Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Току-що се оказа че една моя съученичка с която седяхме през ред в 5 клас в лиляната (и която аз усилено зарибявах, ма не ми провървя щото ходеше със 7мокласник :laughing: ) e процъфтяваща поп-фолк звезда . :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

http://www.facebook.com/search/?q=bobcheva...3.3806510838..1

 

http://vbox7.com/play:de10d8b5

 

ПП. http://www.tiankov.com/index.php/performer...e/bg/aleksandra

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Е то че и аз познавам една от блока.Преди си играехме заедно като малки ся е поп-фолк певица.Става въпрос за Цветелина Янева.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли като я виждам ми се припокрива поне с още 6-7 други певачки дето не им знам имената?!

 

Не, но това не пречи да е чаровна.

Link to comment
Share on other sites

Грозна, натруфена пачавра с изглед на 40 годишна пърцуца. Всъщност познавам куп 40 годишни с много по-добър вид. Тази е отврат :sick

 

Сега като се замисля, ако някоя, която познавам стане подобен боклук бих се почувствал засрамен :sick:

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми харесва, но мисля, че минаваш леко добрия тон... все пак това си е наше мнение, че не го харесваме момето. И чак "пачавра" и ти да си засрамен от чужди действия... и ти май си пийнал тази вечер :)

Link to comment
Share on other sites

Грозна, натруфена пачавра с изглед на 40 годишна пърцуца. Всъщност познавам куп 40 годишни с много по-добър вид. Тази е отврат :sick

 

Сега като се замисля, ако някоя, която познавам стане подобен боклук бих се почувствал засрамен :sick:

 

А някоя от тях да е неженена, без връзка и да харесва по-млади мъже? :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми харесва, но мисля, че минаваш леко добрия тон... все пак това си е наше мнение, че не го харесваме момето. И чак "пачавра" и ти да си засрамен от чужди действия... и ти май си пийнал тази вечер :)

 

Момък, стегни се моля те. :laughing:

 

А някоя от тях да е неженена, без връзка и да харесва по-млади мъже? :)

 

Намират се. Само че в повечето случаи вече веднъж женени :laughing:

Всички около тая възраст харесват по-млади мъже :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А някоя от тях да е неженена, без връзка и да харесва по-млади мъже? :)

А що трябва непременно да е неженена, то не пречи... :bgrin:

 

П.П. ...и правилното е омъжена, ама карай...теб вече те разбрах, че си "би". :devil

Link to comment
Share on other sites

Момък, стегни се моля те. :laughing:

 

Намират се. Само че в повечето случаи вече веднъж женени :laughing:

Всички около тая възраст харесват по-млади мъже :laughing:

 

А. Аз неомъжвани в сегашно време го казвах. В бъдеще не е проблем почти никакъв. Всеки прави грешки.

Интересно. :) Освен да ти дам една снимка с контакти отзад и като седнеш на маса да я пускаш на обиколка.

 

А що трябва непременно да е неженена, то не пречи... :bgrin:

 

Е няма да развалям семейства сега. Крива поста е. Особенно като става въпрос за жена с която не можеш да имаш реално бъдеще в дългосрочен план.

 

Edit: Midex, приемам поправката за женена и омъжена. Винаги съм ги бъркал. Като "женска" и "дамска".

И не, не съм "би". Просто мога да посоча с пръст хубав мъж като го видя.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

А някоя от тях да е неженена, без връзка и да харесва по-млади мъже? :)

 

Що ти какво ще я правиш? Щом Десито Банова ще я връщаш съмнява ме да ти покрият критериите :lol:

 

П.П. ...и правилното е омъжена, ама карай...теб вече те разбрах, че си "би". :devil

 

Тормоз до дупка, а? Не че не си го търсеше :rofl:

 

 

А. Аз неженени в сегашно време го казвах.

 

Абе той за минало имаше предвид

 

 

 

Е няма да развалям семейства сега. Крива поста е.

