Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Получих предложение за нова работа :)

 

Честито. :) Ако си заслужава, направо няма какво да се замисляш. Промяната винаги е добър ход.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито. :) Ако си заслужава, направо няма какво да се замисляш. Промяната винаги е добър ход.

 

Благодря,определено си заслужава

Вече си пуснах предизвестието

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да се изфукам, че като студент на БСУ получавам оригинален сд-кей (1 бр) за всичко изброено по-доло

(съжелявам че е в такъв вид, но копнах сорс-а на падащото меню на download страницата :) )

 

<Редактирано от Midex>

Който не вярва - http://img8.imagesha...afwafwafawf.jpg :)

 

Ако на някой му трябва нещо да свирка.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Пазу, извинявай ама ги махнах ония километрични фермани. Ако искаш приложи ги в поста си като doc-файл или картинка, но в онзи вид просто няма как да остане.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да се изфукам, че като студент на БСУ получавам оригинален сд-кей (1 бр) за всичко изброено по-доло

(съжелявам че е в такъв вид, но копнах сорс-а на падащото меню на download страницата :) )

 

<Редактирано от Midex>

Който не вярва - http://img8.imagesha...afwafwafawf.jpg :)

 

Ако на някой му трябва нещо да свирка.

 

Предполагам, че срещу семестриалната ти такса и кола могат да ти наемат да те вози ;) :):)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че срещу семестриалната ти такса и кола могат да ти наемат да те вози ;) :):)

1во че аз съм със стипендия ;)

2ро че учебниците ни ги дават без пари,имаме оборудване от най-висока степен (селски парчета за колеги - също),безплатни екстри дето са бая на брой и като направя една сметка че един приятел учи в ПУ и е дал за учебници около 350 лв и таксата му е 400 лв .. мисля че нещата се уравновесяват. Единствената набутвация е квартирата ... ама тва е .. за любовта кво ли не се прави :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стипендия от 1-ви курс?

 

____________________

 

Тоя нещастен университет го номинирам като кандидат нумер уно за изтегляне акредитацията за юридически факултет >

Семестриални такси

определени на основание чл.12, т.8"в" от Правилника за дейността на БСУ и заповед № ФСО-25 от 9.06.2009г.

 

І. Бакалавърски програми и специалност „Право”

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ахам , страхотен си в кавички , както винаги :)

 

А това прочете ли го ? http://www.bfu.bg/news/index.php?url=news-detail.php&id=82

 

И стипендията е за успех от гимназията ;)

 

ПП. И се сетих още нещо. Докато във държавните ВУЗ-ове, преподавателите имат личен интерес да те скъсат я за парички, ако си колега или грозна колежка , я за свирчица ако си хубава колежка :lol: , то тук на тези не им дреме особено дали ще си вземеш изпита или не, щото поправките и особено ликвидациите излизат доста солено и премиите на тези в комисиите идват приблизително , колкото парите под масата на преподавателите във държавните , само дето в случая е легално :lol: и по този начин някакси имаш обективна оценка, а тва е бая важно ако мислиш рано или късно да си бачкаш по специалността, както аз в случая ;)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Днес готвих фасул (по-известен като бопппппп) :)

 

Стана много добър! Усъвършенствам се, ей, хора.

 

Дано само Жоро като го опита да не ме обгази :)

 

Абе, уж сменях водата 2 пъти, ама знае ли човек.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да се изфукам, че като студент на БСУ получавам оригинален сд-кей (1 бр) за всичко изброено по-доло

(съжелявам че е в такъв вид, но копнах сорс-а на падащото меню на download страницата :) )

 

Който не вярва - http://img8.imagesha...afwafwafawf.jpg :)

 

Ако на някой му трябва нещо да свирка.

 

Я гледай ти. Безплатен софт раздавали. Освен Win7 има ли нещо друго? И тоя Win7 да не се окаже Evaluation?

 

ПП. И се сетих още нещо. Докато във държавните ВУЗ-ове, преподавателите имат личен интерес да те скъсат я за парички, ако си колега или грозна колежка , я за свирчица ако си хубава колежка :lol: , то тук на тези не им дреме особено дали ще си вземеш изпита или не, щото поправките и особено ликвидациите излизат доста солено и премиите на тези в комисиите идват приблизително , колкото парите под масата на преподавателите във държавните , само дето в случая е легално :lol: и по този начин някакси имаш обективна оценка, а тва е бая важно ако мислиш рано или късно да си бачкаш по специалността, както аз в случая ;)

 

Именно, защото поправките и ликвидациите ти идват солено, а са и легални, имат интерес да те скъсат на редовна сесия, за да те обрулят после пак.

 

И ква е тая специалност 400лв в ПУ? Най-скъпата е 230 МОЖЕ БИ и то на семестър. Нормално са си по 130-150лв.

Link to comment
Share on other sites

Айде обясни ми как по-точно ще те скъсат на нормална сесия след като си добре подготвен ? Потвърждаваш думите ми :)

 

Днеска извадих 4ка по макро. Изпитани бяха финанси 1ва и 2ра група (съответно начинаещи и напреднали с английски)- 60 човека. От тея 60 човека , ~35 имаха 2ки - най-големите айляци от нашата група бяха едни от тея 35. Имаше около 10 3ки , 4-5 4ки и останалото бяха някви изроди със 6ци, дето не са чували явлението "Кафе с Колега/и" :lol: ... и 2-3ма освободени.

