Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

И аз мисля, че червеното в комбинация с черното отпред е доста сполучлив избор. И аз се чудех за петицата, ама стария нексус още ме кара и викам направо като излезе 6 догодина тогава да го сменям. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе къде ги намирате тия евтини телефони бре. Аз под 600 долара телефон на свободна продажба не намирам, а искам да зарадвам сестра ми.

 

След 1 месец пускат в продажба Galaxy S5. Викат, че в Т-Мобил съм бил одобрен да го взема на изплащане и ще взема да се нагърбя. Дано си заслужава 700-те долара(предполагам, че ще е толкова).

Link to comment
Share on other sites

Абе къде ги намирате тия евтини телефони бре. Аз под 600 долара телефон на свободна продажба не намирам, а искам да зарадвам сестра ми.

 

След 1 месец пускат в продажба Galaxy S5. Викат, че в Т-Мобил съм бил одобрен да го взема на изплащане и ще взема да се нагърбя. Дано си заслужава 700-те долара(предполагам, че ще е толкова).

https://play.google.com/store/devices?hl=en

Link to comment
Share on other sites

Абе къде ги намирате тия евтини телефони бре. Аз под 600 долара телефон на свободна продажба не намирам, а искам да зарадвам сестра ми.

 

След 1 месец пускат в продажба Galaxy S5. Викат, че в Т-Мобил съм бил одобрен да го взема на изплащане и ще взема да се нагърбя. Дано си заслужава 700-те долара(предполагам, че ще е толкова).

Гледай поне да може да се разкодира.

 

Nexus 5 се продават разкодирани на свободна продажба на линка, който Дядо е дал. Има ги и в Best Buy на същата цена.

Link to comment
Share on other sites

 

Мерси

 

Гледай поне да може да се разкодира.

 

Nexus 5 се продават разкодирани на свободна продажба на линка, който Дядо е дал. Има ги и в Best Buy на същата цена.

АйфонЯ ще го мъчим с турбо карта..ако не стане - или на боклука, или обратно при мен да го ползвам аз(ако мога). А като купувам втори път телефон за БГ ще бъде задължително с фактори ънлок....иначе не. ЕВал съм ги, мъжко дупе един път се ебе :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

И как да си го достави после като го поръча?

http://bg.shipito.com/

 

Ontopic:

Да се похваля и аз.

Старите машини, които ползвахме за RIP-ове бяха започнали да се задъхват.

Днес най-накрая пристигнаха две работни станции HP Z600, с по два 6-ядрени Xeon-a на супер-сносна цена.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

С тия сигурно ще трябва да се плати мито.По-добре през гъбковците или някой приятел да ти го купи от немския или английския гугъл стор :P 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някои дребни радости понякога много вдигат настроението.

 

 

Edifier Aurora - нула бръмчене като ми звъни телефона. Звука е повече от приличен за тези въшки и subwoofer-a си пасва идеално на бюрото ми а не стои като грозна кутия отстрани или долу. Много ама МНОГО съм доволен :)

 

Aurora-Black.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Честито.

Нормално да не бръмчи. Всяка себеуважаваща себе си компания си екранира колоните, за да не бръмчат като ти звъни телефона. Това последно ми се случваше с един Genius 2004 година.

Link to comment
Share on other sites

Честито.

 

Нормално да не бръмчи. Всяка себеуважаваща себе си компания си екранира колоните, за да не бръмчат като ти звъни телефона. Това последно ми се случваше с един Genius 2004 година.

 

Ела да ти дам един микролаб дето бръмчи като луд. Ако свалиш долу баса не бръмчи, но тогава ще го подритваш... отделно че кабела между тонколонките и баса е къс та трябва да се удължава... иначе не свирят зле ама това бръмчене ме дразнеше неистово, а тези edifier освен това изглеждат много приятно :)

Link to comment
Share on other sites

Честити колонки. Изглеждат шукаритетни, а както ми е казвала Айшето: "Бате, бате, шукаритета е крепежната сила на нацията. С шукаритет към успех!" :santa:

Link to comment
Share on other sites

Ела да ти дам един микролаб дето бръмчи като луд. Ако свалиш долу баса не бръмчи, но тогава ще го подритваш... отделно че кабела между тонколонките и баса е къс та трябва да се удължава... иначе не свирят зле ама това бръмчене ме дразнеше неистово, а тези edifier освен това изглеждат много приятно :)

Аз съм написал себеуважаваща се, а ти си написал MicroLab...

Link to comment
Share on other sites

Поради липса на въображение и нервиране от бръмчащите тонколони една вечер направо ги поръчах от амазон. В смисъл отворих да разглеждам, видях ги, попрегледах ревютата, харесаха ми и направо ги поръчах. http://www.amazon.co.uk/Edifier-Speaker-Subwoofer-Compact-Satellites/dp/B003TWN6BG/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1395824672&sr=8-4&keywords=edifier

 

PS: Гледах и тези 2 магазина на епъл в МОЛ-а: http://www.amazon.co.uk/Harman-Kardon-Soundsticks-Channel-Multimedia/dp/B003ZXDOMA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1395824857&sr=8-1&keywords=harman+kardon+speakers - не мисля че си струваха 250-то лева.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Поради липса на въображение и нервиране от бръмчащите тонколони една вечер направо ги поръчах от амазон. В смисъл отворих да разглеждам, видях ги, харесаха ми и направо ги поръчах. http://www.amazon.co.uk/Edifier-Speaker-Subwoofer-Compact-Satellites/dp/B003TWN6BG/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1395824672&sr=8-4&keywords=edifier

Какво направи старите ?

п.п. Напомням ти за сайта  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Какво направи старите ?

п.п. Напомням ти за сайта  :thumbsup:

Оставих ги в шкафа. Какво да ги правя - за 50лв тонколони, ползвани колко да им взема. Не ми се занимава с глупости.

 

ПС: Кой сайт?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...