Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Аз пък, като по-прост, уважавам захранвания дето тежат над килограм.

Или по-точно онея дето евентуално ако не успеят да те надживеят заради някакви си 1-2 години , след като ги разглобиш и им върнеш карантиите за старо желязо ще си избиеш поне 1/8 от цената на захранването ... на времето :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PoV, Chieftec, да речем. Нещо от порядъка на 60-65лв.

 

Еб**и колко съм заблуден. Пък аз си мислех че хубавите са над 200 кинта :) Щото разните Enermax, Thermaltake, Corsair 600W и нагоре са по толкова... май се гледаше дали са "Active PFC" каквото и да значеше това а имаше няколко Fortron-a които са такива и те но цената им беше коренно различна от другите фортрони.

 

Сега забелязвам че има доста евтини фортрони, явно затова и е взела да им се нови такава слава.

 

 

Едит: Прав си. Аз се замислих че това което за някой би било върха на сладоледа за друг няма да е нищо особено, но всеки има различни нужди... а фортроните наистина и цените са им паднали напоследък и като чета им е паднало качеството (то имаше една тема където ги бистрехме тези неща май).

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ебати как виждаш човека да събере машина за 350 лева и да даде 200+ за захранване ?? Това са сравнително безпроблемни марки, на сравнително поносима цена. Високия клас Фортрони предполагам са окей, но смятам че ако ще се дават много пари за захранване, има фирми дето го могат много по-добре от Фортрон. Едната даже си я споменал по-горе. Но и цената им е колкото средностатистическа компютърна конфигурация. Нямах намерение да споря кои захранвания са THE BEST, а да го посъветвам кое захранване ще му свърши работа, на прилична цена.

Link to comment
Share on other sites

Имам си рутерче MikroTik RouterBoard 750. Сега остава да взема да го настроя и да разкарам LinkSHIT-a...
Бре, нашия се цели на високо :D Следващия - cisco :P

 

sek800 честито.

 

И аз да се изфукам - имам бели зъби!

Link to comment
Share on other sites

Бре, нашия се цели на високо :D Следващия - cisco :P

 

Аз за PePlink Balance се бях засилил но цената е четирицифрена в долари та реших да мина по-скромно :)

 

 

Можех и едно CISCO да взема но беше само 1мбита външния нет и реших да пропусна.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Пламка, честита ви колица. Супер е и вози страхотно, голям клас е все пак. Със здраве да я карате и ви желая да нямате необходимост да харчите много пари по нея, но ако се наложи, да имате парите :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси на всички за пожеланията!И напук на всичко си купих бензин 1.8 140 коня.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Имам нов плейър и ще ходя да си взимам сертификата :D FCE не струва много ама за сега това.като стана студент CAE :)

 

ПС:Пак ще мога да си гледам филми в час :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

всичко е адски хубаво, но 1.9cdti е мотора на тая кола.

Много хора ми го казаха,ама аз съм доволен и на 1.8-мака.Има достатъчно добра динамика,въпреки,че 1.9 за някой е по-добре като вариант.

Иначе да се изфукам,че колата даде смесен разход 6.4/100,и че се кара с тези маратонки по-удобно.

Link to comment
Share on other sites

Имам си малко,женско котенце :)

Как да си го кръстя :) За сега му викам Мише,щото ми е миличко,но дайте някакви предложения:)

 

"мише" идва от Миша, дайте някакво предложение,нещо женствено,красиво :)

 

ред2: май се спряхме на Леа,защото на Леонардо Давинчи я намерихме :)

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

"Ирина" може.Имаме нова готварска печка,утре или другиден трябва да пристигне и шкафа.Добра е за тази цена :) Gorenje.

 

А печката кръстете Станка :rofl:

 

Благодаря :) Леа как ти се струва? :)

 

Да ѝ намерите братчето Люк, задължително преди да ги е намерил баща им и да ги закара при императора на котките за да ги посвети в тъмната страна на котешката сила!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...