Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хм еми в условията щом не го пише значи и трябвало да е постоянно. Ама забелязах,че са наебали бавния нет...

 

 

 

След изчерпване на MB на максимална скорост, скоростта се ограничава на 64 Kbps за всички тарифни планове.

 

Преди беше 128к и спокойно можеха да се цъкат онлайн игри даже :D 

Link to comment
Share on other sites

Мерси. Май, май ще се преместя. Само да реша дали искам да взема LG G4 или да си поръчам Moto X Pure от Щатите.

 

За 30лв Теленор ми дават:

Неограничени минути към всички

Неограничени СМС към Теленор

2000МБ нет.

 

За 30лв Виваком ми дават:

4000 минути към всички

4000 МБ нет

 

Телефоните обаче са на мнооооого различни цени.

 

Виваком - LG G4 с 2 кожени гръба - 810лв

Samsung S6 32ГБ - 800лв.

Xperia Z5 - 1000лв.

 

Теленор - LG G4 с 1 кожен гръб - 980лв.

Samsung S6 32ГБ - 880лв.

Xperia Z5 - 1000лв.

 

Аз съм на 25лв на месец

с 2200 минути към всички 

и 10 ГБ интернет

Доволен съм от нета на Теленор, много рядко се е случвало да нямам обхват и то е било някъде в планината.

Link to comment
Share on other sites

Притехника втора ръка е въпрос на конкретно състояние, а не на марка/модел.

Как да разбера състояние? То да е кола да го закарам на сервиз... :) За това залагам и на марка и с 3г гаранция.

 

За 300 лева отгоре взимаш нов...

 

http://varnaklima.com/index.php?pages=products&brand=MITSUBISHI&op=new

Аз за 300лв отгоре и за тази кубатура не видях да има. Започват от 2300 лв. нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Щом ще избираш между трите, без да разбирам от климатици, само бих дал мнението си ако бях на твоето място и трябваше да купувам. Бих избрал DAIKIN, предвид консумацията му на охлаждане/отопление, защото цената на тока върви единствено нагоре и това е постоянно. Вярно, няма разни екстри като останалите 2 модела (поне не са ги написали), но пък ако много държиш на "пречиствания" и др. такива, може да се спреш на Мицубишито, което пък е с най-голям COP.

 

П.П. Галин ако се появи отнякъде ще си каже и той мнението от професионална гледна точка.

Link to comment
Share on other sites

Галин мълчи като комунист на разпит, когато става въпрос за бангии втора ръка, понеже хич не обича да го псуват после (направо налита на бой).

Link to comment
Share on other sites

Галин мълчи като комунист на разпит, когато става въпрос за бангии втора ръка, понеже хич не обича да го псуват после (направо налита на бой).

Гледай на тях, все едно са нови. Да се абстрахираме от графата в която се намират :D

Link to comment
Share on other sites

Мицубиши!

Това или работи, или не. Като мангалите са. Имам предвид, че не боледуват, ами направо умират, щот даянат до последно.

Link to comment
Share on other sites

Мицубиши!

Това или работи, или не. Като мангалите са. Имам предвид, че не боледуват, ами направо умират, щот даянат до последно.

 

Дам и аз мислех да заложа на него (по параметри и аверска препоръка). Мерси

Link to comment
Share on other sites

На магазина ни, който е 50м*2 сложихме за 1350лв. със монтажа, чисто нов инвертор GREE производство на Дайкин и работи перфектно, така че има за тия пари доста добри климатици.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някой магазин за музикални инструменти,да има повечко китари?Племенника се е зарибил да свири на китара да му купим някаква...

Link to comment
Share on other sites

Един има току под Пламен срещу бившия РЕСЕТ. Всъщност за инструменти се консултирай с него. Магазин има и на старата Карловска, както и под Партийния дом. Ако се зарибявате сериозно, приготви си едни минимум 420-450 кожи....  

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някой магазин за музикални инструменти,да има повечко китари?Племенника се е зарибил да свири на китара да му купим някаква...

 

Под партийния дом има доста китари. На начинаещ не купувай скъпа китара. Ако иска електрическа, смятай че ще трябва и кубе. Огледай се за някакъв евтин вариант, щото както се е зарибил, така след два месеца може да реши, че не е толкова зарибен. 

Link to comment
Share on other sites

 

 Под партийния дом има доста китари. На начинаещ не купувай скъпа китара. Ако иска електрическа, смятай че ще трябва и кубе. Огледай се за някакъв евтин вариант, щото както се е зарибил, така след два месеца може да реши, че не е толкова зарибен. 
Ще е акустична,за електрическа...по натам ако реши.Гледах одеве в ТП една Ямаха ще мина и там да видя кво се харчи,мерси :D Лошото е че от тоя хардуер нищо не отбирам :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли специалисти по трудово право?Че нещо взеха да ме лъжат и погаждат номера на новото работно място и ще се развеждаме май :(

Може да не е точно адвокат,ама да е наясно с материята.Впрочем някъде няма ли възможност за онлайн консултации по трудово-правни въпроси?

Link to comment
Share on other sites

Изключително любопитно ми стана за какво става дума. Не че съм адвокат или кой знае колко разбирам, ама все пак не е като хептен идея да си нямам

Link to comment
Share on other sites

Ще е акустична,за електрическа...по натам ако реши.Гледах одеве в ТП една Ямаха ще мина и там да видя кво се харчи,мерси :D Лошото е че от тоя хардуер нищо не отбирам :unsure:

За около 200лв. има прилични китари. Ямахата си струва, вади хубав звук и е китара дето може да свири на нея с години ако се зариби. Може и Фендер да се вземе за около 200лв. Повече не си заслужава да се инвестира за начинаещ, даже мене ако питаш и това е много ама кой знае, може пък да се получат нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Кое успява да омаже Microsoft Visual C++, че да ми правят парчета браузърите? Инсталирах едно приложение, което искаше и Microsoft Visual C++. От тогава, не че ползвам много Facebook, но клиповете ми излизат в черно и ако искам да ги пусна на Full Screen, излиза не клипа а началото на страницата. Сигурен съм, че е от MS Visual C++, но деинсталацията не помогна. Какво да променя, защото преинсталация заради тая простотия не ми се прави...

Link to comment
Share on other sites

Пробвай дали проблема го има и като спреш ад-оните на браузърите. Много често с Incognito режим на браузъра (Chrome/Firefox) са спрени. Плъгините обаче си работят и тогава. Трябва да ги спираш на ръка.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай дали проблема го има и като спреш ад-оните на браузърите. Много често с Incognito режим на браузъра (Chrome/Firefox) са спрени. Плъгините обаче си работят и тогава. Трябва да ги спираш на ръка.

 

Дай пак, че не схванах много добре, даже хич.

Прави ми впечатление, че не го прави при всяко зареждане на Facebook. Тоест от 2-3 зареждания го прави веднъж. Тоест наистина нещо се активира, но как да хвана и да го затрия?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...