски надписите от сорта на реплей , дизел и т.н. а същност нямат нищо общо с марките които понтират а и тоя цвят ми прилича на курката на дядо ми (това е вид горна дреха да поясня :D) a къде е тоя магазин fashion victims да отида да погледна и там какво има а пък ако нищо не си харесам живот и здраве ще чакам до понеделник да видим дали ще дойде номерче от електриковото синио

 

 

 

edit : има ли такава настройка в winampa която да ми слага най-новите песни от плей листа най-долу или най-горе понеже си ми ги подрежда както си му е кеф а преди ми ги слагаше най-долу?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае някакъв сайт със задачи по физика зааа....мисля, че ми трябват за 7ми клас? аз намирам само някви олимпиади или кандидат-студентски...

Link to comment
Share on other sites

Първия ми въпрос е..

То даже не е въпрос, ами ми трябва малко помощ.

 

Та нека хората с модел Nokia да помогнат.

Би трябвало да имат една игра с едно топче..

Та нестандартния ми въпрос е

как мамка му да мина четвърто ниво?

Къде е цаката?

Минах през всички жълти кръгчета, но нещо има няква уловка..

 

Помогнете ми,че изкукуригвам с тая игра. :D

Link to comment
Share on other sites

Сигурна ли си, че си ги минала всичките? където ти е металната вратичка, над нея има още един обръч...

Link to comment
Share on other sites

Геринце, дам.

То нали долу под животите ти показва колко кръгчета ти остават.

Минавам и последното и стигам до едно положение,дето трябва да скоча пък.. е невъзможно..

:blink:

 

 

едит: абе, ти да не би да ми говориш за трето ниво?

Edited by Pechenata
Link to comment
Share on other sites

Геринце, дам.

То нали долу под животите ти показва колко кръгчета ти остават.

Минавам и последното и стигам до едно положение,дето трябва да скоча пък.. е невъзможно..

:blink:

едит: абе, ти да не би да ми говориш за трето ниво?

 

 

Аз пък пето не моа да мина....

Абе вие сте луди :D аз тая игра със затворени очи мога да я превъртя...

Начи за четвърто....къде е невъзможно да скочиш бре? навсякъде е възможно да скочиш, я ми обясни?

 

 

Ив, кое ти е трудното на 5то? :)

Link to comment
Share on other sites

Чакай да поиграя и ще си едитна поста,че така на изуст не мога.

Преди стигах до седмо.

Обаче това беше с друга нокиа, която имах преди 2 години.

 

А със сегашната съм от два дена и още си припомням играта.

Ай момент за малко да поцъкам и ще ти кажа. :woot

 

 

едит: готово.

 

Значи обяснявам подробно, чети внимателно. :D

Пускам да играя от четвърто ниво направо.

На ляво като тръгна имам живот.

На дясно ставам "голямо топче".

После се връщам в началото скачам, ставам малка за да мина нагоре.

Минавам през сума ти кръгове.

И накрая като стигна последния, взимам си го и край. до там.

Не мога да намеря изход. И около мене се върти едно от ония "паяци" им викам аз.

И тва е. до никъде не стигам ебаси. :S

Edited by Pechenata
Link to comment
Share on other sites

slay, bounce се казва.

Link to comment
Share on other sites

днес бях в 4 you и го видях точно това яке за което говориш електриково синио но не ми стана беше ми малко а другите размери бяха още по-малки , в екселсиора пообиколих но чесно казано такова яке не видях за цената по принцип ми е извесно че трябва да се бръкна повече пари бях готов да го взема това яке от 4you-то макар че цената беше 149лв (незнам ти кое си гледал но там яке под 100лв нямаше) но просто не ми стана в понеделник каза момичето че ще карат номера дано да докарат и от това

 

а колкото до якето на дикиес просто ме грабна от пръв поглед макар че е тъмен цвят все пак е доста по различно от масовите модели с които всеки втори е облечен знам че в момента модерно е зелено и бежаво ама просто само като го видя тоя цвят и ми се повръща да не говорим колко са селски надписите от сорта на реплей , дизел и т.н. а същност нямат нищо общо с марките които понтират а и тоя цвят ми прилича на курката на дядо ми (това е вид горна дреха да поясня :D) a къде е тоя магазин fashion victims да отида да погледна и там какво има а пък ако нищо не си харесам живот и здраве ще чакам до понеделник да видим дали ще дойде номерче от електриковото синио

edit : има ли такава настройка в winampa която да ми слага най-новите песни от плей листа най-долу или най-горе понеже си ми ги подрежда както си му е кеф а преди ми ги слагаше най-долу?

 

Ами аз гледах едно синьо и едно жълто. С бяла якичка, доста тънки. те са по-скоро за цвят отколкото да пазят :D . Може да не са същите, но аз като ги гледах бяха 70 лева (69).

 

Fashion Victims се намира в безистена. От пощата посока към джумаята. След бившия магазин Тийнейджър, там отляво в тунелчето, където имаше Скейт Шоп. Стената е нашарена и пише Fashion Victims. Няма много дрехи, но има яки. Само пари да имаш.. :) Оригинални, но не са от масовите марки, а са някакви неизвестни. И са по 1 бройка.

Link to comment
Share on other sites

Ще поясня: на различните модели нокия играта и нивата са различни :) Поне на моята 6600 и на нямамидеякаквата на един приятел нищо общо нямат. Така че изяснете версията.

П.С. Стигнах 9то ниво и се изнервих и я изтрих :)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Ние се усетихме, че са ни различни моделите :)

Аз съм с 6260 и на мен нейното 4то ниво ми е 3то :)

Link to comment
Share on other sites

Хммм ето един хубав въпрос: Кой е "измислил" неписаното правило часовниците да се носят на лявата ръка ;)?

Не че няма хора които да ги носят на дясната ама аз пак да си попитам :P...

Link to comment
Share on other sites

Моето лично обяснение е, че на десняците (които са повече от левичарите) дясната ръка е основна при силови действия и натоварвания. И за да не се подлага часовниковия механизъм на излишни натоварвания, се поставя на (условно) по-спокойната лява ръка. Например аз като десняк забивам гвоздеи, държейки чука в дясната ръка.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Също така и копчетата за навиване и прочее се намират в дясната част на часовника,което ги прави трудноизползваеми при носене на дясната ръка-трябва да си извиеш лявата китка,за да ги натиснеш

Link to comment
Share on other sites

Имам малко необичаен въпрос. Коя е наредбата (ако изобщо има такава де) за давност на инструментите давани на шлосери и ел. техници( говоря отверки, гаечни ключове и т.н.). Искам да видя през колко години се полага подмяна на инструментите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...