Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6.00 25/25 на изпита в университета

Стига , че сте братя, ами в близкото бъдеще и колеги ще да станете :) Иначе браво :)

Link to comment
Share on other sites

chopard-mille-niglia-gt-xl-chrono-speed-black-crown-detail1.jpg

 

 

Реплика е , за сега не мога да си позволя да дам 5-6000$ за оригинала но пък е първо качество красавец :rolleyes:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Реплика е , за сега не мога да си позволя да дам 5-6000$ за оригинала но пък е първо качество красавец :rolleyes:

Като продадеш ауди-то ще си купиш и оригинала. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като продадеш ауди-то ще си купиш и оригинала. :laughing:

офф. Като гледам пише долари,не едното ми двете Аудита трябва да ги махне ^_^

 

Инак си взех ей това рутерче. http://www.promolaptop.com/peripheral/lan-networking/11915

С телефона хваща доволно долу пред входа(аз съм на 6 етаж).Дано кара доста време :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Реплика е , за сега не мога да си позволя да дам 5-6000$ за оригинала но пък е първо качество красавец :rolleyes:

Колко пара се изръси и от България ли си го взе ?

Link to comment
Share on other sites

ебай , към 300лв ми дойде ама е невероятна реплика , в смисъл пак си е ментак ама е абсолютно 1:1 с оригинала

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Днес с колегите от Стара Загора направихме обща сбирка на Рено Клуб България в парка Аязмото.Събрахме се 33-ма човека и беше уникално хубаво

 

Изумен съм от зоологическата градина в Стара Загора.Препоръчвам на всеки да я посети.Можех спокойно да си изкарам там цял ден.Животните се гледат с много мерак и е много забавно.Просто неописуемо изживяване.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Абе незнам аз сигурно нещо съм сбъркан ама кво аджеба им харесвате на тия автомобилни сбирки ?

Тва съвсем сериозно го питам без да се заяждам с никой и аз съм бил на ауди клуб на сбирките и е ебахти тъпотията , събират се някви си хора кой от къде дошъл единственото общо м/у които е марката на колата ..... и кво ? голям праз че всички караме аудита като сме различни хора с различни итнереси , спират се колите и седим и люпим семки докато ги гледаме то поне да има кво да гледаме ми си гледаме 10+ годишните кошници и цъкаме с език колко са яки а в същото време като спре някой ЦЛ или Х6 на светофара ни падат пломбите .....ЕБАХТИ НЕСРАВНИМИЯТ КЕФ , мнооого по-забавно е да си бъркам в пъпа и да гледам ГТВ ама като казвам много по-забавно имам предвид несравнимо по-забавно.....

Разбирам хората които примерно си организират Гъмбалл 3000.... събират се баровци с ферарите и СУПЕР автомобили и си джиткат е тва е кеф..... те и тук от Алфа форума май имаха няква такава жалка инициатива...... то даже ме е срам да го напиша.... щели да си правят Български Гъмбал.... да го направят традиция и като минават през градовете хората да ги посрещат и изпращат , МУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА .... очаквам с нетърпение да минат през Пловдив и да си отделя от времето за да видя наредени 20 гроба 147 опа , 20 алфи 147......

 

 

 

Тва пак подчертавам че не се заяждам просто са си мои разсъждения , джозо просто поста ти ми ги напомни тия мои отминали мисли :)

Link to comment
Share on other sites

Abe po-princip ideqta si e dobra, no e typo realizirana. OPEL kluba se sybirat po nqkvi benzinostancii, deto kvo da pravish tam. Kafeta, semki deto vikash i tva e. Spored mene tva sybirane po sekti, toest marki koli, e typo po tozi nachin. Da se syberat hora v nedelq da rechem, po obqd oshte, da se napravi nqkvo party pokrai kolite i t.n. i t.n. e dalech po-dobre ot vechernite sbirki po razni benzinostancii. Minah prez edna sbirka na VW sektata na nqkvo EKO beshe i dokato zarejdam gorivo gi gledam haivanite, sedqt podprqli se po kolite i slushat muzika. Tva trqbva da e nqkva parodiq na Fast and Furious li, che az ne go shvashtam. Vednyj na 3 sedmici se pusnat dvama nqkyde da se drypnat, kolkoto da se otchete deinost, prez drugoto vreme samo se razsyjdava na koi kolata, edi kakva si bila, shtoto benzina i gumite sa skypi i ne stava vseki den da se dyrpat. Emi typo e spored mene. Syberete se nqkyde, napravete si veseloto, pyk kato tolkova e vajno, naredete si kolite tam deto se sybirate, che da e qsno che e sybranie na nqkoq ot sektite. I az ne se zaqjdam ama nqma fun v taq rabota pone za v momenta.

