Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Нещо не правиш както трябва. Аз така влизам във форума от вкъщи с BTC ADSL. Проблемът не е, че форума е забранен за външни IP-та, а че DNS-ите (освен еврокомските) на domain-а сочат където не трябва.

Посоченото от теб решение просто прави alias на ip-to, което значи, че и написано в браузъра би трябвало да покаже форума...да, ама не за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Посоченото от теб решение просто прави alias на ip-to, което значи, че и написано в браузъра би трябвало да покаже форума...да, ама не за съжаление.

 

Да, това прави! И написано във browser-a във вида:

 

http://217.10.240.60/invision/

 

ще ти отвори първата страница на форума. Проблемът е, че след това всички link-ове са с абсолютни адреси, тоест ще имаш трудности с навигацията. Затова му се assign-ва хост-а www.evrocom.info и заспива. Пак ти казвам че от вкъщи си обикалям форума безпроблемно, макар и с умрели скорости.

 

P.S. А на всичкото отгоре проблемът в момента изглежда решен, защото едно query на няколко чужди DNS-и показва че всички вече сочат към правилното IP. И форумът се вижда безпроблемо през тях. И не е ограничен само за локални IP-та. Ако dns-ите на някой умрял доставчик са с много голямо TTL решението, което съм дал работи.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си идея къде в Пловдив може да се хване автобус до Поморие? Автогара или фирма.
Пловдив - Бургас 14лв(автогара Юг). Бургас - Поморие 2лв(автогарата е точно до ЖП-то) автобусите са 6.30 до 9.30 ;)
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си идея къде в Пловдив може да се хване автобус до Поморие? Автогара или фирма.

 

Фирма "Виктори 13"

 

Направление Час на тръгване Цена Варна - Бургас - Сливен - Ст. Загора - Пловдив 6.45; 15.30 15 лв. Пловдив - Ст. Загора - Сливен - Бургас - Варна 6.45; 15.30 15 лв.

Автогара юг

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сваля информация от пц но нямам принтер тук се появява въпроса къде има зала с цветен принтер ( има 2 снимки които трябва да се свалят ) и съответно какви цени за снимка и за черно бял текст .

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сваля информация от пц но нямам принтер тук се появява въпроса къде има зала с цветен принтер ( има 2 снимки които трябва да се свалят ) и съответно какви цени за снимка и за черно бял текст .
Текст е около 10ст. на страница, а цените на снимките, разбирасе са според размерите.

 

 

Къде мога да намеря възглавничките за път с форма на подкова?

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря възглавничките за път с форма на подкова?
Метро, авто секцията, около 4 лева. Става дума за надуваеми, но са много удобни, приятни на допир. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Метро, авто секцията, около 4 лева. Става дума за надуваеми, но са много удобни, приятни на допир.
Мдааа сега ако някой с карта ми направи услуга и ми вземе две, много ще го обичам(а бирата е едно на ръка). Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Nz dali mqstoto na tozi vupros e tuk???Da pitam iskam nqkoi da mi dade link s primerni configuracii i ceni???I ako ima nqkoi BG sait ot kudeto moje da si kupuvash razni raboti (stava vupros za texnika za doma) s debitna karta da dade nqkoe link4e

Link to comment
Share on other sites

Мдааа сега ако някой с карта ми направи услуга и ми вземе две, много ще го обичам(а бирата е едно на ръка).

Бих те посъветвал следната работа :) .Влизаш в Метро зимаш си възглавничките и на касата ще помолиш хората пред теб да ти я дадът щото твойта си я забрайл :D .Касиерките нямат нищо против :D :lol:

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Има едни машинки за пречистване на въздух. Резервоарче с вода, вътре се слага и някакъв аромат и филтрират прах и разни други лайна в стаята. Та въпросът ми е дали някой има такава, за да сподели ефекта, отде мога да си купя и за какви пари приблизително.

Link to comment
Share on other sites

Защо игрите в локалния с качват по този начин "именаиграта.1", "именаиграта.2" и т.н.?

Това са рарчета... Играта е по - малка по този начин ;) (мн на кратко) Освен ако не съм ти разбрал въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Колко струва такъв кабел, който ми трябва за да си свържа компютъра с уредбата?

Благодаря :)

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Това са рарчета... Играта е по - малка по този начин ;) (мн на кратко) Освен ако не съм ти разбрал въпроса...

да знам, че са рарчета, но няма ли да е същото ако сложат исото/бина в един голям рар а не в 60 малки

Link to comment
Share on other sites

Къде продават "кракавици"(чорапи с пръсти) :)

Навсякъде :) На пазара до нас примерно, на всяка сергия за чорапи, има и такива.

(Много са сладурски :P Само дето 10 минути си обувам чорапите :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

Или в Чорапотеката.Намира се в уличката зад БНБ

 

БНБ си е БНБ,това е сградата срещи НЕО-то

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

slay БНБ е като излезеш от подлеза на 6ти септември и тръгнеш по долната главна втората сграда отдясно голяма и стара и пише Българска народна банка над входа.

 

Legop4o гласувай за Волен Сидеров ;) а ако все пак не си много убеден за кого да гласуваш по добре не си прави труда ами иди и пий една бира по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...