Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

 

Пожелавам ти семейно щастие и това е един от най-хубавите постове които съм виждал - заедно с тези на др. съфорумници споделящи радостта си от бащинството/майчинството.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

 

Честито да ви е. Безпроблемна бременност на майката, браво на бащата. Абе изобщо, радвам се за вас, много се радвам :woot Да сте здрави да си гледате бебчето :)

Link to comment
Share on other sites

Е те това вече е хубава новина.

 

Честито от мен, живи здрави и само спокойствие и силна храна и за 2ма ви.

 

И въпреки че не е баш така както все го говоря и може при вас да не се усети никаква разлика, все пак вземете се наспете преди да се роди че след това си е***о капаците със спането :)

 

Усещам освен поздравления и съчувствие в тоя пост :laughing: Ти си помисли колко годишно ще ми сипнеш, че вече май синьо Джони трябва да пробваме :pirate. А сега жената както е бременна ако й се прииска кафе в 3 през нощта ще те викам тебе хахахах. Готви се в скоро време да ми идваш на гости, дано успея преди празниците.

 

Нямаше как да ми доставите по-голяма удоволствия с тази новина, дори след прекарания уникален, първи за мен 8-ми декември, на сутринта като разбрах бях невероятно щастлив, останалото ще си го кажем, като се видим.

 

Големи сте ми сладури. Ванчо особено. Само не разбрах отрезняхте ли горе като разбрахте или пак се напихте. Бях препоръчал шкембе :laughing:

 

Честито,Видене ! Това е най - хубавото нещо което може да се случи на човек. Пожелавам лека и безпроблемна бременост на булката, пък другото - като направим главите.... :beerchug

 

Галински, викам да почерпим Ники с ракия (имам една отлежала) и мезе кладница :laughing:

Както споменах, ще гледам да се съберем преди празниците, пък а ко не - след това.

 

Пожелавам ти семейно щастие и това е един от най-хубавите постове които съм виждал - заедно с тези на др. съфорумници споделящи радостта си от бащинството/майчинството.

 

Това верно е един от най-хубавите ми постове :rolleyes:

И трябва повече такива постове да има - действайте!

 

Честито да ви е. Безпроблемна бременност на майката, браво на бащата. Абе изобщо, радвам се за вас, много се радвам :woot Да сте здрави да си гледате бебчето :)

 

Другата седмица ще се ходи на доктор вече. Надяваме се всичко да е в ред. Здраве да има, другото ще го оправим.

 

---------------------------------------------

 

Благодаря на всички ви от сърце за пожеланията.

 

от мен с този много добър кавър в изпълнение на ТЕД :punk

 

It's the beginning of a wonnderful journey...

Link to comment
Share on other sites

Наздраве на всички приятели и съфорумци от мен :laughing:

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

http://www.youtube.com/watch?v=nrZBVCT0F1Y

Поздрав за бъдещия татко ! :)

Не ви познавам лично,но наистина се зарадвах като прочетох новината.Бъдете здрави,щастливи,лека бременност на жената и да си обичате много малката душичка!!! :)

Link to comment
Share on other sites

1.Вече имаме уред за компютърна диагностика на автомобили :rolleyes:

 

2.Вчера навъртях чукнах 160 000-те км. на Мегана.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Малко със закъснения го пиша мнението, но нямах интернет през последната седмица.

Да се изфукам, че за 6 дена направих 20 гмуркания. 3 от тях бяха на ~50 метра дълбочина. Плувах на 2 пъти с делфини. Единият път на 15 метра под водата, а другият само с плавници и маска. Посетих между 5 и 10 потънали кораби. Направих 5 нощни гмуркания. И така в този дух мога да пиша цяла нощ. Уникална седмица прекарах, ще ми държи "влага" много време.

 

DSC_7897.JPG

IMG_5962.JPG

Link to comment
Share on other sites

Клиент ми изпрати календара си за 2010 - на всеки месец е сложил цитат от Джелаледин Руми. Страхотно е. Отделно от него получих и глинено гърненце, пълно със свитъчета със стихове на Руми, да си теглиш случаен стих когато ти скимне - много оригинален коледен подарък.

 

 

Ето един подарък и за всички вас тук:

 

как може

да съм всички неща и нищо,

и да не съм полудял?

Но все пак ясно е,

че тази калинка в тревата

заявява: "аз съм"

с моя най-скрит глас,

а вятърът в своите криле ефирни,

чудесни,

изписва Твоето име.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Завиждам :)

 

Стиховете на Руми винаги са ми напомняли за една мисъл на Лоурънс Арабски: 'Бедуинът не би могъл да търси Господ. Той е уверен, че сам е част от него. Бог присъства във всяка негова дума, а ние наистина сме ощетили речта си, когато сме Го свели до къса и грозновата едносрична дума... '

Link to comment
Share on other sites

Днес, преди около час, направих невероятен и почти невъзможен за повтаряне удар на билярд и 6-7 човека които ни гледаха в денирото останаха с отворена уста, след това ми се скараха че правя джъмпоове и искаха да ни изгонят :D

Link to comment
Share on other sites

Секс-кафе-машината Нескафе Долче Густо пристигна :)

Link to comment
Share on other sites

Яна, искам кафе!

А за p4ela - Честито за кученцата. Обожавам кучета, които не са минали теста за котки :)

Link to comment
Share on other sites

Секс-кафе-машината Нескафе Долче Густо пристигна :)

 

и аз бях твърдо решен да си я взема ама като видях цените на дозичките и се отказах.

за тия пари ще пия възможно най-скъпото кафе което може да се намери в БГ

 

Само за справка Лаваца излиза не повече от 10-12ст. кафето.....

Link to comment
Share on other sites

и аз бях твърдо решен да си я взема ама като видях цените на дозичките и се отказах.

за тия пари ще пия възможно най-скъпото кафе което може да се намери в БГ

 

Само за справка Лаваца излиза не повече от 10-12ст. кафето.....

 

Капсулите и на Лаваца са доста скъпички, но аз пия по 1 кафе на ден, мога да дам малко повечко пари за качеството на кафето. А и основното предимство е, че нямаш никакво цапане, смяна на филтри, отмерване на дози - все неща, които веднага след ставане сутрин са ми особено неприятни :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...