Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Как да сваля торент файл на таблета(Айпад на Ейпъл) , с цел да гледам филмче примерно.Изписва ми че браузъра не може да свали файла-грешка 102.Пробвах с сафари,хром,мозила..?

 

 

Също така не мога да гледам мачове онлайн, няма флаш плеър, а и не ми дава да го сложа.Не ми сваля и Сопкаст, за да гледам през нея :( Някой ако може да помага,благодаря предварително !

Благодаря на всички за отговорите, бяхме много отзивчиви и изчерпателни !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря на всички за отговорите, бяхме много отзивчиви и изчерпателни !

Ами можеби никой не е знаел?

 

Купил си си iPad, какво очакваш? Ако искаше да нямаш ограничения, да си беше взел Android. За iOS си има тема. Питай в темата за iPhone в другия раздел. Някой може да знае начин и да ти каже заобиколен начин с 5-10 стъпки.

Link to comment
Share on other sites

Ами можеби никой не е знаел?

 

Купил си си iPad, какво очакваш? Ако искаше да нямаш ограничения, да си беше взел Android. За iOS си има тема. Питай в темата за iPhone в другия раздел. Някой може да знае начин и да ти каже заобиколен начин с 5-10 стъпки.

 

Може би си прав никой да не е знаел, ама надали...

А това какво очаквам и какво е трябвало да си взема си е моя работа. Просто ако си непознат на групата от 423434513423 поста в форума, няма никаква опасност да ти отговори някой , даже и да знае.Изключвам Мидекс и Таз от това число.Така че недей да ми остроумничиш излишно, файдица няма. Иначе ти благодаря за насоката към разделите, хал хабер си нямам от операционни системи и т.н. затова реших за по-лесно да питам тука а не в раздел.Явно съм сгрешил, няма да се повтори.

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

Може би си прав никой да не е знаел, ама надали...

А това какво очаквам и какво е трябвало да си взема си е моя работа. Просто ако си непознат на групата от 423434513423 поста в форума, няма никаква опасност да ти отговори някой , даже и да знае.Изключвам Мидекс и Таз от това число.Така че недей да ми остроумничиш излишно, файдица няма. Иначе ти благодаря за насоката към разделите, хал хабер си нямам от операционни системи и т.н. затова реших за по-лесно да питам тука а не в раздел.Явно съм сгрешил, няма да се повтори.

Не веднъж съм отговарял на нов потребител. Стига да знам какво да му отговоря.

 

Флаш на iPad няма как да подкараш без някви глупави емулации, които ще ти скъсят живота, затова второто направо можеш да го забравяш. За първото питай в темата за iPhone. Може някой и да знае.

Link to comment
Share on other sites

Просто ако си непознат на групата от 423434513423 поста в форума, няма никаква опасност да ти отговори някой , даже и да знае.

 

Ама най-обичам някой да ми се жалва и да се изказва, все едно всички са му длъжни. Всеки в този форум, стига да знае за какво иде реч, ще ти каже решението. И това е доказвано много, много пъти - почети малко форума.

 

Как очакваш от тази групичка, която наброява 5-10 човека, в която няма нито едно устройство, като твоето, да ти даде отговор на въпроса? Още повече, това, че са най-активните членове далеч не означава, че са длъжни да отговарят на всяко запитване, без значение дали знаят или не. Айде запази си саркастичните изказвания и благодарности за някъде другаде.

 

Иди и задай въпроса си в правилната тема, защото в тоя буламач, който е тази, едва ли ще намериш отговор на привидно простия ти въпрос. А той въобще не е прост, защото МакОС не поддържа флаш, най-малкото.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Бати и наглия тип?! Да не ни плащаш, че и сметка ще ни държи, като не му помогнем?! Не разбирам к'во очакваш - тука всички да знаем всичко, и да сме длъжни да ти снесем решението на всеки проблем на тепсия, само защото те мързи сам да си решиш проблема.

Като не ти отърва - затваряш вратата от външната страна и отиваш да се жалваш тук за пропуснати ползи. А, да, би могъл и в гугъл да провериш, ама да де - то за туй трябва малко акъл.

Link to comment
Share on other sites

....снесем решението на всеки проблем на тепсия, само защото те мързи сам да си решиш проблема.

 

Тук ще поспорим малко, защото форума все пак е за тази цел - да си помагаме, когато нямаме решение на даден въпрос или просто ни мързи да питаме гугъл ;)

 

Но не и по този нагъл начин...

Link to comment
Share on other sites

..., защото МакОС не поддържа флаш, най-малкото.

iOS искаш да кажеш. Защото MacOS си ги поддържа и още как. Аз съм го спрял флаша в Хрома, но това са лични съображения.

 

L1v3ruS, да сваляш торенти на iPad е голяма глупост. Свали си ги с компютъра и си качи филма на iPad-a пък го гледай. Качването става през iTunes като избираш плеъра с който ще ги гледаш (имаше 3-4 варианта там) и го засилваш във файловете му. Като отчетем и факта, че ако държиш iPad час и половина ще ти умалеят яко ръцете - цялата работа с гледането на филм на iPad-a някак губи смисъл.

 

Флаш-а забравяш за него. Тези ако имат html5 поддръжка евентуално така, но въпреки това важи в пълна сила това за филмите. Да го държиш час и нещо е крайно неудобно.

