Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

При положение, че си цели четири дни във Вегас, просто е кощунство да не отидеш до Каньона. ;)

За Каньона се клатят нещата, че там имало някви "граничари" дето могат да депортират хора без документи, а колегата няма. Ако не стане сега ще идем друг път на някоя друга сериозна промоция.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За Каньона се клатят нещата, че там имало някви "граничари" дето могат да депортират хора без документи, а колегата няма. Ако не стане сега ще идем друг път на някоя друга сериозна промоция.

Чшшш, ти ме утрепа бе човек. Как така няма документи? Да не искаш да кажеш, че ще се влачите с кола от Чикаго до Вегас и обратно?
Link to comment
Share on other sites

Чшшш, ти ме утрепа бе човек. Как така няма документи? Да не искаш да кажеш, че ще се влачите с кола от Чикаго до Вегас и обратно?

Дето се вика аз познавам повече хора без документи от кколкото със. Със самолет ще ходим. Много хубава оферта изпаднал. Да сме живи и здрави само, още такива ще има

 

Иначе има дошъл, ай ди и книжка, но няма зелена карта. А сега са променили закона и книжка дават само ако имаш поне 6 месечна виза, че адски много "бригадири" са останали след бригадата

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Първият ми лаптоп. Евър.

Честито! Добър избор. Жалко, че не е ретината, но и този е много добър, още повече, че е с 16GB и 512 SD!

 

Ако ти трябва помощ свиркай

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е?

 

Ти пък веднага "за какво ти е", честити му на човека... ;)

 

 

Ако ти трябва помощ свиркай

 

Много, ама много двусмислено.....а си женен човек... :notify:

 

По-престижно е от това да си изкарам смартфона. :D

 

Добре, че нямаш познати като мен - изобщо не може да ме впечатлиш нито със смартфон, нито с лаптоп....виж някоя по-засукана мощна кола или гадже могат евентуално да ми привлекат отчасти погледа, ама на тоя етап не предоставяш такива екстри - колата ти е дизел (отпада), а гаджетата от поместените досега снимки нещо не ми допадат (Джена включително). :woot 

 

Ама иначе честито за лаптопа, да си го ползваш със здраве, пък ако ще и само като калкулатор при сметките. :P

Link to comment
Share on other sites

... а гаджетата от поместените досега снимки нещо не ми допадат (Джена включително). :woot

...което е напълно разбираемо, предвид преклонното ти достолепие... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3112253968.png

 

и това е през wifi!!! :) което ще рече, че си имам airport extreme :)

 

A по-безболезнен setup не бях виждал до момента. Единственото, което направих е да си кръстя wifi мрежата и да задам парола и да натисна ОК. Всичко останало си направи само, даже прозорците сами се появиха като се усети че е наблизо :) Някои неща на apple са изключително правилно направени...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ми...

3112321122.png

 

През Wi-Fi. Без AirPort Extreme. Цъкнах първия сървър в София.
И мрежата е натоварена в момента, защото компютъра сваля торент, а баща ми на неговия лаптоп не го знам кво прави.

Иначе да ти е честит Airport Extreme-а. Не съм сигурен обаче какво точно прави. Сега ще направя рисърч.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше ми нов рутер у нас , че микротика ще го нося в офиса. С микротика 30мб/сек бяха горна граница, но честно казано не ми пречеше. Това твоето с какъв рутер е?

 

Ахааа през 5ghz се представи по-добре:

 

3112332704.png

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Най-сетне успях да намеря перфектния хардуер за медия центъра ми и да разкарам веднъж завинаги това недоразумение Mac Mini!
Behold, Gigabyte Ultra Compact PC GB-XM11-3337 - невероятно компактна, но мощна машина, събира се буквално в дланта и е над два пъти по-малка и компактна от Mac Mini. Хардуерът не отсъпва по нищо на мака (всъщност го превъзхожда, защото се използва mSATA SSD, вместо стандартен диск), а корпуса е с перфектна изработка от плътен алуминий. Сложих му 8 GB RAM и 60GB SSD на Intel за ОС-а. Всъщност ето ги спецификациите на машината:
 
3rd generation Intel® Core™ i5-3337U 1.8GHz / 2.7GHz
Intel® HM77 chipset

Intel® HD 4000 graphics
8GB Crucial CT102464BF160B PC3-12800 DDR3-1600 CL11 SODIMM

Intel 525 60GB SSD - 550/475MB/s (Read/Write) - mSATA 6Gb/s

I/O - 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x Gigabit LAN RJ45, 1 x Mini DisplayPort

 

Както се вижда този миниатюрен хардуер е повече от достатъчен за всякакво видео плюс 3D без проблеми. :punk

7961_m.jpg

 

За по-добра перспектива, ето как изглежда в ръката, плюс разположението на компонентите на миниатюрното дъно:

 

5dq5.jpg

 

Цената на животното е $350, без паметта и диска, които се взимат допълнително (в зависимост от предпочитанията), Единственото, което остана е да му сложа към фронталния USB изход един MCE IR сензор за дистанционно и играта заспива на три без коз. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм сигурен, че като Media Center има нещо по-различно от по-скъп плейър. който може да ти сваля епизоди на сериали от Usenet, да ти пуска всякакви формати и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Каква е ползата от това пред нормален плеър? В смисъл и без това ще го ползваш за media center - какво по-различно има софтуера му?

Различното е, че това си е съвсем нормална РС платформа, на която можеш да инсталираш каквото си искаш и каквото ти потрябва. На практика едно мощно, миниатюрно и безшумно устройство за всичко. ;)

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, не грее ли тая пущина? С какво се охлажда процесора? Аз напоследък се замислям за тези андроид стикове главно за филми, че новия ми таблет не изкарва хубава картина. Някой има ли наблюдение над тези джаджи. В eBay са по 50 долара.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...