Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

През лятото отивам да пообикаля Холандия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Рими, интелигентно момиче си бе, защо така... Зелените... самостоятелно явяване на избори... :D

Идеалите преди победата, Куру :)

Имаш алтернатива ли?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dano da otivash samo na ekskurziq, shtoto inache ne vijdam shto se radvash tolkova.

Хах...от постовете ти в "какво ви минава през главата" май не си голям почитател на Лондон :D .Иначе хубава екскурзия си направих...видях малко свят :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май моят пасат беше единственият в състояние "сток" - всичко останало беше модвано, подсилено и т.н....но като цяло съм доволен...щом дадох по-добри времена от някои, които бяха в следващия по големина клас. :P

 

 

 

11.jpg22.jpg

 

Браво... къде се е състояло т'ва събитие? :)

 

Ами...I-ви кръг - на Калояново...къде другаде... :)

 

П.П. Всъщност сега като гледам даже съм дал равно време с една от колите от най-големия клас над 150 к.с. B)

Link to comment
Share on other sites

Май моят пасат беше единственият в състояние "сток" ........................

 

1.8 Mi ли ти е пасата? абсолютно сток ли е, нещо по окачването правил ли си?

 

Поне той така е написал че е

 

 

 

 

П.П. Всъщност сега като гледам даже съм дал равно време с една от колите от най-големия клас над 150 к.с. B)

 

Не е толкова важен болида, по-важен е състезатела в него :) Гледайки това направо ме отказа да карам картинг с теб...

Link to comment
Share on other sites

На картинга е пълна трагедия , последният път като карахме слезна почти разреван и се мъчеше да ни обясни как неговият е бил най-чупеният...... :)

После и на еър хокея го размазах , виках и на боулинг да му сипя ама реших че няма смисъл да го депресирам повече .....

Link to comment
Share on other sites

1.8 Mi ли ти е пасата? абсолютно сток ли е, нещо по окачването правил ли си?

Всъщност окачването ми беше леко казано "нестандартно" - и двата ми амортисьора бяха тотално протекли и практически карах само на пружините. :P

 

@Дядо Мразе, картингите нямат почти нищо общо с карането на нормална кола - и като начин на поведение на машината, и като това какъв точно картинг ще ти се падне (нищо, че по параметри са еднакви). А карането и на Лаута, и на Калояново за мен представлява по-скоро удоволствие, отколкото стремеж на всяка цена към челни места....за разлика от някои наши съфорумци с "интересни 'танцуващи' аватари". :laughing:

8d63dcf1.gif -> (гледам, че чете в момента темата :D )

Link to comment
Share on other sites

Поне той така е написал че е

 

 

 

 

 

 

Не е толкова важен болида, по-важен е състезатела в него :) Гледайки това направо ме отказа да карам картинг с теб...

 

и да и не. ако всички болиди са еднакви - си прав, ако не са обаче...грам не си прав :)

Link to comment
Share on other sites

и да и не. ако всички болиди са еднакви - си прав, ако не са обаче...грам не си прав :)

 

Всъщност човек който знае какво прави може с доста по-слаб автомобил да постигне по-добро време от лаик с доста по-добър автомобил.

 

 

zlobile, аз друго чух от Виден :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност човек който знае какво прави може с доста по-слаб автомобил да постигне по-добро време от лаик с доста по-добър автомобил.

 

 

zlobile, аз друго чух от Виден :)

 

с тази поправка ме съгласи от пРъвия път :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всичко го има записано с камера, но Midex не ще да даде записите да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко го има записано с камера, но Midex не ще да даде записите да видим :)

То пък вий така сте снимали, че нямам думи... :woot ...ама пазя записа все пак...а ти ми пази рамото за чистачката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

То пък вий така сте снимали, че нямам думи... :woot ...ама пазя записа все пак...а ти ми пази рамото за чистачката. :lol:

 

 

То си ми седи в колата постоянно, така че само кажи кога и къде да ти го донеса ;)

Link to comment
Share on other sites

Видене, не е хубава тая работа....виж бат' Весо к'во ти каза по-горе:

 

Ako iskash da se otyrvesh prosto izpolzvai pushka, che da ne se mychi :) Trqbva da si humanen malko ot malko pone.

:bgrin: :devil :evil :P :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...