Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз искам да питам тъй като скоро си взех печка с керамични котлони но стана така , че падна едно шкафче варху котлоните и самата керамика се счупи но пък печката много ми харесваше ... дали знаете въобще може ли да се смени цялата керамика на котлоните и къде го предлагат и колко гд струва евентуално ... става въпрос за малка печка с 2 котлона тип раховец .

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам тъй като скоро си взех печка с керамични котлони но стана така , че падна едно шкафче варху котлоните и самата керамика се счупи но пък печката много ми харесваше ... дали знаете въобще може ли да се смени цялата керамика на котлоните и къде го предлагат и колко гд струва евентуално ... става въпрос за малка печка с 2 котлона тип раховец .

Сменя се с термошок стъкло, но понеже то е нерелефно (от долната страна) и не оцветено, керамичните панички от долу ще се виждат.

Link to comment
Share on other sites

Как да сваля торент файл на таблета(Айпад на Ейпъл) , с цел да гледам филмче примерно.Изписва ми че браузъра не може да свали файла-грешка 102.Пробвах с сафари,хром,мозила..?

Също така не мога да гледам мачове онлайн, няма флаш плеър, а и не ми дава да го сложа.Не ми сваля и Сопкаст, за да гледам през нея :( Някой ако може да помага,благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

Имам едно много сериозно питане. Ще почна с малко предисловие. В нашето семейство почти никога не сме носили ръчни часовници и съответно нищо не разбирам от тях. Но в последно време, жена ми си смени всичкото жълто злато с бяло такова и ми прави впечатление, че от време на време се заглежда в ръчни часовници като аксесоар към бялото злато. В този ред на мисли ми хрумна, да и подаря един хубав часовник. Бихте ли ми препоръчали някакви марки и съответно линкове с цени. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Това е много дълга и широка.... Иди в Джулиани и разгледай какво чудо е. Съответно провери нещата онлайн след това.

В МОЛ-а има 3 магазина. Единия е Джулиани, другия е Таймланд, третия не помня името но пак е нещо подобно. Погледни ги и трите. Този до ескалатора обикновенно са му най-ниски цените и има неща на добри промоции, но пък и избора е най-малък. Джулиани имат най-голям избор.

Link to comment
Share on other sites

.. и най-голям процент фалш, Ники. След обира цъфна една интересна схема там... Затова казвам да гледа и да избира, пък после като опре до покупка ще мислим. Защото е според зависи...  

Link to comment
Share on other sites

За фалшивото не знам, ако са - значи са много добри имитации и в трите магазина, но за цените си прав. Аз предпочитам от амазон да го поръчам, хем знам че е оригинал хем е и по-евтино, а ако не ме кефи го връщам и не ми задават други въпроси, нито се опитват да ми го заменят за друго... недай си боже да е имало дефект и да не си го видял в магазина - после си е вечно твое, ходи обяснявай, че нямаш сестра. Докато белите хора даже не задават въпроси защо го връщаш. Дори са ми връщали парите след като не бях получил нещо до 20 дни (то пък дойде на 25тия и ме хвана срам че съм ги занимавал изобщо)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой ден ще разкажа някои подробности от големия обир в Джулиани, които вие няма как да знаете. Стига по тоя въпрос тук. 

 

Имам предвид ще ги разкажа на живо, пред нашата форумна група, която присъства на живо. 

Link to comment
Share on other sites

За джулиани или техния часовникар мога да разкажа какви цени слага на батериите. Нося му 2 часовника - ама му ги давам 1 по 1. Първия по-обикновен - 15лв с разглобяването (идея си нямам колко - давам му, после в халите един друг ми я смени за 5лв, а сега комшията ми я сменя без пари даже - само батерията си купувам). Та давам му втория - имаше малко камъчета по него - той го гледа такъв, извади лупа, цъка 10 сек и взе да коментира колко бил хубав. Смени батерията и вика - 35лв. СЪЩАТА БАТЕРИЯ. Ама щото бил скъп часовника и бил поемал отговорност като го отваря. Как исках да го центрирам в носа мазното копеленце.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не ти дочитам поста докрай - туй арменче ми държи часовниците с ГОДИНИ. Кога ще ми кипне - не знам. В момента Кандиното ми и юбилейна, ювелирна марка на Радо са ми там... Уникален слакър е тоя. това е може би по-голям слакър и от Миро.... Ти му буташ пари в ръцете, той се келеши... И "пребива" здраво неразбиращи люде с много пари...

Link to comment
Share on other sites

Не ти дочитам поста докрай - туй арменче ми държи часовниците с ГОДИНИ. Кога ще ми кипне - не знам. В момента Кандиното ми и юбилейна, ювелирна марка на Радо са ми там... Уникален слакър е тоя. това е може би по-голям слакър и от Миро.... Ти му буташ пари в ръцете, той се келеши... И "пребива" здраво неразбиращи люде с много пари...

Дай бележките. Аз ще ида да ти ги взема, щом те мързи теб и си му ги оставил с години. Ще ти ги върна, разбира се. Или ще ги занеса при някой друг. Ей така, щото съм пич.

Link to comment
Share on other sites

Защото някакви малоумници решиха, че пречели. Не са махнали всичките де, споко.

Страшно удобно нещо бяха. Да ги онодят всички анадолски манафи по няколко пъти и без вазелин!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Доста ми е странно, защото са наляли един вагон с пари и сега да ги махат...

 

"Всички таймери на светофарните уредби по пловдивските булеварди ще бъдат премахнати до 2015 година. Причината е, че в транспортния проект, който предстои да се реализира, е планирано обновяване на светофарите на 50 кръстовища. Над 1 300 тела ще бъдат подменени с ЛЕД светлини, а регулирането ще стане на напълно различен принцип – динамично, реагиращо на моментната натовареност на трафика. На много кръстовища в Пловдив таймерите или не работят, или са десинхронизирани със светофарите, което създава сериозни предпоставки за тежки катастрофи."

 

Ахаааа....

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...