Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тепърва ми предстои да си купя примус, нормално шалте, голяма раница (че шетах с чужда), дишащи дрешки, панталон, ветровка и още неща, които считам с по-висок приоритет :]

Link to comment
Share on other sites

Casio PAW1300T-7V

Честито! Почти две години го нося и съм много доволен от машината. Слънчевите батерии и ежедневната синхронизация с атомен часовник са много яки функции. От сензорите единствения проблем е с отчитането на реалната температура. Когато ти е постоянно на ръката, корпуса на часовника се загрява сериозно от температурата на тялото и така не показва реалната температура на средата. Ако го оставиш обаче за няколко минути някъде за да се темперира с околната среда тогава вече показва точната температура. Това общо-взето е единствения му проблем.

Link to comment
Share on other sites

Честито! Почти две години го нося и съм много доволен от машината. Слънчевите батерии и ежедневната синхронизация с атомен часовник са много яки функции. От сензорите единствения проблем е с отчитането на реалната температура. Когато ти е постоянно на ръката, корпуса на часовника се загрява сериозно от температурата на тялото и така не показва реалната температура на средата. Ако го оставиш обаче за няколко минути някъде за да се темперира с околната среда тогава вече показва точната температура. Това общо-взето е единствения му проблем.

 

Мерси :) Иначе да, това е единствения недостатък, но не е болка за умиране, пък и както каза сваляш го за 1-2 минути и е готов, а и аз основно ще го ползвам за измерване на температурата на водата, така че там още по - бързо ще се сверява. :punk

Link to comment
Share on other sites

Тепърва ми предстои да си купя примус, нормално шалте, голяма раница (че шетах с чужда), дишащи дрешки, панталон, ветровка и още неща, които считам с по-висок приоритет :]

Аз лично не бих ги поставил с по-висок приоритет. И всичко това си го купи от С-я, а по възможност и извън БГ. За толкова продукти в П-в ще ти одерат кожата. Да не говорим, че ще купиш застояла стока :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Живея (отново) в София. Отделно, че за такива неща преглеждам и вторите употреби. А и за дрешки съм по-склонен да рискувам да купувам отвън.

 

И все пак, какво ще визираш, като добри чорапи? Материя, тип?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

И все пак, какво ще визираш, като добри чорапи? Материя, тип?

Coolmax, нещо като това на Фалке: http://www.socksfox.com/falke-tk1-trekking-coolmax-socks-p-89.html

Аз лично ползвам подобни както през лятото така и през зимата.

 

Избягвай марката Mund, тъй като в Б-я има много ментета от нея.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с това:

Цък

Първи впечатления - много добри.Цели 10-12 градуса надолу.

 

П.П. А гледам и останалите температури (дъно, хардове, даже и видео) се смъкнали надолу с по 2-3 градуса.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Хах, ми чуди се още. :lol: .Единственото ми куцо звено в охлаждането, беше това на професора.А сега каква блажена тишина е наоколо. :zzz

Хич не се чуди ми направо го слагай.

 

Е то това ясно, само трябва да се прибера преди това вкъщи при машината. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След поста на Блекгардиъна се разрових в ибея да поогледам кви касиота има и тоя много ми хареса. От 2 дена го нося и макар че никога не съм вярвал че ще го кажа точно за Касио - УНИКАЛЕН часовник (няк'си винаги като чуя Касио и първото което ми идва е ЕЛКА). По нищо не отстъпва на спортните за по 1+ К лв.......

 

GW-7900B-1ER.jpg

Link to comment
Share on other sites

ASUS K73SV-TY136D/17.3/I7-2630

 

K73.jpg?1315844883

 

• CPU

Intel® Core™ i7-2630QM Processor (6M Cache, 2.00 GHz)

 

• LCD

17.3" 16:9 HD+ (1600x900) LED backlit, Glare

 

• Chipset

Intel® HM65 Express Chipset

 

• Memory

8GB DDR3 1333 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM socket for expansion up to 8 G SDRAM

 

• VGA

NVIDIA® GeForce® GT 540M with 1GB DDR3 VRAM

 

• HDD

640GB 5400rpm

Edited by Teddy-King
Link to comment
Share on other sites

Убих си тел-а (е51) и днес се нахлузих с един Галакси еС II. Чудих се чудих и накрая викам и без т'ва ще ме е яд какво и да си взема - при положение, че 3 години изкарах с тоя гнусен симбиан и му свикнах - барем да видим белия свет какво ползва. Те така. Сега ще подпуквам темата за Галакси 2-ката, че ми трябваха 2 часа докато разбера как се сменя мелодията.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...