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да съм честен първите ми 2, 3 сбирки докато не познавах хората наистина ми беше адски скучно.Седиш зяпаш коли, после в някое кафенце приказвате общи приказки, нищо интересно.....Простотия на макс.

 

Сега обаче като се познаваме си знаем магариите.Пускаме си майтапи, гаврим се един с друг, обсъждаме проблеми възникнали с колите и понеже има хора, които работят в севизи дават адекватни мненйя.Имаш възможност да покараш на някой колега колата, която не би си купил заради скъпа подръжка(както аз можах да подкарам Клио Уилямс, което на тоя етап няма как да купя и подържам).Взимаме идея как да си направиш това или онова по колата и така.За Сатара Загора беше добре, защото исках да се разкарам и едно е да пишеш с едни хора, друго е да седнеш на една маса с тях.Както казах и Зоологическата градина им е уникална.Сега без повод отново бих заминал.

Link to comment
Share on other sites

Ne be Joro, tova deto ste go napravili e dobre. Neshto ot sorta na vashata sbirka e dobra ideq. Deto se vika v pravilnata posoka e. Ostanalite sbirki sa hal haber, tva imah predvid. Taka vaji. Da se razhodish do drug grad, da vidish novi hora v nqkva po-smislena ot benzinostanciqta obstanovka i t.n. e super. Dano da prodyljite v toq duh :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за авто-сбирките, но вело сбирките в Пловдив и в София са си доста добри. Освен простотията, майтапите, се обменя доста опит, информация, идеи, както и в повечето случаи - се организират карания.

Но там естеството е друго, понеже планинското колоездене си е чисто хоби, докато автомобила си е често необходимост... Не че и при байкАрите няма религии и секти...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Абе незнам аз сигурно нещо съм сбъркан ама кво аджеба им харесвате на тия автомобилни сбирки ?

Тва съвсем сериозно го питам без да се заяждам с никой и аз съм бил на ауди клуб на сбирките и е ебахти тъпотията , събират се някви си хора кой от къде дошъл единственото общо м/у които е марката на колата ..... и кво ? голям праз че всички караме аудита като сме различни хора с различни итнереси , спират се колите и седим и люпим семки докато ги гледаме то поне да има кво да гледаме ми си гледаме 10+ годишните кошници и цъкаме с език колко са яки а в същото време като спре някой ЦЛ или Х6 на светофара ни падат пломбите .....ЕБАХТИ НЕСРАВНИМИЯТ КЕФ , мнооого по-забавно е да си бъркам в пъпа и да гледам ГТВ ама като казвам много по-забавно имам предвид несравнимо по-забавно.....

Разбирам хората които примерно си организират Гъмбалл 3000.... събират се баровци с ферарите и СУПЕР автомобили и си джиткат е тва е кеф..... те и тук от Алфа форума май имаха няква такава жалка инициатива...... то даже ме е срам да го напиша.... щели да си правят Български Гъмбал.... да го направят традиция и като минават през градовете хората да ги посрещат и изпращат , МУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА .... очаквам с нетърпение да минат през Пловдив и да си отделя от времето за да видя наредени 20 гроба 147 опа , 20 алфи 147......

