Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съм този до момчето с оранжевото, който е пък пред охраната с жълтия елек. Този със синьото.

 

нищо лично, но всички покрай теб-сигурно компанията ви-сте супер заспали. може и точно в тоя момент да е така, но тва е концерт на най големите в даден жанр бе, баси. кво праите там? ако сте отишли да слушате музиката стойте си вкъщи пред уредбичката на спокойствие :bgrin:

 

сори, просто не се сдържах. днеска съм на тема заяждане за тъпотии...ти си номер 3 от сутринта :laughing:

Link to comment
Share on other sites

.......

 

ЧЕСТИТОООО! Ай закрийте оня другия форОм :wacko: :lol: :laughing: :lol: :laughing:

 

нищо лично, но всички покрай теб-сигурно компанията ви-сте супер заспали. може и точно в тоя момент да е така, но тва е концерт на най големите в даден жанр бе, баси. кво праите там? ако сте отишли да слушате музиката стойте си вкъщи пред уредбичката на спокойствие :bgrin:

 

сори, просто не се сдържах. днеска съм на тема заяждане за тъпотии...ти си номер 3 от сутринта :laughing:

 

Ми легни си да не стане фатално! :bgrin:

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Котката ми спи от час и половина. Голям рахат е :D Днес е краят на работната седмица. Утре отивам на събора в Гела. Айляк :woot

Link to comment
Share on other sites

Ти тия решения трябваше да ги взимаш маааааааааалко по-рано да ти кажа.. Пък може и за хубаво да е, знаеш ли.. :D

Тъпото е, че тряаа ся да уча майна и да права успех, че после може да са зачукам в няква акана специалност от направлението :lol: Иначе има много яки, които съм си харесал та в крайна сметка, се тая :lol: Колеги ша сме дейба тва е мн радващо :D

Link to comment
Share on other sites

нищо лично, но всички покрай теб-сигурно компанията ви-сте супер заспали. може и точно в тоя момент да е така, но тва е концерт на най големите в даден жанр бе, баси. кво праите там? ако сте отишли да слушате музиката стойте си вкъщи пред уредбичката на спокойствие :bgrin:

 

сори, просто не се сдържах. днеска съм на тема заяждане за тъпотии...ти си номер 3 от сутринта :laughing:

По принцип си прав! Аз също споделям твоето мнение! Също не доумявам как пък точно в този момент сме уловени в това състояние - мога да ти гарантирам, че този тип пози по време на концерта бяха голяма рядкост! Почти през цялото време ръцете ми бяха на дяволчета и хвърчаха във въздуха. Не съм кофял но за сметка на това пеех като полудял на всяко парче - за това може да се съди по гласа ми след концерта и мускулната треска на вратните жили на другия ден! Наистина мога да те уверя, че това спокойствие на снимката е инцидентно! :punk
Link to comment
Share on other sites

По принцип си прав! Аз също споделям твоето мнение! Също не доумявам как пък точно в този момент сме уловени в това състояние - мога да ти гарантирам, че този тип пози по време на концерта бяха голяма рядкост! Почти през цялото време ръцете ми бяха на дяволчета и хвърчаха във въздуха. Не съм кофял но за сметка на това пеех като полудял на всяко парче - за това може да се съди по гласа ми след концерта и мускулната треска на вратните жили на другия ден! Наистина мога да те уверя, че това спокойствие на снимката е инцидентно! :punk

no offence dude, respect!!! :)

 

по темата: отивам да си купя една бутилка от ходещия джони :zzz ...не се търпи до довечера...почвам сам :woot

Link to comment
Share on other sites

no offence dude, respect!!! :)

 

по темата: отивам да си купя една бутилка от ходещия джони :zzz ...не се търпи до довечера...почвам сам :woot

 

а така и пали към морето утре...оо ма то даже днеска трябваше да си тръгнал :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си го топнах в прясната...за пръв път да видя едно от Големите езера, което да не е ледено студено. Ама то Ери е най-плитко и явно е успяло да се постопли... Море няма да видя това лято, но поне до езеро го докарах.

Link to comment
Share on other sites

Приет в УНСС от първо класиране, първо желание - МИО :D Приет съм още и в ПУ по първо желание от първо класиране, но УНСС си е класи отгоре :P
Да има повече яки женски :D :D
Link to comment
Share on other sites

offtopic:

 

Само аз ли не се впечетлявам от обувки? :unsure:

 

Не, но това че нещо не те впечатлява не е причина да чупим хатъра на някой друг :) То и аз не виждам нищо интересно в 99% от обувките (а интересното е само ако са ми удобни, как изглеждат е вторично качество и не ме вълнува чак толкова), но има хора които много се кефят на обувки - почти колкото аз се кефя на компютри и телефони примерно :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...