Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Сега ще подпуквам темата за Галакси 2-ката, че ми трябваха 2 часа докато разбера как се сменя мелодията.

Муаахахахааа..., лаик!

 

Иначе - Честито! :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Амии, да се бяхте обадили, щях да ви ги доставя с по-добра цена....Все пак, това е едно от заниманията ми.

 

В края на месеца мисля да взема едни 17", така че ще те потърся тогава.

Link to comment
Share on other sites

Убих си тел-а (е51) и днес се нахлузих с един Галакси еС II. Чудих се чудих и накрая викам и без т'ва ще ме е яд какво и да си взема - при положение, че 3 години изкарах с тоя гнусен симбиан и му свикнах - барем да видим белия свет какво ползва. Те така. Сега ще подпуквам темата за Галакси 2-ката, че ми трябваха 2 часа докато разбера как се сменя мелодията.
Хосте, предстоят ти два периода:

1) Мамичката ти и шибан Андроид! (+ дълга поредица от сочни и влажни)

2) Е*ати яката операционна система*

_____________

* Стига да ти стигнат нервите да преживееш период 1.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз явно съм го пропуснал първия и съм влезнал директно във втория. Бях в период "мамицата ти, тъп телефон" обаче. Който преодолях с подмяна. Той такива проблеми за в близкото бъдеще от 2 години няма да има.

Link to comment
Share on other sites

Брат ми го приеха студент и реших да му направя следният подарък:

 

Alienware M14X - Nebula Red with Soft Touch Finish

Intel Core i7 2760QM 2.4GHz (3.5GHz w/Turbo Boost, 6MB Cache)

8GB Dual Channel DDR3 at 1600MHz

14.0" High Def+ (900p/1600x900) with WLED backlight

3.0GB DDR3 NVIDIA GeForce GT 555M using NVIDIA Optimus technology

500GB 7200RPM SATA 3GB/s

Genuine Windows 7 Home Premium 64 bit Service Pack 1

Soundblaster X-Fi Hi Def Audio

Intel Wireless-N WiFi Link 1000 a/g/n

Internal Bluetooth 3.0

 

Alienware Orion M14x Backpack

 

M14x_SystemColor_NebulaRed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Евала! И аз си мечтаех за такъв, но 1 човек от форума, чието име няма да споменавам, защото инак цял живот ще го дебнат майните ми, ме прееба!

 

Със здраве да си го ползва и дай боже всеки му брат като теб! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Брат ми го приеха студент и реших да му направя следният подарък:

 

Успя значи да се справиш. Браво!!! Много сериозна машина!

Link to comment
Share on other sites

Your recent order on the Apple Online Store has been received.

 

We are pleased to send you this order confirmation containing details of your order placed on 07/10/2011.

 

 

iPhone 4S White

 

Честито!

 

Ще ме извиняваш обаче, но си голям сектант. Купи го преди дори да изчакаш да му излезе ревю. :) Не те ли притеснява, че може да не си заслужава?

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извиняваш обаче, но си голям сектант. Купи го преди дори да изчакаш да му излезе ревю. :) Не те ли притеснява, че може да не си заслужава?

Ревюта не чета за нищо и слабо ме интересуват. Не виждам какво сектантско има. Харесва ми модела, знам му параметрите и възможностите. След като ми харесва какво друго да му мисля?

Link to comment
Share on other sites

Your recent order on the Apple Online Store has been received.

 

We are pleased to send you this order confirmation containing details of your order placed on 07/10/2011.

 

 

iPhone 4S White

 

techspecs_white.jpg

 

 

Откъде, как и колко? Че трябва да взимам на жена ми нещо подобно и се чудя кой модел и дали сега, след месец или два...

Link to comment
Share on other sites

Откъде, как и колко? Че трябва да взимам на жена ми нещо подобно и се чудя кой модел и дали сега, след месец или два...

Първоначално мислих да е от САЩ, но разликата спрямо цената в Англия не е голяма и затова от там си го поръчах. 499 паунда е цената. Доставката до Бг е 1.20 паунда. На 14-ти би трябвало да го изпратят.

Link to comment
Share on other sites

на жената? стига бе дедо кви са тия подаръци и то на жена ти която вече така или иначе ти е жена , взимай и една 1208 с фенерче и два шамара да знае кой командва .....

Link to comment
Share on other sites

Ревюта не чета за нищо и слабо ме интересуват. Не виждам какво сектантско има. Харесва ми модела, знам му параметрите и възможностите. След като ми харесва какво друго да му мисля?

 

Аз без да прочета ревю (поне 3 и от различни източници, че някои взимат пари от производителя) не купувам нищо. Може да е пълен боклук с лъскава реклама. Няма аз да се набутвам я.

 

Използвах думата сектантство, защото го взе веднага след като го обявиха. А от къде му знаеш възможностите като не е в продажба още и никой не е имал шанс да го разчелоти?