 

 

 

Тва пак подчертавам че не се заяждам просто са си мои разсъждения , джозо просто поста ти ми ги напомни тия мои отминали мисли :)

 

Аз за тва не ги обичам тия сбирки. Въпреки, че имам мерак да ида на италфеста.... Предпочитам да видя двете 3-ки(Голф) дето не си искат гумите до края на 3-та :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще се сабират хората с автомобили на куково лято.Интересните събирания са когато има състезания.Тфа да не са ви мото-събори??Не че те са много цвете,но поне хората са обединени от много общи интереси и можеш да си говориш с почти всеки.А иначе що да не си организираме Гъмбал?Ама вместо да отбиваме по дворци и 5-звездни хотели ще се отбиваме в разни разбити мотели и куките като ни гонят по аутобаните ще ни хващат :laughing: .Те преди години е така ги бяха наредили мисля че 1,2 Ферарита и Поршета стабилно време ги гонеха,качиха се на аутобана,продължаваха да ги гонят и накрая им свърши бензина :laughing:

Link to comment
Share on other sites

zlobil е моя Бог. очакавам следващи напътствия от него, за да стана негов пророк.

Link to comment
Share on other sites

Ne be Joro, tova deto ste go napravili e dobre. Neshto ot sorta na vashata sbirka e dobra ideq. Deto se vika v pravilnata posoka e. Ostanalite sbirki sa hal haber, tva imah predvid. Taka vaji. Da se razhodish do drug grad, da vidish novi hora v nqkva po-smislena ot benzinostanciqta obstanovka i t.n. e super. Dano da prodyljite v toq duh :)

 

Именоо.Много добре се получи.Преди няколко седмици колегите щяха на хижа да ходят ама се развали работата.Сега подобно на миналата година над Асеновград ще се съберем на една полянка на ядене, пйване и мохабет.Търсим и следваща дистинация на клуба и най-вероятно ще е София, после сигурно Бургас :laughing:

 

Иначе на Опел сбирка ме замъкна един приятел преди няколко седмици на Еко-то на Гарата.Ми първо, че там има някви коли, които незнаеш кви са и дори да са Опели може да са случайно там.За нашият клуб мястото е доста малко, защото като се постопли сме поне 15-на коли....После седнеш вътре на супер мизерия....Гадно си беше спор няма.

Link to comment
Share on other sites

Именоо.Много добре се получи.Преди няколко седмици колегите щяха на хижа да ходят ама се развали работата.Сега подобно на миналата година над Асеновград ще се съберем на една полянка на ядене, пйване и мохабет.Търсим и следваща дистинация на клуба и най-вероятно ще е София, после сигурно Бургас :laughing:

 

Иначе на Опел сбирка ме замъкна един приятел преди няколко седмици на Еко-то на Гарата.Ми първо, че там има някви коли, които незнаеш кви са и дори да са Опели може да са случайно там.За нашият клуб мястото е доста малко, защото като се постопли сме поне 15-на коли....После седнеш вътре на супер мизерия....Гадно си беше спор няма.

Понеже не мога да ти пратя лично съобщение ще ти кажа тук....

Нашия клуб(кой със скутер,кой с мотор) се събирахме в Копривщица на една поляна.Просто минавате през града и полянки има бол.Изкарахме си суперско...природа,полянка,чешмичка и хапване и пийване.Определено най-добрия вариант за клубна среща е да се спретне едно хубаво барбекю с кебабченца и биричка :)

 

Edit:Е...винаги може да си вземат палатки ;)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

...Нашия клуб(кой със скутер,кой с мотор) се събирахме в Копривщица на една поляна.Просто минавате през града и полянки има бол.Изкарахме си суперско...природа,полянка,чешмичка и хапване и пийване.Определено най-добрия вариант за клубна среща е да се спретне едно хубаво барбекю с кебабченца и биричка :)

 

И после кой караше на връщане .... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Понеже не мога да ти пратя лично съобщение ще ти кажа тук....

Защо не можеш да му изпратиш? Някакви проблеми ли има с форума?

Link to comment
Share on other sites

Защо не можеш да му изпратиш? Някакви проблеми ли има с форума?

Да.Просто няма опция за изпращане.Като му цъкна на профила само ми излизат иконки,които не препращат към никъде-демек само като картинки се седят :confused

Link to comment
Share on other sites

Да.Просто няма опция за изпращане.Като му цъкна на профила само ми излизат иконки,които не препращат към никъде-демек само като картинки се седят :confused

Използваш грешен скин и затова се получава това. Можеш да го оправиш по няколко начина. Смени си езика на английски и ще се оправи дори и с този скин който използваш в момента. Препоръчвам ти обаче да минеш на скин IP.Board Pro и да използваш английски език.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...