Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Колко опита трябва да направиш с други устройства, преди да си купиш един нормален медиен плейър за 140лв?

Днес пристигна моя. Ще го тествам уикенда и ще дам отзиви, но Годфадъра има същия и каза, че няма никакви оплаквания.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кръстник, не грее ли тая пущина? С какво се охлажда процесора? Аз напоследък се замислям за тези андроид стикове главно за филми, че новия ми таблет не изкарва хубава картина. Някой има ли наблюдение над тези джаджи. В eBay са по 50 долара.

Процесорът се охлажда от радиатор, закрепен към масивния алуминиев корпус с подходящи отвори за конвекция. В момента правя масови инсталации на драйвери и софтуер и нагряването е съвсем прилично, може да се каже, че изобщо го няма.

 

EDIT: Сега забелязах в BIOS-а, че има явно някакво вентилаторче на процесора (показва оборотите). Трябва да е доста миниатюрно, защото нищо не се чува.

 

Днес пристигна моя. Ще го тествам уикенда и ще дам отзиви, но Годфадъра има същия и каза, че няма никакви оплаквания.

Воксе, аз го бях взел китайчето, защото навремето просто нямаше с какво друго да гледам 3D съдържанието. Вярно, справя се много добре с 3D-то и другото нормално видео, но само толкова. В момента с новата машина ще имам всичко на едно място и китаеца най-вероятно ще замине нанякъде. :)

Link to comment
Share on other sites

Воксе, аз го бях взел китайчето, защото навремето просто нямаше с какво друго да гледам 3D съдържанието. Вярно, справя се много добре с 3D-то и другото нормално видео, но само толкова. В момента с новата машина ще имам всичко на едно място и китаеца най-вероятно ще замине нанякъде. :)

 

Ами на мен само за филмите ми трябва. Искам да пуска всичко и до там. Друго не ми е нужно.

Link to comment
Share on other sites

1477454_762930657067305_2048510732_n.jpg

 

Това е колата :) Другата седмица ще се сменят маслото,ремъци и такива работи,че в петък не остана време от идиотщините в КАТ.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Честно казано съм съгласен. Дупко пригодена е. Един съсед вече бая време таркаля такова... А той колко тротоара му е дал да хапне... паркира все едно е в Таджикистан.

Link to comment
Share on other sites

Едно полиране и коврите ще са в багажното с краката у тавана. :)

 

Няма майтап, на червени коли много дава ефект полиране и пастиране.

Със здраве да си я караш и никога да не те оставя на пътя или в нужда.

Link to comment
Share on other sites

http://www.officedepot.com/a/products/715075/Realspace-Hawkins-Executive-High-Back-Bonded/

 

Те тва ми донесе Дядо Коледа...за ЦЛК-то ще почакам още годинка :D. Благодарско на нашия дядо мраз за съветите, лошото е, че той ми показа марки и цени дето бяха много....интересни :). И дрешника сглобих и картината със Зебри забих на стената, което ме навежда на мисълта, че за нея трябва да си взема картина с вода и такава със зеленина....медец ще стане :)

 

едит: нещо съм объркал линковете ама моето столче е същото само, че с дупки, че като го напърдявам да се изтича гняста по-бързо :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Нищо се не отваря...

Чудна работа. Аз го отварям. Иначе това е столчето. 100 кинта намаление набарах, че иначе идваше соленко

Realspace® Hawkins Executive High-Back Bonded Leather Chair, Burgundy

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Защото от officedepot са ограничили гледането до хора от онзи континент явно.

 

http://www.amazon.com/Realspace-Hawkins-Executive-High-Back-Burgundy/dp/B00F63RZ9A/ref=sr_1_1?s=home-garden&ie=UTF8&qid=1386141491&sr=1-1

 

ето същия стол в амазон (гледайки името в URL-a)

 

 

Честито Чефо. Ти направо директор може да го раздаваш сега с този стол :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...