 

Няма да спорим сега. Аз просто исках да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Аз без да прочета ревю (поне 3 и от различни източници, че някои взимат пари от производителя) не купувам нищо. Може да е пълен боклук с лъскава реклама. Няма аз да се набутвам я.

Използвах думата сектантство, защото го взе веднага след като го обявиха. А от къде му знаеш възможностите като не е в продажба още и никой не е имал шанс да го разчелоти?

Както ти споменах ревютата слабо ме интересуват. Не ме интересува какво мислят други за даден продукт. Щом ми хареса си го взимам. Доста често когато отида в някой магазин и даден продукт ми хареса си го купувам. По твоята логика трябва да се прибера вкъщи. Да седна на компютъра и да видя какво ДРУГИте хора мислят за него. В край на сметка АЗ ще съм потребителят и АЗ ще си го използвам.

В доста големи детайли съм запознат с iOS. От малко след обявяването. Няма нищо което да ме изненада. По - бърза версия на 4 си купувам и с по - високи параметри на камерата. Кажи ми кое е това нещо което не знам в момента и би ме спряло да си го купя? Всички параметри са известни и не са някаква тайна.

Link to comment
Share on other sites

Воксе , едно време дядо ти като си е купувал мотика дали е преглеждал ревюта ? Или е гугвал из селските вечеринки за кво стааа въпрос и здрава ли е мотиката..... :blink:

 

Лошо е когато интернет и всичко друго ти се омесят прекалено много :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

zlobile, има хора, които си правят сметка на парите и взимането на нов телефон особено в този клас е покупка, която могат да си позволят веднъж на година... напълно го разбирам w00x в случая. Бил съм в това положение...

Link to comment
Share on other sites

Честито!

 

Ще ме извиняваш обаче, но си голям сектант. Купи го преди дори да изчакаш да му излезе ревю. :) Не те ли притеснява, че може да не си заслужава?

А дали пък не е нужно да го чака? Дали пък няма "previous encounters'?

'

Откъде, как и колко? Че трябва да взимам на жена ми нещо подобно и се чудя кой модел и дали сега, след месец или два...

 

Имам странното чувство, че има нещо много странно в тая връзка хахха

 

Воксе , едно време дядо ти като си е купувал мотика дали е преглеждал ревюта ? Или е гугвал из селските вечеринки за кво стааа въпрос и здрава ли е мотиката..... :blink:

 

Мотиката си е мотика, Васе, не ме карай да съжалявам за свои действия. Здрава е и здраво пада...

Link to comment
Share on other sites

Нищо хаотично няма, само не стана ясно дали трябва да се ти тегля една хубава благословия или се налага да ти обяснявам нещо по-подробно...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Воксе , едно време дядо ти като си е купувал мотика дали е преглеждал ревюта ? Или е гугвал из селските вечеринки за кво стааа въпрос и здрава ли е мотиката..... :blink:

 

Лошо е когато интернет и всичко друго ти се омесят прекалено много :ph34r:

 

Ако обичаш.

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=81445

 

Аз поне чета обективни ревюта за продукта, който смятам да закупя, а не се допитвам до форумни капацитети в автомобилостроенето.

Не мога да си позволя да дам 1000лв за телефон и да видя, че той има нещо, което СУПЕР МНОГО ме дразни, но то не се вижда в брошурата или с 10 минути разглеждане в магазина. После да го захвърля на страна и да си купя друг телефон/продукт за 1000лв.

 

Всички четат ревюта и правят проучване преди да купят продукт или да направят нещо в което има риск, zlobil-а само може да хейтва и да се чуди за какво да се закачи, за да може да пусне "шега".

 

А дали пък не е нужно да го чака? Дали пък няма "previous encounters'?

 

Previous encounters с това устройство? Почти съм убеден, че няма.

 

Все едно. Всеки си преценява разхода.

 

Като си купувах DJ конзола бях прегледал всичките варианти в този ценови диапазон. Знаех им минусите, знаех им функциите на изуст, бях ги гледал по магазините и знаех точно какво искам. Затова си поръчах такава, която не бях виждал на живо, но бях силно информиран за нея. И получих това, което очаквах. Ако бях се нахвърлил на първата, която ми влезе в полезрението, щях да остана разочарован.

Link to comment
Share on other sites

Всички четат ревюта и правят проучване преди да купят продукт или да направят нещо в което има риск, zlobil-а само може да хейтва и да се чуди за какво да се закачи, за да може да пусне "шега".

Аз хем ти казах за ревютата и ти пак. Ще ти дам един пример. Преди няколко години когато си купувах колата пак не четох никакви ревюта. Обикалях магазините докато си харесам. Когато си я харесах за твой ужас, не тръгах на чета никакви ревюта. Сумата за която говорим е ~50 пъти над тази на телефона ;). Щом съм го харесал и съм преценил, че това е модела го взимам. Не искам чуждо мнение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...