 

ПП. Една от тея 2ки се падна и на съквартирантката. Ама хич не е заинтересована . Оная вечер за контролното по информатика съм обяснявал до 4ри сутринта (нощни птици сме и двамата) - изкара 2 щото явно очаква да извадя някоя магическа флашка и през въображемото usb на главата да и метна цялата data. 4ри дена учихме в нас по макро .. ама яко залягане . От сутрин (13 часа) до 5-6 сутринта (поне аз), за тва време реалното и подготвяне на нея е било не повече от 2 часа общо. Да не говорим че снощи беше на бар до 4ри .. и сутринта едвам я вдигнах от кревата.И на всичкото отгоре най-интересното е че със взлом нахлува през 2-3 часа в стаята ми с въпрос от сорта на "Жоро , кво беше еластичността на цените?" и докато започна да обяснявам чувам "Ох.. заеби го тва учене. Знаеш ли че Иво/Николa/Иван/Драган/Петкан не ми пишат във фейсбука :("

 

Ай ся земи ... по-пра-вка :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Айде обясни ми как по-точно ще те скъсат на нормална сесия след като си добре подготвен ?

Оооо. Айде моля ти се. Ако реши - ща скъса и това е. На един колега му дадоха последователно 4 допълнителни въпроса - все за 6. Докато на 4-я вече не успя да го развие добре и му казаха ем колега няма 6. А имаше един преподавател, който като пусне 3-ма на редовната сесия и го бъзикаха други преподаватели, че много се е отпуснал този семестър. Късаше наред докато не му дадеш някой лев. При него само така се минаваше. ДОбре, че беше в другия факултет, та ми се размина да му плащам на тоя боклук. Та ако реши някой да се заяжда нищо не може те спаси. Имам приятел, на който целия поток ходеше на ликвидация, щото плащаха за провеждането й, и доцентката си докарваше сигурно 2 заплати допълнително заради изпитите.

Link to comment
Share on other sites

Преди известно време имах съмнения относно негативната слава на свободните/частни университети... докато не се сблъсках с част от новите си колеги. Онзи ден един гений на политологичната мисъл обясняваше, че "парите са измислени от правителството на Чингис хан в Китай". Пък парите като разменно средство били джобните пари :)

 

Та с конкуренция от този вид... да се хвалиш с 4ка... брей, брей :)

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Преди известно време имах съмнения относно негативната слава на свободните/частни университети... докато не се сблъсках с част от новите си колеги. Онзи ден един гений на политологичната мисъл обясняваше, че "парите са измислени от правителството на Чингис хан в Китай". Пък парите като разменно средство били джобните пари :)

 

Та с конкуренция от този вид... да се хвалиш с 4ка... брей, брей :)

И аз с все още скромният си опит във висшето образование вече се убедих, че оценката от изпита не винаги даже много рядко означава реалните знания на индивида, а да не говорим за променливите от сорта на преподавател,колеги времето навън и кво ли още не дето може да те прецака на изпита :)

Link to comment
Share on other sites

И аз с все още скромният си опит във висшето образование вече се убедих, че оценката от изпита не винаги даже много рядко означава реалните знания на индивида, а да не говорим за променливите от сорта на преподавател,колеги времето навън и кво ли още не дето може да те прецака на изпита :)

Браво. Осъзнал си го на време. Ако не гониш успех заради стипендия или нещо от сорта - важното изпитите да отпадат. Още си спомням как ги гледахме едни първокурсниците на една ликвидация - мен ми беше останал изпит, пък те се явяваха за повишаване на оценката :):) Та им виках - абе ша ви дойде акъла, ама още явно ви е рано :)

Link to comment
Share on other sites

Та им виках - абе ша ви дойде акъла, ама още явно ви е рано :)

 

Аз не съм бил на подобни нищо че ми трябваше успех за стипендия но криво ляво го докарвах но имах колежки гонеха успех 6.00 за да могат да се докопат до някакви стипендии по програмата ФАР (или някоя от подобните) които бяха 3-4 пъти по-големи (поне) от нормалните стипендии и учеха като ненормални. Едната по едно време я свалях и бях да учим заедно - преписваше си лекциите по 2 пъти, прочиташе ги 3 пъти на ум и 1 път на глас... говоря за лекции по математика не за някакъв предмет като история примерно. Отделно решаваше всички задачи от упражненията 2ри път... Аз издържах 3 часа колкото да прочете някоя и друга лекция на глас и после да я препитвам за някоя и друга теорема.. честно на изпит по-подготвен не съм ходил

Link to comment
Share on other sites

Айде обясни ми как по-точно ще те скъсат на нормална сесия след като си добре подготвен ? Потвърждаваш думите ми :)

 

 

Ти базикаш ли се или наистина си толкова наивен??? Оценките, подготовката, кондицията и късметът са толкова индивидуални, субективни и моментни неща, че не знам колко просто да ти го обясня. Като за начало ще започна с думата кондиция - Физическо състояние, степен на физическа подготовка и издръжливост (от тълковен речник съм го извадила).

 

Да се изфукам - най-накрая ще водя Жоро на "Мъжка забавачка" с Асен Блатечки. Дано не ни мине котка път де, та довечера би трябвало да го гледаме. 1 ред на балкона. То май Жоро ще е на два балкона де :hump: Хахаха :)

Link to comment
Share on other sites

Първият ред не случайно е толкова евтин...

Нека оставим елементa на изненада, но дано не се развали общото впечатление от театъра laughing.gif

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Най-после съм щастлив собственик на нетбук s10-2_black.jpg

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...