Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

ОФФ => а къде е тази класация? :confused

 

ЕДИТ =>

"Overall top 20 posters" и после се дава "All Members" bg "Profile Views" и после "GO". :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега се връщам от Слънче Бряг . Градът (ако може да се нарече така) е пълен батал и не може да си починеш . Но въпреки всичко с подходяща компания всичко е Ок и останах с много хубави спомени . Беше неверятно :)

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от Слънче Бряг . Градът (ако може да се нарече така) е пълен батал и не може да си починеш . Но въпреки всичко с подходяща компания всичко е Ок и останах с много хубави спомени . Беше неверятно :)

 

То ако ще ходиш да си почиваш не отиваш на Слънчев бряг :) Там се отива за купон :)

Link to comment
Share on other sites

То ако ще ходиш да си почиваш не отиваш на Слънчев бряг :) Там се отива за купон :)

 

Преди 10тина години беше прекрасно тихо и спокойно местенце с красиви градинки... Идеално място за почивка. Сега прилича на Созопол да не е и по-зле.

 

Иначе с подходяща компания е добре където и да си. Една от най-хубавите ми почивки беше на Приморско в къщата на някакви мангали (разбрахме го късно но поне нямахме много досег с тях). Но си изкарахме супер!

Link to comment
Share on other sites

Слънчев Бряг в момента прилича на Тракия с 3-йно повече блокове. Само, че вместо блокове са хотели.

Link to comment
Share on other sites

Слънчев Бряг в момента прилича на Тракия с 3-йно повече блокове. Само, че вместо блокове са хотели.

 

Хайде да не обиждаме Тракия, а? Все пак там има градинки тук там. Верно няма толкова много басейни и хотелите изглеждат по-добре от блоковете в тракия но пък липсва циганията и безкрайната редица сергии продаващи джапанки, ризи, обувки и какво ли не друго и чат пат сувенири но главно усещането е че си попаднал на сергиите на Кап. Райчо като половината неща са и по земята около сергиите естествено. Дано Албена не са я развалили че от няколко години се каня да ида там и докато се наканя вземе и там да заприлича на град а не курорт...

Link to comment
Share on other sites

Там няма хубави приятелки при които да спиш и да свирят на китара и да пеят :happy: :wub:

Хаха..., който иска - намира начини, който не иска - търси управдания! Пък и аз последните години, май търся предимно спокойствие....

Link to comment
Share on other sites

Грешка!!! За 'тва Варвара или Резово!

 

Верно Варвара е страшен плажа и са едни приятни бунгала. Вилата на жена ми е точно на улицата където е плажа и редовно се разхождаме и около басейните да се люлее малкия там и съм изненадан колко чисто и спреднато стои а с планините наоколо е много живописно.

 

BoqoJIa3a, несебър е поредния град с цялата дандания и също като Созопол на места за да се разминеш трябват лакти. Не си представям така приятно местенце за почивка аз. И аз като gado търся спокойствие и тишина напоследък. Купоните и дискотеките са тръпка за младежта но това не е почивка а и има такива и в Пловдив. При хубавите приятелки пак можеш да ходиш но мен това не ме касае и е слабо вероятно да ме привлече в Несебър.

 

Хем искам да е тихо и спокойно хем искам и да е поне малко уредено (т.е. както беше преди 10тина години Сл. Бряг). Не искам на палатка да живея и не искам елементарни неща да ми липсват. Последно аз съм много доволен от почивките си на Боровец.

Link to comment
Share on other sites

Дядо,за тебе е Северното черноморие,на юг(Приморско,СБ,Созопол) са купоните и младежта...спокойствието,което го търсиш,го има на Албена,Св Константин,Дружба...но и цените си ги бива :)

 

Купоните и дискотеките са тръпка за младежта но това не е почивка а и има такива и в Пловдив.

