Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нека, на мен пък не ми е удобно менюто на SE и колкото ще да ми обясняват че е грешка...

 

Аз пък от днес съм с 6300 - черна. Бях с 6500 но е дълга история там защо я сменям... В крайна сметка съм супер доволен от новото телефонче :)

 

nokia-6300-black-picture02.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Поздравления за избора и на двамата!Нокия си е доказана марка отдавна и безспорен лидер при телефоните :punk

 

аз моята мисля да я сменям,че бая поостаря и и отмина времето, и също като Сендмен съм се насочил към N-серията...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Честито!

 

Сега ще наскачат всички фенове на сори ериксон и ще ти обясняват каква грешка си направил...

Мм и аз съм фен на сони ериксон , ама смятам просто да им честитя , все пак всеки си има вкус :)

Link to comment
Share on other sites

Сложих си собственоръчно газова уредба на Рендето. :rolleyes: Много съм доволен и от разхода и от вървежа(80 на втора ме устройва перфектно от 5 зъба :lol: ).За сега ми дава 7 8 разход ама ще донстроя хавата ;)

Link to comment
Share on other sites

Сложих си собственоръчно газова уредба на Рендето. :rolleyes: Много съм доволен и от разхода и от вървежа(80 на втора ме устройва перфектно от 5 зъба :lol: ).За сега ми дава 7 8 разход ама ще донстроя хавата ;)

 

Дано да си я сложил като хората да няма :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Сложих си собственоръчно газова уредба на Рендето. :rolleyes: Много съм доволен и от разхода и от вървежа(80 на втора ме устройва перфектно от 5 зъба :lol: ).За сега ми дава 7 8 разход ама ще донстроя хавата ;)

 

Моето дърто Фордче гори и то толкоз, ама бензин и то само градско :devil

Link to comment
Share on other sites

blagodarenie na psychozys v momenta piq mohito , namerix si prqsna menta v metro , drugite sastavki pak tam , samo deto slagam po 100 rom 4e 40 grama mi idva leki4ko :D , smqtam da probvam kolko moga da izpiq do dove4era daje obmislqm da gi reduvam i s cuba libreta :D

Link to comment
Share on other sites

blagodarenie na psychozys v momenta piq mohito , namerix si prqsna menta v metro , drugite sastavki pak tam , samo deto slagam po 100 rom 4e 40 grama mi idva leki4ko :D , smqtam da probvam kolko moga da izpiq do dove4era daje obmislqm da gi reduvam i s cuba libreta :D

Демек пак ще се вихриш в някоя тема като последния път с бирите? :D

Link to comment
Share on other sites

Демек пак ще се вихриш в някоя тема като последния път с бирите? :D

 

Ми що пък да не? Виж к'ъв сладур беше...Ти да не би да искаш някой "трезвеник" като от онази прясно затворената тема? :bgrin: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не виждам къде съм казал , че имам против..

Link to comment
Share on other sites

такаааа значи след около 5 мохитота и 2-3 куба либрета съм леко замотан с подут стомах и осъзнавам че тия коктейли не са за мене , май ще взема да си сипя едно джони или да си отворя една бира , коктейлите май са по скоро за изтрезнаване :D

 

спокойно няма да се вихря , играя билярд .... :) може би довечера ако не съм прекалено пиян даже и на бар ще отида че са ме забравили вече .......

Link to comment
Share on other sites

Васко още одеве щях да те предупредя да си запазиш легло в токсикологията за всеки случай. Ако не я откараш до там утре ще ти требе лебедка за да станеш и отделно крик за главата. Момента "гъз се вдига - глава се не вдига" би трябвало да знаеш какво значи.

 

Коктейлите НЕ са за наливане - 2-3 са достатъчни. Сега остава да направиш бъркоча и с бира и си готов....

Link to comment
Share on other sites

Коктейлите НЕ са за наливане - 2-3 са достатъчни. Сега остава да направиш бъркоча и с бира и си готов....

