Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А нещо за езика? Погледнах насам, натам, но явно нямат БГ съпорт, въпреки че се продава тук.

Няма български език на менютата. Има клавиатура само. Има различни начини за синхронизация. Ако не се лъжа Symbian могат да се синхронизират с Outlook. От там можеш да ги прехвърлиш в iPhone-а. Потърси при гошо. 100% ще има много упътвания.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае тапицер, който би се наел да претапицира един диван с механизъм (подобен на ей тези: http://img.frbiz.com/nimg/ed/f4/1f1c55f7f7dc3ff205de898944eb-0x0-0/1_2_3_cheers_strong_style_color_b82220_leather_sofa_strong_recliner_recliner_strong_style_color_b82220_sofa_strong_cover_lift_recl.jpg)

Link to comment
Share on other sites

Галицин не ми отговори на ЛС-то, вероятно не го е видял, та да питам тук, защото ще види 99%.

Препоръчваше против замръзване на течността за чистачки, да се сипва някакъв спирт, който да се купува от незнам си къде. Та къде беше това незнам си къде, защото на течност явно няма да случа, та да си я забъркам аз. Патоката свърши, та ще трябва друго да мисля.

Link to comment
Share on other sites

В първата аптека си купуваш чист спирт за около 8-9 лева литъра. При 4 литрово казанче като моето имаш за 4 заряда. Стара, изпитана схема  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Галицин не ми отговори на ЛС-то, вероятно не го е видял, та да питам тук, защото ще види 99%.

Препоръчваше против замръзване на течността за чистачки, да се сипва някакъв спирт, който да се купува от незнам си къде. Та къде беше това незнам си къде, защото на течност явно няма да случа, та да си я забъркам аз. Патоката свърши, та ще трябва друго да мисля.

Ваки хим. Купуваш си една туба метилов спирт за 10-12 лева, доливаш в течността и караш 2-3-4 зими....

 

П.п. В пулверизатор става и за свръхскоростно размразяване на стъклата.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Хора, казвайте за тапицер, че аз имах 1, който нещо не си вдига телефона тези дни.

 

Някой ми беше дал телефон на 2ри - той се оказа че само с автомобили се занимавам - даде ми телефон на трети, който тотално ме отряза, че този месец няма да може да ми обърне внимание изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Втори въпрос - счупена глава на жило как да я отремонтирам малко по-интелигентно без да сменям целия механизъм. В момента ги вързах с тел ама някак прекалено селско ми изглежда така. Нещо малко по-интелигентно като решение има ли?

 

 

 

Агопа от Прослав? 0899749044

Мерси, ще го питам утре.

Link to comment
Share on other sites

Хора, казвайте за тапицер, че аз имах 1, който нещо не си вдига телефона тези дни.

 

Някой ми беше дал телефон на 2ри - той се оказа че само с автомобили се занимавам - даде ми телефон на трети, който тотално ме отряза, че този месец няма да може да ми обърне внимание изобщо...

Има един в Труд бил уж най-добрия, направи на един приятел колата, а на мен спалнята и сме много доволни, ама му загубих телефона...

Link to comment
Share on other sites

Втори въпрос - счупена глава на жило как да я отремонтирам малко по-интелигентно без да сменям целия механизъм. В момента ги вързах с тел ама някак прекалено селско ми изглежда така. Нещо малко по-интелигентно като решение има ли?Агопа от Прослав? 0899749044Мерси, ще го питам утре.

Жило за какво?Или лустер клема или смачкваш с чук една-две гайки на края...

Link to comment
Share on other sites

Жило за какво? Или лустер клема или смачкваш с чук една-две гайки на края...

Жилото, което освобождава механизма за краката на диванчето. Това с клемата и гайките не е лоша идея - ще пробвам да видя като се прецака тела някой ден :)

Link to comment
Share on other sites

Е кога успя да го прецакаш?!?!? Аз вече 10 години нямам проблеми с моите...  :grin:

Ами сигурно не прекарваш толкова време на този диван колкото аз :) Не само се скъса жилото ами и кожата се протри на моя та ще го претапицирвам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...