 

Леле колко си заблуден... просто ми е трудно да ти обясня дори не-накратко... ама само да те запитам пък ти сам ще си отговориш - смяташ ли че зависи единствено от теб това? И кое те навява на мисълта че "ответната страна" ще почне да прави "планове за бъдеще в дългосрочен план"?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Raptor-е кога ще ни водиш на интелектуални срещи с твоите познати (дами). Не за друго, тебе да не те изкушават. Да отхвърлим от гърдите ти тая тежест... да не те затиска нощем под чаршафите :D ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Raptor-е кога ще ни водиш на интелектуални срещи с твоите познати (дами). Не за друго, тебе да не те изкушават. Да отхвърлим от гърдите ти тая тежест... да не те затиска нощем под чаршафите :D ;)

 

ХАХАХАХАХАХ - ти ще си интересен в тая схема ми се струва. Дефинирай между другото интелектуални срещи - интересно ми е.

 

Аз пък напук отново прекарах новогодишната нощ с млади хора (19-25), даваха ми максимално по 26 години девойките - аз се усмихвах доволно. :laughing:

 

Между другото Мис Пловдив не знам защо бе решила да се гримира като гейша - мен лично ме уплаши.

Link to comment
Share on other sites

Що ти какво ще я правиш? Щом Десито Банова ще я връщаш съмнява ме да ти покрият критериите :lol:

 

Тормоз до дупка, а? Не че не си го търсеше :rofl:

 

Абе той за минало имаше предвид

 

Леле колко си заблуден... просто ми е трудно да ти обясня дори не-накратко... ама само да те запитам пък ти сам ще си отговориш - смяташ ли че зависи единствено от теб това? И кое те навява на мисълта че "ответната страна" ще почне да прави "планове за бъдеще в дългосрочен план"?

 

Е тя пък Банова щото е страхотна. Айде моля ти се.

Какво ще я правя? Ще седна срещу нея и ще и изброявам косурите в очите.

 

Защо да съм си го търсил не разбирам?

 

Разбрах той за какво имаше на предвид.

 

Ами в същност не съм заблуден хич. Смятам, че не зависи единствено от мен, но зависи до някаква степен, а това е ненужен риск. И нищо не ме навява на подобна мисъл, но тя отново е вероятност и ненужен риск.

 

Можех да ти отговоря и по друг начин на последното, но щеше да е несериозно от моя страна и можеше да се приеме по неочакван начин.

 

Тя щом е тръгнала по чуждо, то ти тепърва ще и разваляш семейството, дам :)

 

Тя каквото иска да прави. Идеята е мен да не ме тормози съвестта. :)

Link to comment
Share on other sites

Интелектуални в курсива на да се сети да си сложи възглавница между главата и таблата за да не нарани лака на спалнята. Ти какво очакваше.

 

Впрочем не знам какви са ти впечатленията от 25-6 годишните, но моите са, че дори тези минаващи за "умни" са крайно ограничени, крайно прибързани в заключенията си и много едностранчиви.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Споделям впечатленията ти в поне 85% от случаите. Като имаш предвид разбира се, че не визираме контигент на чалгатека, а "по-специални" деца.

Link to comment
Share on other sites

Споделям впечатленията ти в поне 85% от случаите. Като имаш предвид разбира се, че не визираме контигент на чалгатека, а "по-специални" деца.

 

Абе какво стана по моя въпрос. :) Да ти приготвям ли снимка с контакти на гърба или ще ми ги разпратиш във фейсбук-а :D

Link to comment
Share on other sites

А що трябва непременно да е неженена, то не пречи... :bgrin:

 

П.П. ...и правилното е омъжена, ама карай...теб вече те разбрах, че си "би". :devil

 

Тва ми звучи като печка "Перник". Квито и дърва да метнеш - все ги гори. Не подбира :laughing:

 

Човека, към който е написано това - да не се засяга. Просто се майтапя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Жена ми днес се сдоби със P2270... доволно евтин като за Full HD монитор... верно TN ама тя няма особени претенции :)

Тцтц...да знаех, че такива подаръци правиш и аз щях се оженя за теб :)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...