Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да ти кажа, хич не ми се занимава да храня когото и да било..., най-малкото заради вроденият ми мързел! Още по - малко ми се занимава с някаква :unsure: ...особа, та чак да се пъна да измисля нещо с което да я сразя (тя природата се е погрижила за това)

 

Виж това дето никой нямало да си жертва яхнията - вече ме засегна дълбоко! Потресен съм като някои анатомични Особености на вещицата....

 

Виж,не се чувствам ощетена от природата!Напротив! :)

Апък много се радвам,че те мързи,защото мен също ме мързи да споря или нещо подобно с някого,най-малкото което ми се правеше тук, е да се занимавам с нещо такова.

А за яхнията.. ако ми станеш симпатичен може и да си я пожертвам за тебе.. :)

 

Иначе през главата ми минават разни работи,като например че ми се пие още една чаша винце,но тати е решил да спи в кухнята,и някак ми е кофти по това време да ходя да си сипя вино.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За качественото пиене се прави всичко.

Абе на мен ли ми се струва или оная много яка спамерска тема "Какво мислите за човека над вас" много изведнъж и на бързо е умряла и се е свлекла надолу в страниците ?

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че не съм я забелязала тая тема :) Иначе звучи забавно.

Ама виното не е кой знае колко качествено. :) Иначе е много вкусно,това ми е любимото. Не е скъпо,но е хубаво. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че не съм я забелязала тая тема :) Иначе звучи забавно.

Ама виното не е кой знае колко качествено. :) Иначе е много вкусно,това ми е любимото. Не е скъпо,но е хубаво. :)

 

Ти давай с т'ва винце, давай... Утре 'ща питам как ти е главата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз цял следобед.. :) Ама аз си близвам по малко,наслаждавам се :) не го правя с цел да се напия,въпреки че ми харесва да си замотавам главицата с винце и хубава музика :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ми липсват във форума едни такива индивиди, като Psihara^^ и Lord_Gudo... Ако те се включат в дискусиите ще стане мазало и половина :D Eто тогава няма да ми стигне RAM-a :D

Link to comment
Share on other sites

И двамата решиха да не пишат повече във форума...по обясними причини за тях.

 

Колкото до ov3rm4n - този въпрос го отправи към него. До колкото знам аз, това че не е мод е чисто по негово желание...

Link to comment
Share on other sites

А защо двамата са решили да не пишат повече? Еех пак съм изпуснал сигурно екшъна! :D

 

Еми виж им последните мнения и ще разбереш :) Там си пише всичко.

Link to comment
Share on other sites

Methods Of Mayhem ft. Fred Durst & Lil Kim - Get Naked

Seventy seven million dollars made

From watchin' me cum under the sun

Ха добро утро . Деня започва надъхващо .

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ми липсват във форума едни такива индивиди, като Psihara^^ и Lord_Gudo... Ако те се включат в дискусиите ще стане мазало и половина :D Eто тогава няма да ми стигне RAM-a :D
Psihara^^... Lord_Gudo... <3 <3 <3
Link to comment
Share on other sites

На мен ми се вижда странно да се обидиш на виртуален съфорумник , звучи ми малко като скарах се с въобръжаемия ми приятел .

Link to comment
Share on other sites

От началото на годината, понеже промениха изпита за мотор, са се явили 50 човека. От тях инструкторът, каза че 1 само е бил скъсан на изпит, а момиче за тази година не се е явявало. Чак сега разбирам защо карам 2,5 месеца и по никакъв начин не мога да убедя инструктора да му дам допълнително пари, че вече ми е супер неудобно. Също така успях да овладея няколко ситуации, в които много здраво се завъртях и да вдигна мотора на задна гума без да падна, също така и паднах... И макар, че много се изтърках, не се бях качвала никога и като се качих първият път попитах инструктора: Само ми кажи как да спра? Сега видях един виц и се сетих за това... Зодия Лъв съм също :laughing:

 

 

В гората Кумчо Вълчо се върти с новия си мотор в кръг. Животните го наобиколили. Кумчо Вълчо крещи:

- Кой има такъв мотор, ааа?! Кой!?

Всички мълчат. Накрая лъвът се ядосал и казал:

-Аз имам!

- Как се спирааааааа?

 

 

 

Боже, боже... и аз съм била същия плазмодий като тез' девойки, как сте ме търпели, никой не знае :wacko:

 

The doomsday is coming...

 

А кой ти каза, че си се променил/а? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Боже, боже... и аз съм била същия плазмодий като тез' девойки, как сте ме търпели, никой не знае :wacko:

 

The doomsday is coming...

 

Аз не помня такива времена... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисълът да си известна личност при наличието на толкова стоокъри и психопати??

 

Кинтити и мадамити.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисълът да си известна личност при наличието на толкова стоокъри и психопати??

Nickelback - Rockstar

 

Хора, аз толкова досаден ли бях с колелото ми?

Ако не беше контузията , която те вкара в бокса за известно време може би щеше да си по-досаден .

Link to comment
Share on other sites

изпита за мотор... инструкторът... инструктора....да вдигна мотора на задна гума... паднах...
Хора, аз толкова досаден ли бях с колелото ми?
Зодия Лъв съм също :laughing:
Никога не бих се досетил. 
А кой ти каза, че си се променил/а? :laughing:
Аз.
Аз не помня такива времена... :laughing:
Също.
Link to comment
Share on other sites

Хора, аз толкова досаден ли бях с колелото ми?

Виж...., ти караш колело! А, тя ще кара скутер.... Ще кажеш -И к'во като е скутер..? Скутер ама Сузуки ! Така, че полага и се според мене....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...