Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Колко е броят на народните представители?Върти ми се в главата 280

 

240 май

 

точно толкова :rolleyes:

 

 

 

Къде в Пловдив са продават кожени панталони

 

Най добре отиди до някои шивач кожените панталони не са стандарти и е най -разумно дати вземат мерките и да ти ушият,пък ще ти излезне и по евтино.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Разбрах за някакъв магазин Лутер (или нещо подобно) дето са занимавали с кожи с магазин на Руски някъде и имали цех в града дето може да са дават поръчки. Някой знае ли го къде точно на булеварда е тоя магазин щото ми трябва някакъв орентир се пак :)

Link to comment
Share on other sites

Разбрах за някакъв магазин Лутер (или нещо подобно) дето са занимавали с кожи с магазин на Руски някъде и имали цех в града дето може да са дават поръчки. Някой знае ли го къде точно на булеварда е тоя магазин щото ми трябва някакъв орентир се пак :)

 

Лутър или Лутер се тая..се намира до жп прелеза...само че няма как да ти кажа коя улица ..мм пада се от лявата страна ако тръгнеш от р. Стадиона..подминаваш Евроком център или нещо такова. Надявам се да съм ти помогнал.

Link to comment
Share on other sites

Лутър или Лутер се тая..се намира до жп прелеза...само че няма как да ти кажа коя улица ..мм пада се от лявата страна ако тръгнеш от р. Стадиона..подминаваш Евроком център или нещо такова. Надявам се да съм ти помогнал.

начи булеварда се води шести септември,намира се близо до жп прелеза,като вървиш към гребната подминаваш еврокома,подминаваш банка...хмм май беше обб и нататъка се вижва сграда и пише мода ж кожи лутър :)

 

 

пост-999 биа :)

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

Разбрах за някакъв магазин Лутер (или нещо подобно) дето са занимавали с кожи с магазин на Руски някъде и имали цех в града дето може да са дават поръчки. Някой знае ли го къде точно на булеварда е тоя магазин щото ми трябва някакъв орентир се пак :)

Има и на бул. Руски, поне преди де, оттам съм си взимал яке. Магазина се намира в самото начало на Руски, отдясно, в близост до едно златарско ателие.

Edited by capone
Link to comment
Share on other sites

Има ли някой желаещ да ми преведе няколко реда /глупав диалог/ от български на немски?

Link to comment
Share on other sites

Един приятел иска да му дам някакъв телефон на фирма или сервиз за компютри, които посещават по домовете, та попаднах на тази страница, та обаждал ли се е някой, фирма ли е какво е, добри ли са, изобщо съществува ли такава фирма, защото много съмнителна страница, няма име на фирма, а има идиотското "глупави компютри"

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой желаещ да ми преведе няколко реда /глупав диалог/ от български на немски?

Ако беше написал редовете направо можехме да направим нещо по въпроса :) Дай ги тук в темичката, че съм го позабравил немския и искам ако направя някаква грешка да я види някой.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел иска да му дам някакъв телефон на фирма или сервиз за компютри, които посещават по домовете, та попаднах на тази страница, та обаждал ли се е някой, фирма ли е какво е, добри ли са, изобщо съществува ли такава фирма, защото много съмнителна страница, няма име на фирма, а има идиотското "глупави компютри"

фирмата съществува, минавал съм скоро покрай офиса й на ул. "Авксентий Велешки" срещу стълбището на библиотеката. за качество на обслужване и цени нищо не мога да ти кажа.

 

"Пик компютърс" предлагат посещение на място и сервиз. качествено и коректно работят - пробвал съм ги.

За "Стемо", "Адроит" и "Ресет" само съм чувал, но предимно се занимават с техника, която е купена от тях.

 

според мен, която и да е компютърна фирма няма да ти откаже (независимо малка или голяма) - обади се, попитай за цените и ако те устройва ги извикай.

Link to comment
Share on other sites

ПЛС ХЕЛП :)

Много ми трябва оризова хартия, но да жълта на цвят. Може и да не е точно оризова хартия. По принцип ми трябва за да направа една лампа, така че общо взето трябва да пропуска светлина и да е поне малко устойчива на топлина. Някой може ли да предложи нещо и от къде да го купя?

Link to comment
Share on other sites

Разбрах за някакъв магазин Лутер (или нещо подобно) дето са занимавали с кожи с магазин на Руски някъде и имали цех в града дето може да са дават поръчки. Някой знае ли го къде точно на булеварда е тоя магазин щото ми трябва някакъв орентир се пак :)

Цех

Link to comment
Share on other sites

Разбрах за някакъв магазин Лутер (или нещо подобно) дето са занимавали с кожи с магазин на Руски някъде и имали цех в града дето може да са дават поръчки. Някой знае ли го къде точно на булеварда е тоя магазин щото ми трябва някакъв орентир се пак :)

ако искаш да ти дам координати на фирма, която прави кожени дрехи по поръчка, драсни едно ЛС ;)

Link to comment
Share on other sites

3лв е за ученици има хубави коли днеска бях и още по-хубави жени по щандовете макар че не видях жена която да се опре на новия CL 55 //AMG но все пак определено имаше симпатяги

 

иначе май е до края на седмицата

Link to comment
Share on other sites

3лв е за ученици има хубави коли днеска бях и още по-хубави жени по щандовете макар че не видях жена която да се опре на новия CL 55 //AMG но все пак определено имаше симпатяги

 

иначе май е до края на седмицата

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Един много важен въпрос (поне за мен).

 

С приемането ни в Европейския Съюз на 1 януари 2007 автоматично ли отпада наборната военна служба, или си остава за 1 януари 2008, както неотдавна беше прието в Парламента?

Link to comment
Share on other sites

Един много важен въпрос (поне за мен).

 

С приемането ни в Европейския Съюз на 1 януари 2007 автоматично ли отпада наборната военна служба, или си остава за 1 януари 2008, както неотдавна беше прието в Парламента?

Доколкото знам остава до 2008

Link to comment
Share on other sites

скоро казаха по новините че отпада 2007-ма

но се говореше да има 1 месец задължително обучение както за мъже така и за жени незнам дали са го приели това

Link to comment
Share on other sites

наборната военна служба ще бъде махната на 01.01.08! миналия месец бях на военна комисия и майор йовов беше, ако не се лъжа каза, че последните, които ще влезнат са септември 2007 и ще бъдат уволнени на 1-ви януари 2008 :) т.е. последните щастливци, които ще си изкарат пълните 9 месеца са семптември и януари.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...