Груба грешка :D Лятото дискотеките са буквално празни,няма никой,да не говорим за рускини и скандинавки :P

 

едит:Смирнофф, аха :D

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Груба грешка :D Лятото дискотеките са буквално празни,няма никой,да не говорим за рускини и скандинавки :P

тука за дискотеките в Пловдив говориш, нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Хем искам да е тихо и спокойно хем искам и да е поне малко уредено (т.е. както беше преди 10тина години Сл. Бряг). Не искам на палатка да живея и не искам елементарни неща да ми липсват. Последно аз съм много доволен от почивките си на Боровец.

Дедо, още по мое време местата, които да отговарят на горните критерии вече бяха изчезнали от Черноморието. Сега просто не ми се иска да си представям в какво се е превърнало едно бивше вече райско съкровище. Личните ми предпочитания отдавна са насочени към една друга точка в света, още повече, че пътя до там ми е само 5 часа (май в разгара на сезона от Пловдив до Варна се отива за доста повече), няма да ми е необходимо да се боря цяла седмица с аклиматизиране на ужасни часови разлики (разликата е само два часа вместо цели десет) и най-важното - имаш невероятен избор от стотици курортни местенца, напълно отговарящи на горните критерии. Да не споменавам също, че излиза и далеч по-евтино. :punk

 

hawaii2u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Godfather, моля те скрий я тази снимка, че... Т'ва в рая ли си ходил да го снимаш? После като се захвалим, че природата в България е уникална и всичко ни е най...

Link to comment
Share on other sites

Това е телефонът! Имам го от 1 година и ми е верен приятел! И най-хубавото е, че е финландски, за което се изръсих 100лв. отгоре, но от опит знам колко бих се изръсил във времето ако си бях взел китайски. Единственият му минус е, че няма WiFi и GPS.

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от Слънче Бряг . Градът (ако може да се нарече така) е пълен батал и не може да си починеш . Но въпреки всичко с подходяща компания всичко е Ок и останах с много хубави спомени . Беше неверятно :)

И аз така :blink: . Да не сме били в един рейс ? Кажи ся че беше и в хотел Чайка и падам :P

 

Бтв .. още едно мнение че слънчев бряг sux ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Хайде да не обиждаме Тракия, а? Все пак там има градинки тук там. Верно няма толкова много басейни и хотелите изглеждат по-добре от блоковете в тракия но пък липсва циганията и безкрайната редица сергии продаващи джапанки, ризи, обувки и какво ли не друго и чат пат сувенири но главно усещането е че си попаднал на сергиите на Кап. Райчо като половината неща са и по земята около сергиите естествено. Дано Албена не са я развалили че от няколко години се каня да ида там и докато се наканя вземе и там да заприлича на град а не курорт...

Приятно е там, ще си прекарете добре.Последно миналата година бях, ако те интересува нещо питай...

Link to comment
Share on other sites

BoqoJIa3a, несебър е поредния град с цялата дандания и също като Созопол на места за да се разминеш трябват лакти. Не си представям така приятно местенце за почивка аз. И аз като gado търся спокойствие и тишина напоследък. Купоните и дискотеките са тръпка за младежта но това не е почивка а и има такива и в Пловдив. При хубавите приятелки пак можеш да ходиш но мен това не ме касае и е слабо вероятно да ме привлече в Несебър.

И данданията я има несъмнено, ама повече към Стария град, който си е баш туристическата част и не може да няма дандания, както и по плажовете същата работа. Иначе за 1 седмица миналото лято не ми направи по-специално впечатление на толкова претъпкан град :rolleyes: А вечерта е най-хубаво, щото в Стария град няма никой почти и спокойно човек може да си пийва бирица където си поиска на спокойствие, или пък да иде някъде да си отвинти главата и да го събират от паважа после, че даже и в Слънчев бряг :laughing:

И аз така :blink: . Да не сме били в един рейс ? Кажи ся че беше и в хотел Чайка и падам :P

 

Бтв .. още едно мнение че слънчев бряг sux ...

Вие и още няколко хиляди човека :rolleyes:

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...