Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Нали за това са уж кредитните консултанти.

Кои по - точно? Тези от банката ли? Не забравяй, че те работят за интересите и печалбата на банката. Те не работят за твоите интереси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може и да се бъркам, ама не беше ли пинната тази тема. Някой който я е ползвал повече да каже.

 

Не бъркаш - още от 2004-та е била закачена...и това е оправено вече. ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми малко помощ по курсов проект на C# (си шарп). Не ми достигат познанията по този език и въобще по програмиране. А трябва да си взема изпита. Предварително благодаря...

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми малко помощ по курсов проект на C# (си шарп). Не ми достигат познанията по този език и въобще по програмиране. А трябва да си взема изпита. Предварително благодаря...

/offtopic

Защо ти е да вземеш кетап за нещо, което не можеш?

Link to comment
Share on other sites

За какво става дума? И по каква специалност ги раздават тия курсови проекти?

Карам задочно и платено КСТ в УХТ Пловдив. Плащам си го от собствения си джоб. Предмета е - комбинарторни алгоритми, 15 часа лекции и упражнения.  Имам някакви елементарни познания, но нямам и време за телерик и подобни.

 

Интересуват ме повече мрежи, сървъри, конфигурация, настройка. Знания точно по С# няма да са ми жизнено необходими. Не съм и точно първа младост. Критиките  ги  заслужавам, но и дипломата ми трябва. Работодателят не ми дава допълнителна платена отпуска, ползвам си полагаемата. Паралел вървят и задачки закачки - жинъ, дитье и т.н...

Link to comment
Share on other sites

Всичко бих дал да имахме такива уроци в гимназията, в които да изучаваме такива програмни езици....

Емии то в никоя гимназия не се учи C# само C++ След това евентуално,ако влезнеш ФМИ или КСТ почва джавата и C#.

Link to comment
Share on other sites

Ами той не казва закакво става дума, как да му помогнем??? Имам курсов проект, добре, ама какво? Ще му дадем насоки, ама не може да вхърляме боб какво е заданието.

Link to comment
Share on other sites

Ами той не казва закакво става дума, как да му помогнем??? Имам курсов проект, добре, ама какво? Ще му дадем насоки, ама не може да вхърляме боб какво е заданието.

По-удобно ми е на лични, свързах се с дядомраз. Знам че не може да се гадае така. Пиша и в други форуми. Оказа, се че акаунта ми тук още си стои и работи.

Link to comment
Share on other sites

По-удобно ми е на лични, свързах се с дядомраз. Знам че не може да се гадае така. Пиша и в други форуми. Оказа, се че акаунта ми тук още си стои и работи.

Пиши го и тук. Все ще изскочат няколко човека, които може да дадат акъл, да се обсъди. Иначе на всеки поотделно да пишеш - по трудоемко е.

Link to comment
Share on other sites

Ок.

 

Значи намерил съм си нещо готовко - и като сорс код, и като компилирано ххх.ехе. Но трябва да го поорежа, да се премахнат някои неща - звуци, бутони, картинки,  и/или опростят. Аз съм направил някои неща, променил съм менюта, и съм превел от английски на български някои неща, които успях да разбера за какво са. Но не мога всичко сам да направя. Става въпрос за една игра - http://www.codeproject.com/Articles/15353/eptaxia-A-Lightweight-Mind-Game .

В основата й е комбинаторен алгоритъм, с който с ход на коня трябва да се запълнят всички полета. Искам да го опростя  олекотя максимално, без звуци, картинки, съвсем семпло и просто. Мога да пратя това което съм направил по скайп, или и-мейл. Обема не е голям към 500кб. На мен ми трябва само сорс кода на проекта в С#. Не мога да преценя колко точно ще е времеемко. Ще съм много благодарен за каквато и да е помощ.

 

скайпа ми е: kingoftheroad1331

Edited by KingoftheROAD
Link to comment
Share on other sites

Предстои ми покупка на хоризонтален бойлер 80 л.

(не)препоръчителни производители/модели?

 

В неделя взех на майка ми един че нейния се беше пробил фланеца, и беше 120л а за нея е много, отремонтирах го и сега вече е за продан.

Та взехме Елдом български емайлиран с 3г гаранция 2000W за 170лв и 4ст понеже един познат ми направи отстъпка и стана някакви проценти и се посмяхме на касата.

Ако можеш да сложиш вертикален по-добре, хоризонталните по-бавно загравят, и по трудно се чистят от котления камък.

Мое мнение.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Къде и изобщо удачно ли е в стая с бебе да има рутер?

Стаята е 2.90 висока и мога да го сложа почти на 2.85 или да е на 1.40? Как ще облъчва по-малко? Става дума за TPLINK 1043.

 

За хоризонтален бойлер - само Аристон. У леля ми сменихме Аристон с Елдом и още се псуват двамата.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

За облъчването е все тая - на фона на останалата микровълнова радиация ще е незабележимо. Най-добре е по принцип изобщо да не е в стаята - за височината.

Link to comment
Share on other sites

.

Успех! Извинявай за първоначалното включване. Аз също съм по скоро по администрацията, но скриптовите езици са голям приятел в доста ситуации. И... не знам, аз лично не намирам особен смисъл в дипломите от нашите университети...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

За програмистите и Пешо не значат нищо дипломите. :) Друг пример е на сестра ми приятеля,който е самоук java dev.

 

Признавам,че моята диплома е колкото да имам нещо.А магистратура записах единствено заради общежитието и да не ми пили майка ми на главата :D 

Link to comment
Share on other sites

За облъчването е все тая - на фона на останалата микровълнова радиация ще е незабележимо. Най-добре е по принцип изобщо да не е в стаята - за височината.

 

Реално бебето е там вече, спалня е. През деня е в друга стая, където има друг рутер.

Та въпросът е дали да е високо или по-ниско. В крайна сметка, мога да го сложа в третата спалня, която е на гърба на тази с бебето, но пак - високо или ниско.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...