Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От шпилка, две гайки и стар челник си направих стойка за глава за камера, която принципно струва около 150$. Няма как да не съм доволен от себе си :)

Link to comment
Share on other sites

Установих, че класически часовници със стрелки адски много ме дразнят, ако ще и да са супер тузарски, затова напоследък търсих многофункционален часовник, който най-вече да предлага световно време в различни часови пояси и разни други полезни функции и най-накрая се спрях на Casio Pathfinder Tough Solar Atomic Titanium PAW1300T-7V. Много здрава и най-вече изключително полезна машинка.

 

paw1300t7vxlarge.jpg

Link to comment
Share on other sites

godfather Suunto не ти ли харесват ?!?

Харесват ми доста, даже първоначално точно за Suunto си мислех. Обаче те са повече със спортна насоченост. Няма я най-важната функция, която ми трябва - бързо прехвърляне през голям брой часови зони с показване кодовете на съответните градове. Освен това Tough Solar (зареждане от ежедневната светлина и на практика липса на нуждата да се сменя батерия изобщо), както и World Atomic Timekeeping (автоматично сверяване на часовника по радиосигнал в доста места по света) са другите две функции на Casio, които много ми допаднаха. Вече барометъра, компаса и термометъра са допълнителни полезни глезотийки. А, забравих и за тънкия титаниев корпус на часовника, което също е забележителна характеристика.

 

Ако не е тайна, какви пари е тази красота?

Не е скъп, при нас е само $350 пари - напълно прилична цена за подобна машина. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако не е тайна, какви пари е тази красота? Сигурно струва колкото телефона и компютъра ми взети заедно, ама :D От много отдавна не мога да си намеря часовник със циферблат (мразя стрелковите), който наистина да ми хареса...

 

иначе да се изфукам, че смъкнатата ми кожа показва първи признаци на възстановяване :]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Установих, че класически часовници със стрелки адски много ме дразнят

 

Като изключим че адски много ме дразни каквото и да е да ми тежи на която и да е от ръцета и възможно най-тънката халка сменям през 2 часа ту на едната ръка ту на другата... ако някой ден се прежаля да си взема часовник евентуално нещо абсолютно изчистено и възможно най-малко и леко... примерно нещо такова:

 

PR_115_0653_3_071.jpg

 

Възможно най-тънко, леко и здраво.

 

ПС: Само размишлявам на глас де, близките години не се очертава да си купувам какъвто и да е часовник още по-малко този от снимката... засега за справка "точно време" (и коя дата сме аджеба) телефона ми върши перфектна работа :)

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ БЪДА БАЩА!

 

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

Е те това вече е хубава новина.

 

Честито от мен, живи здрави и само спокойствие и силна храна и за 2ма ви.

 

И въпреки че не е баш така както все го говоря и може при вас да не се усети никаква разлика, все пак вземете се наспете преди да се роди че след това си е***о капаците със спането :)

Link to comment
Share on other sites

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

Супер новина! Пожелавам безпроблемна бременност и да ти е живо и здраво бебчето :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

 

честито. при толкова отделено време за изработка, няма начин продуктът да не е сполучлив. да сте живи и здрави и нека всеки бял косъм да си заслужава добрите спомени.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Нямаше как да ми доставите по-голяма удоволствия с тази новина, дори след прекарания уникален, първи за мен 8-ми декември, на сутринта като разбрах бях невероятно щастлив, останалото ще си го кажем, като се видим.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

 

Честито,Видене ! Това е най - хубавото нещо което може да се случи на човек. Пожелавам лека и безпроблемна бременост на булката, пък другото - като направим главите.... :beerchug

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен!И нека да са 2 за да е по-весело :woot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...