 

PS: Не ти отговорих първия път, защото не ги бях видял пък и леко странно звучи това с торентите - те и без това са кът откъм място и батерия, ти торенти искаш да сваляш. Мисля че има програми за целта, та браузъра може да не е искал да сваля торенти защото не е бил наясно какво да ги прави. Но не те съветвам да го правиш

Link to comment
Share on other sites

Антарес хайде се осъзнай малко и се съобразявай какви епитети използваш, насочени към мен ! Много ми е интересно това ако ми го кажеш в лицето дали ще ти остане кръгла главата още ? Голям си великан пред монитора, бах та в зомбито комплексирано...

 

П.С. Мерси Дедо.

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

Пич, първо - цитирай "епитета", който така жестоко засегна нежната ти душица. Второ - съмнявам се някога да се срещнем - в професионалната ми среда общувам със сравнително  умни и технически грамотни хора (макар и често с различни изкривявания), а свободното си време отделям основно на по-качествен човешки материал.

Link to comment
Share on other sites

Бе какво ще ти цитирам ве Оли, не ме занимавай с твоята ултра-интелигентна среда и матрЯл. Ай бегай.И пич ще викаш на другарчетата ти по груба душа.

Link to comment
Share on other sites

Бе какво ще ти цитирам ве Оли, не ме занимавай с твоята ултра-интелигентна среда и матрЯл. Ай бегай.И пич ще викаш на другарчетата ти по груба душа.

 

Ооо колко... И има ли смисъл... О, о, о... НЬЕ.

 

Нали знаеш... Че все по-зле се представяш.

Link to comment
Share on other sites

iOS искаш да кажеш. 

 

Да де, 'се тая...нали има изгнила ябълка някъде там...  :lol:

 

have+you+ever+wondered+the+missing+piece

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

На мен, като прост юзър, въобще не ми пречат...освен като ми забие браузъра заради флаш-а...

Link to comment
Share on other sites

Прекрачили сте силно границата на нормалната комуникация. Пешо - ти си виновен в случая, не беше нужно да се изказваш по този начин. Подобни "любезности" можем да си разменяме тези, които се познаваме от много време и пак не е редно да го правим. Няма да наказвам никого, но бъдете така добри дори като се карате да спазвате Правилника.  

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да се откажа и да върна ваучер закупен от Грабо,който не е ползван и все още не е изтекъл?

Вероятно не. Погледни на сайта им. Но понеже е български сайт пък и това са промоции силно ме съмнява да можеш

Прекрачили сте силно границата на нормалната комуникация. Пешо - ти си виновен в случая, не беше нужно да се изказваш по този начин. Подобни "любезности" можем да си разменяме тези, които се познаваме от много време и пак не е редно да го правим. Няма да наказвам никого, но бъдете така добри дори като се карате да спазвате Правилника.

Абе при подобна реакция и на мен ми идваше отвътре да реагирам по подобен начин, после видях че са го насмели и ми стана жал та отговорих каквото мога :)

На мен, като прост юзър, въобще не ми пречат...освен като ми забие браузъра заради флаш-а...

Флаш, акробат, фотошоп - всичките са ми един дол дренки и ги ползвам само в краен случай ако толкова няма накъде друго. Акробата се заменя с Foxit, вместо флаш където може се гледа html5 video, фотошоп-а има 1 камара алтернативи зареждащи в пъти по-бързо и вършещи доволно добре (че и по-добре работата даже). Да не споделям за други изделия на adobe какви нерви са ми вкарвали. Изобщо тази фирма има ли пръст някъде - със сигурност всичко смърди и то яко.

Link to comment
Share on other sites

Дядка, Фотошопа е страхотна програма! За останалите съм съгласен.

Страхотна е когато ще ползваш всичките й възможности и ще обработваш гигабайтови снимки. Ако правиш по-елементарни неща има 100 различни програми хем по-удобни хем по-бързи. В краен случай GIMP, но и той е една тромава ужасия...

 

И да фотошопа е единствената не-дотам-сговнясана програма на Adobe. Другите са пълен леш

Link to comment
Share on other sites

Уникална е. Отваряш един файл и преди да си започнал да го работиш вече си без 4ГБ РАМ и не иска да прави нищо, защото няма РАМ.

http://imagebin.org/270806

 

Търси проблема другаде!

Link to comment
Share on other sites

Като подхванахте тая тема - ей сега си намерих Jasc Paint Shop Pro 9.0 - последната хубава версия, преди да ги лапнат Корел. Изтривам фотошопа.

Link to comment
Share on other sites

Уникална е. Отваряш един файл и преди да си започнал да го работиш вече си без 4ГБ РАМ и не иска да прави нищо, защото няма РАМ.http://imagebin.org/270806Търси проблема другаде!

Няма да го намеря другъде. Не виждам какво си заредил, но със сигурност не е 700МБ.

Link to comment
Share on other sites

Няма да го намеря другъде. Не виждам какво си заредил, но със сигурност не е 700МБ.

Моя грешка - бях разбрал, че без да е заредено нищо.

Ето - сега съм заредил един 18МВ файл. Не си уточнявал, че говориш за големи файлове, макар че съм убеден, че сега изведнъж ще кажеш, че това ставало, като заредиш 300 МВ bitmap.

И пак - далече от 4-те гиги, за които твърдиш ти.

http://imagebin.org/270826

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...