Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Спечелих първия фирмен турнир по голф за сезона. :)

 

beer.gif

--------------------

 

Да знаете, че в офиса на М-тел на Васил Априлов няма Самсунг Галакси SII. Току що взех последния от общо два tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

beer.gif

--------------------

 

Да знаете, че в офиса на М-тел на Васил Априлов няма Самсунг Галакси SII. Току що взех последния от общо два tounge.gif

 

Честито вече имаш пласмасарник за 1000лв , като решиш догодина да го продаваш звънни ще го взема за ... знаеш колко :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааа и днеска да не се похвалиш, а?Стефчооо, щехме да почерпиш по една кафенце... :lol:

Аз го нося от една седмица бре...ама не си ме питал колко е часа :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз го нося от една седмица бре...ама не си ме питал колко е часа :D :D

 

Аз ще те питам...ама първо ще те изчакам да си вземеш кафенце с ръката с часовника. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ах да та...таковам.Ами като знам, че не ползваш таквоз чудо на техниката...от дье да се сетя да питам... :lol: Пък и мен цяла седмица ме нямаше.Нъ'л знаиш.

Мда...изключих тотално :).

Link to comment
Share on other sites

185454_2157694020548_1192422260_2423465_7004298_n.jpg

 

Една четвърт от работата е свършена. Довечера ще го щракна с фотоапарата, да е види по-ясно.

Link to comment
Share on other sites

Танасе, дай два ракурса де...че да разберем туй какво е всъщност. :huh:

 

Един отблизо и един отдалеч...както между другото смятам сега да направя аз - започвам да възкресявам динозаври....деба и тоя Спийлбърг дето си нямаше работа да ми пусне мухата (в случая "комара"). :laughing:

 

 

d9ff8983651644fe.jpgfef89170e6527f6a.jpg

 

Кехлибар от Балтийския регион с комар на около 50 милиона години.

Link to comment
Share on other sites

Туй го видях вече, но едно е мъгливо, второ нямам база за сравнение на големината - някакъв медальон ли е или е нещо по-голямо?

 

(на първата снимка ми изглежда като медальон ; на втората - като рицарски щит :bgrin:)

 

 

 

Само да не излезе нещо по-страшно от динозавър... Например - праисторическа жена...

 

Дам...като нищо може да се окаже, че жената всъщност е произлезнала от праисторическия женски комар, понеже така или иначе само женските индивиди смучат яко...кръв...и разни други работи.:devil

Link to comment
Share on other sites

Мвдальон е. Просто още не е изрязан от основния материал. Дължината е 7см. Една кибритена кутия е към 5. Всяко рамо на кръста е широко 1см. Плетениците вътре варират от 1,5 до 2 мм

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...