Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ами сигурно не прекарваш толкова време на този диван колкото аз :) Не само се скъса жилото ами и кожата се протри на моя та ще го претапицирвам.

 

И при мен кожата се протри (най-интересното е, че се опитват да изкарат виновен, че съм я скъсал едва ли не)... Вервай ми прекарвам невероятно много време на този диван, да не говорим, че и спя на него...  :laughing:

 

Ти затова ли ми се обади за тапицер? Той и на мен ще ми трябва такъв. Но е по-вероятно да се разделя с тази гарнитура и да я пратя в Банкя... За моя хол вече не е удачна..  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я да помогнем малко на човека, най-малкото защото изглежда възпитан. Ще помоля обаче да пишете или в темата, или да му пуснете ЛС, защото вероятно няма да се сети да провери тук, пък и не съм го предупредил, че ще пейстна поста му и другаде.
 

От София съм и търся гайгеров брояч с цел да направя измервания на две места, но нямам възможност да отделя 300+ лева за да закупя качествен апарат, а и нямам какво да го правя впоследствие. Дали някой от търсилите е намерил или разбрал къде предлагат услуги по замерване на фон или евентуално някъде/ някой от където да може да се снабдя с апарат и да му го върна - срещу някакво заплащане - наем. Благодаря на отзовалите се !

Link to comment
Share on other sites

Не замерваха ли Гражданска защита при повикване? Ако се страхува за нещо да се обади на 112, пък те да предадат на който трябва... 

Link to comment
Share on other sites

Изгоря ми едната плоча на стъклокерамичния плот. Нещо такова:

 

79322308_1_585x461_plocha-230-mm-za-stak

 

Мисля да взема една от olx, но не ми е ясно какви са параметрите с който трябва да се съобразя. Плота ми е SANG и ще е трудно да намеря плоча точно като за моя. Та си мислех да бодна една от друг модел плот.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като сценика май все пак ще го продадем, я дайте идея за подобна кола, тип миниван/семейна, но не комби, дизел? М? Нямам предпочитания за марка за момента, все още оглеждам пазара, всяко предложение ще е добре дошло.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като сценика май все пак ще го продадем, я дайте идея за подобна кола, тип миниван/семейна, но не комби, дизел? М? Нямам предпочитания за марка за момента, все още оглеждам пазара, всяко предложение ще е добре дошло.

Мултипла!

По-новите модели външно вече изглеждат почти поносимо, но от вътре са уникални като удобство и мулти функционалност. Перфектна семейна колица.

Link to comment
Share on other sites

Има варианти - Ford С-Мах, Mazda Premacy, VW Caddy, Nissan Almera Tino. Все стават, въпросът е с колко разполагаш и дали ти харесват на външен вид.

Включително и Мултиплата ;)

 

И за мно'о годин' на всички :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Mitsubishi Space Star, но с Mazda Premacy идват по-малки. Виж Citroen Grand Picasso. И търси 2.0HDi. Може и Zafira да видиш.

 

За Опел като цял - хич не ми е добро мнението, да ма прощава Иван. Но си прав - ако ще е дизел, търси 2.0HDi (Пежо) или 1.9TDI (VW). 

Link to comment
Share on other sites

по евтино, по тихо и по удобно от тия всичките има ама ако го напиша ще има само храна към мене че съм сектант и т.н. за Това ще си затрая, но личното ми мнение е, че за лична кола нищо не оправдава покупката на ван, вместо комби или хубав голям седан на бензин и/или с газ ако се кара много.

 

какво имам против вановете... че не приемам за лична кола позицията на седене в тях, вида им, оформлението им като прозорци и врати... за служебна товарна кола съм напълно съгласен, че са отлични

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

по евтино, по тихо и по удобно от тия всичките има ама ако го напиша ще има само храна към мене че съм сектант и т.н. за Това ще си затрая, но личното ми мнение е, че за лична кола нищо не оправдава покупката на ван, вместо комби или хубав голям седан на бензин и/или с газ ако се кара много. какво имам против вановете... че не приемам за лична кола позицията на седене в тях, вида им, оформлението им като прозорци и врати... за служебна товарна кола съм напълно съгласен, че са отлични

Като - когато ти се народят дечица, моля пак да споделиш личното си мнение тук, ама по начин, щото да не се изисква личното присъствие на Береану тук....

Link to comment
Share on other sites

с удоволствие ще го споделя, не се притеснявай, че това няма да се случи, и пак НЯМА да видиш в поста ми лично закупен от мен или ползван от мен или половинката ми ван за да си возя децата в него... времето ще докаже това

Link to comment
Share on other sites

Като - когато ти се народят дечица, моля пак да споделиш личното си мнение тук, ама по начин, щото да не се изисква личното присъствие на Береану тук....

 

Изпреварил си ме... Вече никакво комби не може да ни побере нормално нас. Замо дето ми е малко ташкън да си купя R класа... Като размер това ми е вече минимума. 

Link to comment
Share on other sites

Много неща оправдават покупката на ван за лична кола, още повече, че обикновено се влачи адски много багаж, когато си с дете/деца. Аз дори за Еспейс се замислям, ама на жената ще и е трудно да я кара...

Link to comment
Share on other sites

R-Class е точно и моя избор ако се наложи нещо голямо и удобно... което е пак комби

 

Леко е минАло покрай комбито, шъ знайш...

 

Много неща оправдават покупката на ван за лична кола, още повече, че обикновено се влачи адски много багаж, когато си с дете/деца. Аз дори за Еспейс се замислям, ама на жената ще и е трудно да я кара...

 

Никак не лоша идея. Тия коли се оказаха много сполучливи. Като й е трудно на жена ти - ще се научи. То с каране става, не с гледане. 

Link to comment
Share on other sites

Тъй като сценика май все пак ще го продадем, я дайте идея за подобна кола, тип миниван/семейна, но не комби, дизел? М? Нямам предпочитания за марка за момента, все още оглеждам пазара, всяко предложение ще е добре дошло.

Виж и Toyota Corolla Verso

Link to comment
Share on other sites

... двулитровия ХДИ е чуден мотор.

Така е.

Все по-очарован съм от това моторче :))

Link to comment
Share on other sites

Задължително обаче 2.0HDi... 1.6 хем е по-слаб, хем е по-скъп откъм обслужване и поддръжка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...