Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ми честито :) Направил си правилният избор пак :D Малко лошо,че я купуваш от Бултрако,но дано да нямаше проблем по-нататък.Леко и безаварийно ;)

edit:Rt4wd ли е или само с предно ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ kotora - не е проблем, защото Бултрако ми внесоха колата, която аз исках и с нещата, които аз искат. Както и Сивика - и тази е произведена в  UK, но най-вече executive е! Така че Бултрако този път добре си изиграха картите, направиха ми добра оферта и нямаше как да я пропусна. Вярно е, че отидох с голямо недоверие, но в крайна сметка те ми доставят това, което аз искам и от където аз искам, така че всичко е наред. Real Time AWD е, аз това исках - executive е все пак ;) мерси за поздравите.

 

Благодаря и на теб Момчиле за пожеланията за малкия джедай. Вчера все едно той ще я купува колата - така я гледаше и пипаше ;) Седна отзад, погали кожата, после го оставих в багажника, почна да разглежда куките за мрежата и ръчката за сваляне на задните седалки - все едно разбира... направо с майка му ни събра очите. 

 

Благодарско Пешо ;) Да ви се връща на всичките!!! 

Link to comment
Share on other sites

Галче, на откриването на 16-ти - специално динамо за Стефчо и ти с вълшебни плетки в косата и без дрехи. И всички прасета скачаме през покрива....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Видене, к'во си пушил?! :) Обичам те :)

 

Благодарим на Ники на квадрат :)

Link to comment
Share on other sites

Благодарим ви! Наистина е ценен момент за нас :wub:

Вчера станаха 6 години от запознанството ни.

А днес стават 6 години заедно :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен. Хубава крачка сте направили заедно, а следващите няколко са незабравими и уникални, така че не се плашете и се обичайте и занапред така, както сте се обичали и преди 6 години.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...