Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

@netrootbg - Сега ако ми кажеш откъде го купуваш?

@RaptoR - вина под 9-10лв. изобщо не заглеждам.

По магазините го има. В доста нон-стоп-и също така. Разпространено е като цяло.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2886

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В подлеза на Тримонциум би трябвало да има. Други варианти са в началото на Иван Вазов от страната на колелото. Има 2 почти един до друг.

Link to comment
Share on other sites

Само че искам да внимаваш и с другата крайност - голяма част от вината от 20+ бутилката са пълна пИкоч. Спекула. Даже направо ти препоръчвам да бягаш от чужбинските марки. 

Question Mark на Катаржина такова ли е :D 

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам.Пил съм белия жребец...Супер вино е..Само, не знам къде в Плд може да се намери.В Метро и Кауфланд няма...

 

Лекси ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета... Опитайте от вината на ето тези хорица http://spiritussanctus.bg/и после пак се пробвайте да правите реклама на разни шмекери и джисъсовци :)

Единственото им вино, което не става е таз годишният им Мавруд, но то е по съвсем разбираеми причини. Сигурен съм, че в следващите 2-3-4 години и той ще стане също толкова добър, колкото и другите им сортове. Братята Минкови също ги бива, ама има бая пасти и 'ляб да изядат, докато докарат нещата до нивото на Светия Дух. Някой май се опита да рекламира и Ташков (според мен по-подходящо е да се нарече - Ташаков)..., нека не го прави повече.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Момчета... Опитайте от вината на ето тези хорица

Брех, тия имат и мускатова ракия, а магазина им е на чудесно място. След две седмици ще ги пробвам със сигурност. :)

Link to comment
Share on other sites

Лекси ;)

Благодаря.

 

Момчета... Опитайте от вината на ето тези хорица http://spiritussanctus.bg/и после пак се пробвайте да правите реклама на разни шмекери и джисъсовци :)

Единственото им вино, което не става е таз годишният им Мавруд, но то е по съвсем разбираеми причини. Сигурен съм, че в следващите 2-3-4 години и той ще стане също толкова добър, колкото и другите им сортове. Братята Минкови също ги бива, ама има бая пасти и 'ляб да изядат, докато докарат нещата до нивото на Светия Дух. Някой май се опита да рекламира и Ташков (според мен по-подходящо е да се нарече - Ташаков)..., нека не го прави повече.

А цените? Как са?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря.

 

А цените? Как са?

Да речем, че са... Съвсем прилични....

Link to comment
Share on other sites

Абе не е ли си домашното винце, какво ми ги хвалите тези, чиста разредена пикня :sick . Домашното вино си е домашно, лошото е че все не остава за да се бутилира  :lol:

 

П.П. А и кво ми го хвалите този Траминер, изпилсъм поне 100 бутилки съм изпил покрай бившата ми шевка, лочеше го за разредител на Дъмпъла заедно с някъкво пуешко роле в мрежа за мезе. И тва от сутрин до вечер. Та тоя Траминер не може да се намаже на малкото пръстче на Карловския мискет който си правя, така хубаво изпечен на слънцето с тънко нарязана сушена св. рибица.

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Търся предложения за подарък на мъж за спомен до 200-300лв. Без телефон . Някакви идеи ? 

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Търся предложения за подарък на мъж за спомен до 200-300лв. Без телефон . Някакви идеи ? 

Поводът?!?!!??

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Само че има едно поверие, че нож трябва да се откупи (дори срещу 1ст) иначе хората щели да се скарат.

 

Друг хубав подарък е някоя готина чаша или питие. С моя зет при всеки повод си разменяме по някоя и друга бутилка хубаво питие (и после ги изпиваме) :)

 

А питие за около 200лв веднагически мога да ти препоръчам. Спомена и за повода и за питието ще остане гарантирано :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но аз дрехи, парфюми, камо ли питиета за подарък не възприемам. Подарък за мен е нещо, което остава и се помни, а не се хвърля след време или консумира вечерта... 

Link to comment
Share on other sites

Ако ти ми го подариш на мен ще го изпием същата вечер или следващата ни среща на масата и ще забравя, че си ми подарявал каквото и да е. 

Link to comment
Share on other sites

Абе не е ли си домашното винце, какво ми ги хвалите тези, чиста разредена пикня :sick . Домашното вино си е домашно, лошото е че все не остава за да се бутилира  :lol:

 

П.П. А и кво ми го хвалите този Траминер, изпилсъм поне 100 бутилки съм изпил покрай бившата ми шевка, лочеше го за разредител на Дъмпъла заедно с някъкво пуешко роле в мрежа за мезе. И тва от сутрин до вечер. Та тоя Траминер не може да се намаже на малкото пръстче на Карловския мискет който си правя, така хубаво изпечен на слънцето с тънко нарязана сушена св. рибица.

 

К'ва е тая шефка, бе, мен? На бело ли е била, че от сутрин до вечер е поркала Дъмпъл с бяло вино. Баси шефката... :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...