Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Бахти кефа , аналоговия часовник на таблото ще спре да ми бърка в здравето вече ! Купих си табло с оборотомер и lcd часовник от блъсната джи-ти-ай-ка :) . Само да намеря време да го монтирам тея дни .. или след празниците :pirate

 

dsc00588t.th.jpg

 

Колко ли конски сили ще дава ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

FAIL!!!

 

При тях е тъкмо обратното трябва на 999 999 да го направи или 666 666 за престиж.Колкото ти е по-неунищожим ГолфУ толко си по-голем пич и ти.Даже ако си без талон, книжка и с 2 катастрофи си още "По-".

Link to comment
Share on other sites

татус бе , на корема отстрани.

прави ми го нейчо нейчев - нео

бих казал че е мнооого добър , да не кажа най-добрият в пловдив.

Работи много по чисто и внимателно от мамбата (на корема боли адски много , при мамбата за 4 буквички ми се взема здравето вдигнах температура 1000 пъти а тук за тая сложна картина с много светлосенки , цветове и повтаряне почна да ме боли чак най накрая) мамбата до сега ми беше фаворит , но напоследък се е занемарил и гледа да ги прави максимално бързо без да му пука дали боли или не , цените са му ужасно надути така че му казвам чао :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

новата ми придобивка от вчера :love

Ако не прави свирки изобщо не ми я хвали ... ;) Като изработка изглежда доста добре . Я кажи как се казва и телефон да звъннем на модела .

Link to comment
Share on other sites

Ако не прави свирки изобщо не ми я хвали ... ;) Като изработка изглежда доста добре . Я кажи как се казва и телефон да звъннем на модела .

 

Като гледам кръвта около устата и аз бих се замислил - малко я на вампир я на върколак ще го докарва :P

Link to comment
Share on other sites

тва е таен символ.

обяснявам на всички жени че ги обожествявам и винаги трябва да имам едно до мен .

а тайният замисъл е че всички жени са кръвопийци

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес официално завърших семестриално в ТУ. :) Остава ми само дипломната работа и съм инж. :P

 

Иначе като последна сесия 6.00 е отличен успех :D

Link to comment
Share on other sites

Доволно отопивам чашката Jim Beam с лед, отбелязвайки си първия вело-ден, след дългата пауза...

 

Fuklio !! Mene baika mi pristigna sled profilaktika. E ne beshe tochno dnes, no sega se setih :D Vreme e za otkrivane na sezona, makar i malko kysno :)

Link to comment
Share on other sites

Ти к'во, да няма да отваряш сергия или просто си си купил някой 'камион'... :bgrin:

Ами с моите темпове на каране до края на годината ще свърши ;). Тези дни като изкарат от склада ще взема още. Взех всичко което беше по рафтовете. При цена 6$ как да им откажа на хората ;).

 

Представи си колко чифта гуми сменя ако гори толкова масло :Д

Преди месец си всех чисто нови летни гуми. Основно карам извънградско и старите ме изкараха около 90 000 - 100 000 километра ;). Колата не ми гори изобщо масло. Просто минавам много километри и се налага честа смяна на маслото.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...