 

Мммм далече по-зле ще е да се донапие с още няколко коктейла в които има шампанско или поне газирана вода. Ако отдавна не си драйфал от пиене - пробвай това за да си припомниш как е :)

Link to comment
Share on other sites

Дано да си я сложил като хората да няма :blowup:

 

Смея да твърдя че няма майстор в Пловдив който ще е сложи по-качествено от това което сам си направих.Напремер всеки един кабел до клапан дори и да има кабелна обувка тя е запоена допълнително да няма пропуск.Захранването на копчето е с бушонче и също запоено.Всички съединения са проверени със сапунена вода после и мина преглед с някав уред който пищи.Няма кой да си играе така да ми го напасва пък и това не ми е за сефте ;) Сега само и ГИ трябва да открадна занаята как се слага и съм готов :lol:

 

Моето дърто Фордче гори и то толкоз, ама бензин и то само градско :devil

 

Еми и на мен Рендето ми гори отолкова бензин градско ама 7 бензин по 2.27 в момента не е като 8 газ по 1.22 ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми и на мен Рендето ми гори отолкова бензин градско ама 7 бензин по 2.27 в момента не е като 8 газ по 1.22 ;)

 

То всичко зависи колко караш. Ако си като мен и на месец изминаваш 400-500км максимум, градско и 14 на сто да ми гори няма да ме уплаши...

Link to comment
Share on other sites

То всичко зависи колко караш. Ако си като мен и на месец изминаваш 400-500км максимум, градско и 14 на сто да ми гори няма да ме уплаши...

 

Еми и за 400 500 на месец си заслужава. На почти всeки се налага да иде на дълъг път поне 2 пъти в годината и тогава разликата е усезаема.При разход 14 по 2.27 хич няма да ти е много готино.Само до морето да идеш тоя 14 разход са ти 200 лв за бензин по сегашната цена и това е без да идеш до някъде да се разходиш а само да е закотвиш на паркинг.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

станах преди 10минути , главата ми е като тъпан , проклинам всичко свързано с ром и лимони , ужассссс а е 1.30 , добре че ме офертираха да ходим да пием по 1 бира ..... ебавам ти коктейлите повече такива работи няма да пия .......

Link to comment
Share on other sites

станах преди 10минути , главата ми е като тъпан , проклинам всичко свързано с ром и лимони , ужассссс а е 1.30 , добре че ме офертираха да ходим да пием по 1 бира ..... ебавам ти коктейлите повече такива работи няма да пия .......

 

Тук доста се чудих къде трябва да е хвалбата или фукането ама май по всяка вероятност си объркал и темата след алкохолното объркване. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тук доста се чудих къде трябва да е хвалбата или фукането ама май по всяка вероятност си объркал и темата след алкохолното объркване. :lol:

Нали на миналата страница се хвалеше за коктейлите и аз и DaToniK или както там се пише праснахме няколко офтопик поста , той отговаря на тях :)

Link to comment
Share on other sites

усещам, че има шанс да се оправя за довечера след 3 дни на легло с 39+ температура. само гърлото ме боли, но малко. правя гаргари една след друга :punk

Link to comment
Share on other sites

Изкарах една седмица в невероятната...магическата местност "Беглика", заедно с група доброволци от Португалия, Чехия, Украйна, Турция и Сърбия помогнах за изграждането на фестивала "Беглика free fest", една седмица в невероятно шарената компания от уникални индивиди от цяла европа, много смях, много веселие, поприпомних си почти забравения руски език, говорейки го с изключително симпатична украика, спуснах се поне 15 пъти по първия в България "North Shore", като минах почти всички препрятствия, запознах се с някои от топ-състезателите в България и имам поне десет охлузвания и синини от паданията по рампите и скоковете, играх пейнтбол с мултинационална компания и пих ракия в компанията на админите на двата ми любими форума :P

Link to comment
Share on other sites

Утре ще имам една полякиня и двама германци за разхождане :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...