Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Видене, не ми казват. Било поверителна информация, да им ба макята кривогледа. Знам само, че са закупени с отстъпка от порядъка на 40%, заради голямата поръчка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кат' сте почнали със слушалки...вече имам към 10 различни чифта, ама май не съм показвал нито едни в тая тема...ей ги последните, дето взех:

 

 

dt_770_pro_top_thumb_600.jpg

 

И аз, и аз:

 

 

P.S. Дедо, трябва да направиш рекламация, че са забравили да ти сложат едната слушалка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кат' сте почнали със слушалки...вече имам към 10 различни чифта, ама май не съм показвал нито едни в тая тема...ей ги последните, дето взех:

Ти пък намери с кво да се фукаш... Тва е все едно аз да гъзарея с инструментариума от базата.... (Gedore, Knipex, Rotenberger и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

Честито! Тия като гледам са S001, какъв размер са?

RE050A са като модел. Исках S-a да сложа, но трябваше да сменям и джантите. Не ми се чакаше да доставят и джанти и затова отново залагам на този модел. До сега бях с тях и съм супер доволен. За следващата смяна ще мина на S.

Link to comment
Share on other sites

Разширих дворната врата в нас и вече колата ми има гараж. Край на проблемите с криви калници :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Така.

Снощи беше връчен годежния пръстен.

Дата за сватбата - 01.10.11(моя реплика по въпроса - "Е, поне няма да забравям кога е годишнината")

Link to comment
Share on other sites

Първите 5-6 години казват се помнело без проблем :)

Ми не точно, аз на първата се чудих ква е тази дата, след около 5 минути се сетих. Добре че си избрахме 16.09 - та помня че е след почването на училище :), иначе забравям бързо :)

Link to comment
Share on other sites

Ми не точно, аз на първата се чудих ква е тази дата, след около 5 минути се сетих. Добре че си избрахме 16.09 - та помня че е след почването на училище :), иначе забравям бързо :)

 

Нищо де и аз я забравих веднъж, сега си спомням скандала по случая :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нищо де и аз я забравих веднъж, сега си спомням скандала по случая :lol:

 

Най-сигурният начин да не забравяш рождения ден на жена си - забрави го поне веднъж. Същото е и с годишнините.beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...